صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۷ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۲ (ببینید)
ویدیوها: ۲۰ (ببینید)
نظرات: ۱۷۰۶ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۷۲۳ ۳۶ ۱۹۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۸ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۲ موافق
استقلال تاکتیک نداره. خیلی ساده و مشخص فوتبال بازی میکنه! اینکه تیمی بیشتر صاحب توپ باشه دلیل خوب بودن نیست. بازیکنان استقلال فقط سگ دو میزدن! این سه تا گل هم با جون کندن و سگ دو زدن بدست اومد. در حالی که الدحیل خیلی حرفه ای تر, گل زن تر و تاکتیکی تر بود. بدون سگ دو زدن, هر موقع اراده کردن, (۴بار) گل زدن.
حدود ۱۸ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۱ موافق
این الدحیل در بازی برگشت هم حال استقلال رو میگیره چون مجیدی نشون داد قدرت مبارزه تاکتیکی نداره.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۵۴ موافق
حالا شاید خیلی ها به عنوان یک ایرانی بهشون بر بخوره و از حرف من ناراحت بشن ولی واقعیت اینه که "حقیقت تلخ است" ایران نه فقط از لحاظ تکنلوژی و علمی و سخت افزاری, بلکه از لحاظ فرهنگی, اخلاقی و اداری هم خیلی عقب افتاده هست. ما اگر بطور کلی به مساله رای دادن حاج صفی نگاه کنیم, نیازی نیست اینهمه آنالیز کنیم که چرا به حسن رای داده و به حسین رای نداده. مساله اینه که شمای خبرنگار, روزنامه نگار, عکاس هنوز در سیستم برره ای و عصر هجری ایران کار و زندگی میکنی و هنوز شعور و اخلاقت به این حد نرسیده که اصلا رای دیگران رو نباید لو داد, نباید چشم هیزی کرد و نباید عکس گرفت, اصلا نباید نگاه کرد! و تازه در کمال پررویی و بیشعوری دربارش مطلب نوشت, آنالیز کرد, انتقاد کرد و طرف رو به باد...گرفت. این فقط در کشور عقب افتاده ای مثل ایران اتفاق میوفته که علاوه بر اینکه رای طرف که یک نظر کاملا شخصی و خصوصی هست رو میخونن, تازه میان بهش گیر میدن که چرا به این رای دادی و به اون ندادی. البته درسته که کاغذ رای درون صندوق خودش باز و خوانا شده, ولی باز این نهایت بی شعوری و پستی هست که حالا که همه رای حاج صفی رو دیدن, میان طرز فکر و رای حاج صفی رو آنالیز میکنن و ازش ایراد میگیرن. ما عقب افتاده ایم. عقب افتاده. هنوز وحشی هستیم. هنوز اخلاق اداری و سیستم رای گیری رو نمیدونیم.
حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۴۸ موافق
گل و بلبل. همه چیز با هم مچه.
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
خاک بر سر تفکرات عصر حجری و عقده بازیهای سیاسی ج. ا... که طرف رفته "مغولستان"!! و میخواد در کشور اسرائیل مسابقه بده, براش شده آخر آزادی و خوشبختی. ببین چقدر این مملکت بدبخت, نحیف و ذلیل شده! عسلام و آخوند ایران رو برده ته غاااار.