صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۸ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۲ (ببینید)
ویدیوها: ۲۰ (ببینید)
نظرات: ۱۹۰۴ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۷۲۷ ۳۶ ۱۹۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۷۱ موافق
تو تقویم بازیهای دوستانه که نگاه میکنی, در ماه جون, همه تیمها ۲, ۳ بازی دارن بغیر از ایرانه بدبخت و فلک زده که با هزار دردسر و حرف و حدیث قرار بود یه تک بازی با کانادا داشته باشه. تازه مسولین خودشون رو جر دادن و تا الان هزار تا مصاحبه مختلف کردن درباره این بازی. عربستان با کلمبیا و ونزوئلا. ژاپن با پاراگوئه و برزیل. کره جنوبی هم با برزیل و شیلی. ما هم میخواستیم سفر کنیم به مریخ با یه تک بازی مقابل کانادا :)) واقعا آدم دلش واسه ایران میسوزه. ایران مثل یه بچه یتیم هست که کسی تحویلش نمیگیره و باهاش همبازی نمیشه. امکانات درس حسابی هم نداره. ننه باباش هم براش لباس تقلبی میخره!! کلا خدا زده تو سرش.
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۶۴ موافق
اگر من جای طرفداران استقلال تو ورزشگاه بودم این کار رو نمیکردم ولی متاسفانه هیچ چاره ای نداریم جز اینکه بشینیم ببینیم در جام جهانی چه میکنه. چون همه چیز تا الان نسبت به اسکوچیچ ۵۰-۵۰ هست. از یک طرف میشه براش دست زد چون تیم ملی رو از باتلاق مرحله اول با بحرین و عراق و...اینا کشید بیرون و در مرحله دوم هم از ۱۰ بازی, ۷ بازی رو نسبتا خوب کار کرد. ولی اگر بخواییم نکات منفی رو نام ببریم, میرسیم به همون مسئله تاکتیکی تیم ملی. ما در بازی رفت مقابل امارات اسیر بازی خوانی خوب و تاکتیک خوب سرمربی هلندی تیم امارات بودیم ولی شانس آوردیم که بازیکنان اماراتی توان گل زدن به تیم ایران رو نداشتن. و دومین بازی هم مربوط میشه به ۱۸۰ دقیقه مقابل کره جنوبی که زیاد در موردش حرف زدیم دیگه نیازی نیست من چیزی بگم! این مربی (اسکوچیچ) در این سه بازی نشون داد که هر وقت مقابل یک مربی باهوش, بازی خوان و تاکتیکی قرار میگیره, میشه در حد همون قلعه نویی خودمون! زور بازیکنان اماراتی به ما نرسید ولی کره جنوبی یقمون رو گرفت. در جام جهانی, انگلیس به کنار. آمریکا و برنده پلی آف اروپا از کره جنوبی هم رو فرم ترن!
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۶۳ موافق
تو مرحله مقدماتی افتاده بودیم با تیمهای دوست و برادر لبنان, عراق, سوریه و حالا در جام جهانی افتادیم با دژمن ها که... :))
حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
شماها هم هر بار که بازی مقابل یک ورزشکار اسرائیلی رو (به هر بهانه ای) لغو میکنید, باید فدراسیون جهانی اون رشته ورزشی, علاوه بر جریمه پولی, کل اون رشته ورزشی ایران رو از مسابقات بین المللی حذف کنه تا کار کانادایی ها براتون عجیب نباشه.
حدود ۲۱ ساعت پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۵۲ موافق
اولا مجلس تو شورت ننش میخنده که "به شدت روی فوتبال حساس است و میخواهد برای فوتبال تصمیم بگیرد و سرمربی تیم ملی انتخاب کند!" کاری به اسکوچیچ ندارم. ولی در کشورهای دیکتاتوری جهان سومی همیشه اینجوری هست که هر کس یا گروهی که قدرت سیاسی داره, فکر میکنه رییس کل امورات کشور هست و میتونه به همه امر و نهی کنه و تو همه چیز دخالت کنه. در سیستم اینجور کشورها, وقتی میگن مثلا فلان ارگان دولت, فوتبال رو حمایت کنه, یعنی: دخالت کنه و بطور سلیقه ای سرمربی فوتبال انتخاب کنه!! :)) یعنی هنوز فرهنگ ۲۰۰۰ سال پیش اجرا میشه که یک پادشاهی بود که قدرت اول بود و برای همه چیز تصمیم میگرفت! بدبختی ایران این هست که علاوه بر این, اصلا فدراسیون ورزش فوتبالش هم بی صاحب و بی در و پیکر هست. البته اگر نبود, ظاهرا باز هم قدرتی نداشت.