صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۹ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۵ (ببینید)
ویدیوها: ۲۰ (ببینید)
نظرات: ۲۰۸۱ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۸۹۲ ۴۰ ۲۴۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۸۶ موافق
میگن عقل که نباشد جان در عذاب است آیا؟ ولی در مورد خیابانی, عقل که نباشد, ما در عذابیم! چون بهرحال تلویزیون روشنه و این یارو رو آنتن! ایرانی جماعت و وراجی طوطی وار. چوب کبریت و ابرام چرخی میخواستن چه غلطی بکنن؟ مربیان ایرانی که فقط میتونن تا مرحله یک چهارم جام باشگاه های آسیا بالا برن. تیم المپیک رو که ۴۰, ۵۰ ساله به ف..ک دادن. هیچ سیستم آموزشی با استاندارد های جهانی در ایران وجود نداره, بازیکنان هنوز در سن ۲۶ سالگی در تیم ملی جلو یک تیم قویتر یا حتی همسطح بزور میتونن ۴ تا پاس بهم بدن. اسکوچیچ که مقابل مربیان بازی خوان و تاکتیکی (بنتو سرمربی تیم کره جنوبی) شده بود مترسک خشکش زده بود. از طرفی بدلیل جو ایران امروز, بازیکنان این همه فشار روشون بود از دو گروه مخالف! موافقان و مخالفان رژیم. استرس, آشوب درونی, عدم تمرکز, درگیری در مورد خواندن یا نخواندن سرود ملی و...آقای خیابانی اوشکول, تو و مایلی کهن روانی چیو تشخیص دادین که چوب کبریت و ابرام چرخی بهتر نتیجه میگرفت؟
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۷۰ موافق
بله منم زیاد از عملکرد تاکتیکی کی رش و طرز انتخاب بازیکنان تیم ملی زیاد راضی نیستم ولی مسله حرف مفت زدن خیابانی ها, مایلی کهن ها و....هست که سرشون رو انداختن زیر, مثل گاو فقط کارلوس کی رش رو میبینن.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۶۶ موافق
اسکولیچ جان دلبندم, تو دیگه ببند اون دهن رو. الان حتی تمام مربیان فوتبال ایران هم میتونن بگن اگر من سرمربی تیم ملی بودم فلان میکردم. بعد از بازی, همه بلدن حلق شون رو باز کنن, قمپز در کنن. تو هم به نوبه خودت یک مربی بیسواد بودی. هنوز دو بازی رفت و برگشت مقابل کره جنوبی یادم نرفته که از لحاظ تاکتیکی و بازی خوانی هیچ پخی نبودی و مثل مترسک ایستاده بودی کنار خط, خرس وسط شدن بازیکنان تیم ملی رو نگاه میکردی. یه مشت از این تیمهای دوزاری درجه دو, سه فوتبال آسیا رو شکست داده, فکر کرده کسیه!
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
بله. نه فقط به لحاظ برد دو گله, کلا در طول ۹۰ دقیقه, ایران بهتر و مستحکم تر و مصمم تر بود. شاید از عربستان و ژاپن الهام گرفتن که میشه سگ دو زد, جنگید و امید داشت!! البته اینکه از بعد از بازی با انگلیس تا امروز, چه صحبت هایی بین کی رش با بازیکنان, و همچنین حکومت با بازیکنان!!! صورت گرفته, خبر نداریم!
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۴۷ موافق
خب طبیعتا این بازیکن سختکوش! تمام تلاشش رو میکنه تا "در ضمینه فوتبال" برای "ایران" افتخار آفرینی کنه. نه فقط او, بلکه میتونم بگم تمام بازیکنان. در نتیجه فکر میکنم این غیر منصفانه هست که جریانات ایران و موضوعات روز اجتماعی/سیاسی ایران رو به این بازیکنان بدبخت ربط بدیم. شما منتقدین و چماق بدستان که میخوایید هر کس رو که از اعتراضات ایران بطور مستقیم حمایت نمیکنه بزنید, توجه ندارید و ملتفت نیستین که این فوتبالیست بدبخت, در حد توان, سواد و بینش خودش" میخواد به "ایران" کمک کنه. و اون چیزی نیست جز, سگ دو زدن در زمین فوتبال و تلاش برای شکست دادن رقیب! تووی گاگول! انتظار بیجا و اشتباه داری که منتظری "یک فوتبالیست بدبخت" تلاش و واکنش سیاسی داشته باشه برای کشورت ایران! اون بدبخت فقط میخواد فوتبال بازی کنه و با پیروزی و موفقیت, کاری مثبت انجام داده باشه برای "ایران" تمام اینها رو گفتم تا بگم: بعضی ها توقعات بیجا و زیادی از فوتبالیست ها دارن.