قوانین سایت


هدف ما سالم نگه‌داشتن محیط سایت و حرکت در جهت اهداف فوتبالی است. در این راستا قوانینی را تنظیم کرده‌ایم که اجرای آن برای تمام کاربران سایت لازم است. ما امیدواریم عمل‌کردن به این قوانین «فوتبالی‌ترین» را به پاتوقی دوستانه و لذت‌بخش تبدیل‌کند و شاید وسیله کوچکی شود برای بهبود فوتبال کشورمان.

لطفاً توجه داشته باشید که ما این قوانین را کامل نمی‌دانیم. اگر فکر می‌کنید می‌توان این قوانین را بهبود بخشید، لطفاً نظرتان را برای ما بفرستید.

مطالب و لینک‌های ارسال شده بر روی سایت توسط مدیران کنترل نمی‌شود و این وظیفه‌ی کاربرانست که با رای و یا گزارش خود در برابر نقض قوانین سایت بایستند.

هرکدام از بندهای قوانین سایت ممکن است در آینده با برخورد با مشکلات جدید و غیرقابل پیش بینی دچار تغییر یا جایگزینی شوند. در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین، شما را با اعلامیه‌ای از آن مطلع می‌کنیم.

قوانین ثبت‌نام

کاربران می‌بایست در هنگام ثبت‌نام در سایت از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند.

ساختن بیش از یک حساب کاربری برخلاف قوانین سایت می‌باشد و منجر به بسته شدن تمامی شناسه‌های کاربر خاطی می‌شود.

قوانین ارسال لینک

از ارسال لینک‌های تکراری خودداری کنید به این منظور قبل از ارسال لینک با کمی جستجو از عدم وجود آن اطمینان حاصل کنید.

از ارسال لینک‌های غیرفوتبالی خودداری کنید.

از ارسال لینک‌های حاوی مطالب توهین آمیز و تمسخرآمیز به شخصیت های حقیقی و خصوصی و یا به فرهنگ ها، ادیان، اقوام، ملل و نژادهای مختلف خودداری کنید.

حق کپی رایت را در هنگام ارسال لینک خود در نظر بگیرید.

عنوان و توضیح می‌بایست متناسب با محتوای لینک انتخاب شود.

از به کار بردن کلمات رکیک و توهین آمیز اعم از دشنام یا ناسزا در موضوع یا توضیح خودداری کنید.

مسئولیت تمام لینک‌ها در فوتبالی‌ترین بر عهده فرستنده لینک می‌باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب مسئولين سايت نمی‌باشد.

قوانین ارسال عکس

از ارسال عکس‌های تکراری خودداری کنید.

از ارسال عکس‌های غیرفوتبالی خودداری کنید.

از ارسال عکس‌های توهین آمیز و تمسخرآمیز به شخصیت های حقیقی و خصوصی و یا به فرهنگ ها، ادیان، اقوام، ملل و نژادهای مختلف خودداری کنید.

حق کپی رایت را در هنگام ارسال عکس خود در نظر بگیرید.

عنوان و توضیح می‌بایست متناسب با عکس انتخاب شود.

از به کار بردن کلمات رکیک و توهین آمیز اعم از دشنام یا ناسزا در موضوع یا توضیح خودداری کنید.

مسئولیت تمام عکس‌ها در فوتبالی‌ترین بر عهده فرستنده عکس می‌باشد.

قوانین ارسال مطلب

از ارسال مطالب غیرفوتبالی خودداری کنید.

از ارسال مطالب توهین آمیز و تمسخرآمیز به شخصیت های حقیقی و خصوصی و یا به فرهنگ ها، ادیان، اقوام، ملل و نژادهای مختلف خودداری کنید.

حق کپی رایت را در هنگام ارسال مطلب خود در نظر بگیرید.

عنوان و خلاصه می‌بایست متناسب با مطلب انتخاب شود.

از به کار بردن کلمات رکیک و توهین آمیز اعم از دشنام یا ناسزا در عنوان، خلاصه و کل مطلب خودداری کنید.

مسئولیت تمام مطالب در فوتبالی‌ترین بر عهده فرستنده مطلب می‌باشد.

قوانین نظرات

در هنگام ارسال نظرات خود از کلمات مناسب استفاده نمایید. در صورت استفاده از کلمات رکیک، دشنام، ناسزا و یا بدوبیراه، با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

از تهدید، اذیت و آزار و تجاوز به حقوق دیگر کاربران و افشای اطلاعات خصوصی آنها در نظرات خودداری کنید.

از تکرار نظرات مشابه (اسپم) و همچنین ارسال نظرات نامربوط با موضوع خودداری کنید.

