صفحه شخصی: arasradio


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ (حدود ۱۰ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۵۴۳۰ (میانگین موافقان: ۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش arasradio در مورد «این خبر» گفت: ۲۰۱ موافق
اين خبر اگر حقيقت داشته باشد، بهترين خبر سال براى هواداران خواهد بود و يك شوك بزرگ و بازگشت تيم ملى به روزهاى اوج ماقبل استيلى با رنگ و بوىِ شكست مجدد جمهورى اسهالى مقابل اراده هواداران و مردم. بمانند پيروزى زنان ايرانى بر داعش شيعه. من تا كيروش را روى نيمكت نبينم باور نميكنم. اما اراده مردم آهنين است و هر سيستمى را نهايتاً به زانو در خواهد آورد.
حدود ۲۴ روز پیش arasradio در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۰ موافق
براوو. بازيكنان داخلى قرص و محكمى را دعوت كرده حالا بغير از ترابى. چون تا رسمى از دستمال يزدى پهن كردن عذرخواهى نكنه هر قدر هم فنى خوب باشه براى ما هواداران كوچكترين ارزشى نداره. .
حدود ۲۱ روز پیش arasradio در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۳ موافق
مرتيكه آفتاب پرست دلال
حدود ۳ ماه پیش arasradio در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۲ موافق
دم طارمى گرم كه براى موفقيت تيم ملى رنگ و كلاب براش فرقى نميكنه. اين را بعنوان يك پرسپوليسى ميگم. بزرگترين اشتباهى كه البته با چاشنى استيلى سالوس و مليجك اسكوچيچ كرد و همانجا پاسنه آشيل تفرقه و قهر كردن جامعه با تيم شد كه حتى در مورد دوستانه كانادا هواداران را مقابل تيم كه به آن عشق داشتند قرار داد؛ همين اقدام احمقانه بود: يعنى خط زدن استقلالى ها.
حدود ۳ ماه پیش arasradio در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۰ موافق
شماها حقتونه هر چى از ملت و ملى پوشان بشنويد. گند زديد به فوتبال اين مملكت. شما نامردهاى داعشى يك تورنمنت عالى كه ايران را ميتوانست منسجم و آماده كنه و مردم را بياره پشت تيم ملى؛ بخاطر تبليغ آبجو از دست داديد. نامرد گفته؟ بايد شماها را محكمه كرد و بدترين فحش ها را نثارتون كرد. به تيتيش قباى آقا برخورده. سردار گفت كه از كسى نميترسه لولو خرخره. گند زديد ديگه عوضى ها. با اون دوستانه كاناداتون. با اين بدرقه كردن مربى تون. با نقشه براى اجراى اوامر فرمانده شيره اى تون براى آوردن مربى داخلى و … تركمونتون هنوز ادامه داره. ما مردم هم ول نميكنيم تا تنها راه حل يعنى كيروش بياد. در ضمن دوستان مگه ميشه هم به حرفهاى آزمون هم اين جرثومه فساد رأى مثبت بديد؟ آقا لطف كنيد با منفى هاتون اين را هم افشا كنيد كه بفهمه عليرغم اختلاف سليقه اين نميتونه از آب گل آلود ماهى بگيره.