صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۷ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۲ (ببینید)
ویدیوها: ۲۰ (ببینید)
نظرات: ۱۷۴۱ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۷۲۳ ۳۶ ۱۹۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۹ موافق
کلا نمیدونم چرا "همیشه" در ورزش جمهوری اسلامی ایران اگر کسی شکست بخوره, در حقش ظلم شده! :)) این یارو گزارشگر یجوری گزارش میکرد مثل اینکه تمام دنیا, ژاپن میزبان و اتحادیه اروپا بسیج شدن تا ایران "به عمد" شکست بخوره! و اون حریف کلاه آبی که معلوم نبود کی بود و از کجا...!!! با شارلاتان بازی پیروز شد :))
حدود ۱۱ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۵۱ موافق
این درخشان بی سواد مثل یک نوجوان خام و کم تجربه حرف میزنه و همه چیز رو سیاه سفید میبینه. آخه اوشکول جان مگه داریم در مورد یخچال تلویزیون حرف میزنیم که میگی این تیم بهتر از تیم کی رش هست!؟ اگر کی رشی وجود نداشت و ۸ سال در تیم ایران کار نمیکرد, الان "این تیم ملی" با این کیفیت و بازیکنان هم وجود نداشتن. تیم ملی دارای فرهنگ و نظم شده که این نتیجه کار کی رش هست. اسکوچیچ هم تا اینجا از این ارث خوب کار گرفته. حمید درخشان= ۱۶ ساله از تهران!
حدود ۱۴ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۷ موافق
خدمت ایرانیانی که "عشق" مقایسه کردن دارن و الان میان میگن کی رش فلان, اسکوچیچ بهمان... اسکوچیچ تا اینجا نشون داده مربی با استعداد و تاکتیک فهمی هست. ولی این به این معنی نیست که تجربه بازی در هر میدانی رو داشته باشه! مثلا بازی در جام جهانی در مقابل ۳ تیم قدرتمند در فاصله تقریبا ۱۰ روز, جلو کلمه "اسکوچیچ" علامت سوال میگذاره که آیا او میتواند؟ من عکس کی رش رو تو ماه میدیدم (وقتی که ایران بود) ولی بعد از ۸ سال موافق رفتنش بودم! چون هر چقدر هم خوب, دیگه کافی بود! هر چیزی و هر تفکری یک نقطه پایانی داره و احتیاج به تغیر. حالا اسکوچیچ آغاز گر این راه جدید هست ولی: این اتحاد, فرهنگ, تفکر, هدف و اعمال بازیکنان تیم ملی از کارلوس کی رش بزرگ بجا مانده. اسکوچیچ تو جدیدی ولی من خوشحال میشم تو کاری کنی که من مجبور بشم عکس تو رو هم کنار کی رش بزارم :))