مسئولیت نظرات ارسال شده در فوتبالی‌ترین بر عهده خود شخص می باشد و به هيچ وجه انعکاس دهنده نظرات و دیدگاه‌های مسئولين سايت نمی‌باشد.


قوانین حقوقی و قرارداد نامه فوتبالی‌ترین


سایت فوتبالی‌ترین لینک‌ها و مطالب را قبل از ظاهر شدن بر روی سایت کنترل نمی‌کند و مسئولیت مطالب قرار داده شده بر روی سایت به عهده کاربر ارسال کننده است و کاربران نباید مطالب نامناسب را بر روی سایت قرار دهند.

سایت فوتبالی‌ترین مسئولیتی را در قبال لینک‌ها، عکس‌ها و مطالب ارسال شده توسط کاربران و نظرات ارسال شده بر روی سایت بر عهده نمی‌گیرد و هر کاربر خود مسئول کلیه فعالیت‌هایش بر روی سایت فوتبالی‌ترین می‌باشد. با عضویت در فوتبالی‌ترین شما می پذیرید که از حساب کاربری و کلمه عبور خود نیز محافظت کنید. محتوای تولید شده توسط شما در سایت به دلیل ماهیت فوتبالی‌ترین حتی بعد از قطع ارتباط شما از سایت به هر دلیل، همچنان قابل دسترس خواهد بود و فوتبالی‌ترین حق حذف یا نگه داشتن محتوای تولید شده توسط کاربر را برای خود محفوظ می‌دارد.

تحت هیچ شرایطی فوتبالی‌ترین مسئول خسارت‌های وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته روی این سایت یا انتقال یافته توسط این سایت نمی‌باشد. همچنین مسئولیتی را نیز در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته روی این سایت نمی‌پذیرد. شما نیز کاملاً به تشخیص خود و بدون هیچ تضمینی از طرف فوتبالی‌ترین می‌توانید روی لینک‌ها کلیک کنید یا نکنید و فوتبالی‌ترین مسئولیتی را در مورد محتوای لینک‌ها قبول نمی‌کند.

سایت فوتبالی‌ترین نسبت به حفظ حریم شخصی کاربران خود حساس است اما مسئولیتی را در قبال سوء استفاده از اطلاعاتی که کاربران بر روی اینترنت و بر روی صفحه شخصی خود قرار داده‌اند قبول نمی‌کند.

اعضای تیم فوتبالی‌ترین به برخی از اطلاعات شخصی نظیر آدرس ایمیل شما و آی‌پی‌ها جهت بررسی تقلب در سایت و همچنین بهینه‌سازی سیستم دسترسی دارند اما اطلاعات کامل شخصی شما را در اختیار ندارند. اگر فوتبالی‌ترین فروخته و یا واگذار شود اطلاعات کاربران که دارایی‌های فوتبالی‌ترین محسوب می‌شوند نیز به همراه سایت منتقل خواهندشد.

سایت فوتبالی‌ترین این حق را دارد که در صورت تخلف از قوانین سایت و بنابر تشخیص خود، عضویت اعضاء متخلف را، بصورت موقت یا دائمی حذف کند. فوتبالی‌ترین سعی می کند دلیل را به کاربر خاطی توضیح دهد.

سایت فوتبالی‌ترین تمام تلاش خود را برای عرضه‌کردن سایت به بهترین حالت ممکن انجام می‌دهد اما در عین حال تعهدی نسبت به قطع‌شدن سایت و اشکالات احتمالی موجود در آن و لزوم رفع آنها ندارد.

سایت فوتبالی‌ترین در صورت شکایت قانونی بین کاربران فوتبالی‌ترین یا بین کاربران فوتبالی‌ترین و اشخاص دیگری خارج از محیط فوتبالی‌ترین هیچگونه مسئولیتی را به هر صورت نمی پذیرد و شما با عضویت در سایت متعهد می شوید که سایت فوتبالی‌ترین را از هرگونه مسئولیت حقوقی و مالی مبرا بدانید.

کلیه حقوق مربوط به محتویات نرم‌افزاری و ابداعات و طرح‌های سایت فوتبالی‌ترین متعلق به این سایت می‌باشد.

سایت فوتبالی‌ترین می‌تواند هر قسمتی از این قرارداد را در هر موقع تغییر دهد. متن قرارداد همیشه بر روی سایت قابل دیدن است. در هر زمان در صورتیکه با این قرارداد مخالف بودید و یا اگر به هر دلیل دیگری قصد ترک فوتبالی‌ترین را داشتید صرفا دیگر به سایت وارد نشوید و یا می‌توانید با مسئولین سایت تماس بگیرید تا حساب کاربری شما را مسدود کنند اما همانطور که قبلا نیز اشاره شد محتوای تولید شده شما در سایت کماکان قابل دسترس خواهد بود.