صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۸ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۴ (ببینید)
ویدیوها: ۲۰ (ببینید)
نظرات: ۱۹۸۸ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۸۳۴ ۳۹ ۲۳۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۳ موافق
"ایران" : یک اسم زیبای زنانه!!! یهو همه چیز فوتبال بی معنی شده. من که اصلا نه طرفدار آبی بودم, نه قرمز و نه هیچ تیم باشگاهی. تیم ملی و جام جهانی هم برام غریبه شده! اصلا یادم رفته که بخاطر برگشتن کی رش خوشحال بودم. الان بی تفاوتم. ماتم. مبهوتم, پکرم. حرفی ندارم بزنم. فعلا تا بعد... "ایران" : یک اسم زیبای زنانه!!!
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۹۱ موافق
آقای قاسم پور میدونی چرا وقتی از سردار در مورد کمیته فنی سوال کردن اول پوزخند زد و با یک لحن مسخره گفت کمیته فنی؟ چون سردار اینجور به شما نگاه میکنه که شماها چه نقشی در پیشرفت فوتبال داشتین و چیکار کردین. نه خدایی تو این ۴۰, ۵۰ سال مربیان, کارشناسان و فوتبالی های "وطنی" چقدر باعث پیشرفت فوتبال شدن؟ کجای فوتبال درست کار میکنه؟ لیگ پویا, منظم, بازیکن ساز و مربی ساز داریم؟ تا به حال به المپیک رفتیم؟ مربیانمون مثل مربیان ژاپنی دارای دانش بهتری شدن؟ یا اینکه فقط به پول فکر میکنن؟ تیمهای پایه از نونهالان گرفته تا نوجوانان و جوانان چقدر تا بحال ثبات داشتن؟ برنامه داشتن؟ هدف داشتن؟ چندتا مدرسه فوتبال درست حسابی که بازیکنان رو آموزش بده وجود داره؟ چرا بازیکنان ایرانی هیچوقت از لحاظ تاکتیکی مثل ژاپنی ها و کره ای ها پیشرفت نمیکنن و یاد نمیگیرن؟ (چون فوتبال پایه در ایران بشکل سنتی و علی اصغری کار میکنه) و خیلی مسائل دیگر. کمیته فنی اصلا یعنی چی؟ شما دوزاری ها چیکار کردین.
حدود ۱۸ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۷۳ موافق
یک مشت آدمهای مغز فسیلی که همینطوری تو زمان جوانی خودشون گیر کردن و هنوز به طریق همان قدیم به مسائل نگاه میکنن و آنالیز میکنن. هنوز مثال ها و الگوهاشون مربوط میشه به عصر حجر و کسانی مثل مهاجرانی و رایکوف و اینا. میگه: "موفقیت زمانی با یک مربی بوجود خواهد آمد که تیم بتواند از گروه خود بالا برود!! ما وقتی میدانیم قرار نیست از گروهمون بالا بریم, چرا سرمربی را عوض کردیم" !!! یکی این جمله رو ترجمه کنه و توضیح بده. من که نفهمیدم عقلانیت این جمله کجاش هست.
حدود ۸ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۳ موافق
شاید احتمال باختمون بیشتر از تساوی بود, ولی در هر صورت مساوی کردیم! خیلی خوشحالم که با سنگال بازی کردیم. تیمی گردن کلفت, با قدرت بدنی بالا و مسلط در پاسکاری و حفظ توپ. این بازی به ما کمک خواهد کرد.
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۶۹ موافق
الان بهت برخورده و از حرفای سردار زورت گرفته چون متاسفانه یک فرهنگ غلط در ایران وجود داره و اون اینکه مردم هنوز درگیر احترام کورکورانه به بزرگتر هستن بخاطر سن و سال!! در حالی که این "بزرگتر ها" هیچ کاری نکردن چون سواد, دانش ندارن. تو به عنوان یک مربی آماتور ایرانی که باعث پیشرفت نشدی, نمیتونی به کسانی مثل سردار آزمون که تجربه فوتبالش همین الان از تو بیشتر هست خورده بگیری. این نسل جوان, سواد و دانش و بینشش از شما فسیلها بهتر و بیشتر هست ولی بدلیل اون فرهنگ احترام به بزرگتر ایرانی, امثال تو نمیتونید هضمش کنید و زورتون میگیره. دقیقا مثل پدری که میبینه پسرش باهوش شده, و بهتر از او فکر و آنالیز میکنه, زورش میگیره بهش میگه پاشو گمشو از اتاق برو بیرون! :))