خداداد عزیزی در صحبت‌هایی تند از بازگشت کی‌روش انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ خداداد عزیزی که این روزها از حامیان دراگان اسکوچیچ به حساب می‌آید و شدیدا از بازگشت کی‌روش انتقاد کرده با انتشار ویدیویی در خصوص این ماجرا صحبت کرد.

عزیزی در اظهاراتی تند گفت: خبر موثق اینکه آقایان از طرف وزارت ورزش یک سری مذاکرات با کی‌روش داشته‌اند. برای من جالب است که بازگشت به عقب سمت کی‌روش از کجا در می‌آید؟ شما دوباره می‌خاهید ما را مستعمره فوتبال پرتغال کنید. دوباره دست به سینه جلوی کی‌روش بایستیم به ما بگوید چیکار کنیم. یادتان رفته است؟ قرارداد قبلی کی‌روش را منتشر تا مردم بدانند چه قرارداد افتضاحی با او بستید و چه کارهایی با فوتبال ما کرد. با بازیکنان و مربیان و اهالی فوتبال و حتی مسئولین چه کارهایی کرد. چرا دوست دارید دوباره خار و ذلیل شوید؟

او در ادامه افزود: آقای معتمدکیا که قبلا همه‌کاره کی‌روش بودید دنبال چه هستید؟ ایا ما گزینه دیگری جز کی‌روش نداریم؟ فقط باید متسعمره او شویم؟ یادتان رفته قراردادهای بازی‌های تدارکاتی را خودش می‌بست و لیگ را تعطیل می‌کرد. هر کاری دلش خواست با ما کرد. دو دوره ما را جام جهانی برد که قبلا هم رفته بودیم و اوت شدیم. با برانکو هم اوت شدیم. کی‌روش الآن می‌خواهد تخم دو زرده کند؟ از نهاد ریاست جمهوری تعجب می‌کنم. چطوری دو بازیکن آنجا می‌روند و شما را قانع می‌کنند اسکوچیچ خوب نیست و کی‌روش را بیاورید؟ پس فدراسیون چه کاره است؟ دارید اشتباه می‌کنید. اگر این اشتباه صورت بگیرد اولین مخالف آن خواهم بود. اگر کی‌روش آوردید باید هم جواب دهید. خاک بر سر فوتبال ما کند که دو بازیکن به نهاد ریاست جمهوری بروند و سرمربی را عوض کنند.

Euro Football Fantasy with Prizes
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴۵ )