صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۷ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۲ (ببینید)
ویدیوها: ۲۰ (ببینید)
نظرات: ۱۶۵۷ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۷۲۳ ۳۶ ۱۹۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۶۴ موافق
اگر مسابقات جام باشگاه های آسیا بطور مختلط و نه شرق و غرب, گروه بندی میشد, بشما قول میدم که در ۸۵% از دفعات فقط تیمهای شرق آسیا از ژاپن, کره, چین و استرالیا به فینال و حتی نیمه نهایی میرسیدن. از شرق آسیا نه فقط اولسان بلکه حداقل ۵, ۶ تیم دیگه هستن که بهتر از تیمهای ایرانی و خیلی از تیمهای عربی هستن.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۵۴ موافق
آفرین به نویسنده این متن که حقیقت رو گفت. کاری به پرسپولیس ندارم. ولی کلا فوتبال ما کجا, فوتبال ژاپن و کره کجا. این اما اگرها و بزور و با شانس و مشت و لگد و اشتباه داوری به گل رسیدن واسه ما نون و آب نمیشه! خودمون رو گول نزنیم. فوتبال رو اونا بازی میکنن نه ما! فوتبال فقط تعداد گل زده نیست. نوع حرکت و چرخوندن توپ تو زمین, پاسکاری ها, کنترل کردن بازی, با تاکتیک و برنامه و هدف بازی کردن, آمادگی روحی روانی داشتن و تکنیک فوتبالی بازیکنان نشون میده کدام تیم لایق هست! تعصب رو بذارین کنار. یکبار دیگر بازی فینال رو بعنوان یک آدم بیطرف و غیر ایرانی نگاه کنید! میبینید که اولسان باید ۳-۰ برنده میشد نه ۲-۱
حدود ۲۴ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۴۴ موافق
کی رش بهترین مربی جهان نبود ولی این حرف درسته که...کی رش اصل جنس بود برای ایران. کی رش بهترین بود برای ایران. تیم ملی ایران و سیستم اداری/فرهنگی فوتبال ایران بیمار بود. این بیمار به یک داروی خاص نیاز داشت و اون کی رش بود. کی رش بهترین جهان نبود ولی برای ایران اصل جنس بود. کسی که خیلی خوب و زود نقاط ضعف رو پیدا میکرد و برای ترمیمش میجنگید. کی رش بهترین جهان نبود ولی برای فوتبال ایران یک انقلابگر بود. ۸ سال ایران بود ولی هیچی ازش یاد نگرفتید. ۸ سال ایران بود ولی هیچ برنامه ای برای استفاده از دانش و تجربش نداشتین. بدبخت همیشه تو جنگ بود. یک طرف میدان کی رش, طرف دیگر مربیان, کارشناسان, تلویزیون و کارکنانش (خیابانی و...) یک مشت ملت برره ای حسود و بیسواد.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
والا اینکه تو بیسواد میخوایی رئیس فدراسیون بشی خنده دار هست. ولی اینکه میخوایی رییس فدراسیون فوتبال "ایران" بشی اصلا خنده دار نیست! اتفاقا من بهت رأی میدم! چون تا بحال که بغیر از صفایی فراهانی, آدم بدرد بخوری تو فوتبال نبوده. حالا اینبار این گوی و میدان بی صاحب اگر به یه آدم مسن تر, شیاد تر و حرف مفت زن تر نرسه و بجاش به "تو" برسه, کلا جای دوری نمیره!! در ضمن یکی بیاد وظایف یک رییس فدراسیون فوتبال رو تشریح کنه و بگه قبلا روئسا چه کردن و چقدر بارشون بوده و حالا این علی کریمی میخواد چه چیزی رو تغیر بده. اصلا یک سوال کوچک: ایشان در فاز پیشرفت فوتبال, برنامه های بلند مدت و "توجه خاص" به نونهالان, نوجوانان و جوانان برنامش چیه. چگونه میتوان تا ۱۵ سال آینده به فوتبال سطح اول اروپا که نه...به فوتبال ژاپن رسید!؟
حدود ۱۴ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
خاک بر سر تفکرات عصر حجری و عقده بازیهای سیاسی ج. ا... که طرف رفته "مغولستان"!! و میخواد در کشور اسرائیل مسابقه بده, براش شده آخر آزادی و خوشبختی. ببین چقدر این مملکت بدبخت, نحیف و ذلیل شده! عسلام و آخوند ایران رو برده ته غاااار.