لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال در یک استوری اینستاگرامی نوشت: «به‌خاطر قانون تیم ملی تا الان نتونستیم چیزی بگیم تا اردو تمام شه ولی دیگه طاقت نیاوردم، تهش می‌شه خط خوردن از تیم ملی که فدای یک تار موی زنان ایرانی. شرم بر شما که آدم‌ها را به راحتی می‌کشید. زنده باد زنان ایرانی»
این لینک حدود ۱۰ روز پیش توسط Compal فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
محمد جماعت، مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد که کارلوس کی‌روش به سمت مربی‌گری این تیم انتخاب شده است. آقای جماعت در توییتی نوشت: «فدراسیون جهت تلاشهای بی وقفه و صعود به جام جهانی، قدردان دراگان اسکوچیچ خواهد بود. اما با تصمیم هیات رییسه، کارلوس کی روش به عنوان سرمربی جدید انتخاب شده.» دراگان اسکوچیچ مربی پیشین تیم‌ ملی است که بر اساس گزارش‌های برخی رسانه‌ها، شب گذشته در فدارسیون فوتبال از برکناری‌اش مطلع شده است.
این لینک حدود ۱ ماه پیش توسط hosiya فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
پایان همکاری با اسکوچیچ؛ کارلوس کی‌روش سرمربی قطعی ایران در جام جهانی
این لینک حدود ۱ ماه پیش توسط Majid1 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
استقلال، مجری نقشه سرپرست فدراسیون
این لینک حدود ۱ ماه پیش توسط Majid1 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
از نکات جالب هزینه کادر فنی و بازیکنان تیم استقلال که بدون قرار داد قایدی، محبی، یزدانی، مرادمند ۳۴۳ میلیارد تومان هست و با در نظر گرفتن هزینه رضایت نامه محبی و قایدی و دستمزد این ۴ بازیکن به ۴۵۰ میلیارد تومان می‌رسد...هزینه پرسپولیس بدون در نظر گرفتن لوکادیا ۲۲۰ میلیارد می‌‌باشد....تیمی با دست کم دو برابر هوادار نصف تیم دیگر خرج می‌کند بدون در ناظر گرفتن کمپ خارجی‌ و دومیلیون یورو بدهی به استرا ماچونی ملیچ و کادر استرا و بماند ۹ میلیون دلار قرامت پادوانی....دست‌های فرا قانونی تیم سپاه!!!
این لینک حدود ۲ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
انقلاب مشروطه در ایران در حقیقت آغاز مبارزات مردم ایران برای رسیدن به آزادی و توسعه و رفاه بوده است. نخستین تلاش جدی اجداد ما در عصر نوین برای رهایی از سیستم ظالمانه شاهننشاهی و دستیابی به حاکمیت مردمی و عدالت بود.مبارزه وقفه ناپذیری که هنوز بعد از ۱۲۰ سال ادامه یافته است و دمی توقف نداشته است. انقلاب مشروطه، مجموعه فعالیت‌ها و رویدادهایی است که به امضای فرمان مشروطه توسط مظفرالدین‌شاه قاجار در ۱۴ مرداد ۱۲۸۵ (۶ اوت ۱۹۰۶) انجامید و تا دوره محمد‌علی شاه قاجار برای تبدیل سلطنت استبدادی به حکومت مشروطه ادامه یافته و منجره به تشکیل مجلس شورای ملی و تصویب نخستین قانون اساسی ایران گردید.
این لینک حدود ۲ ماه پیش توسط sia100 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
من به اینها نمیبازم!!!
این لینک حدود ۷ ماه پیش توسط timeout فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
گل زیبای علیرضا جهانبخش
این لینک حدود ۷ ماه پیش توسط Mojani فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
درست یا غلط قهرمانی پاک در لیگ ایران یک فرمول بسیار ساده داره. نباز و امتیاز جمع کن! نظر تحلیلی زیر خالی از لطف نیست خوندنش.
این لینک حدود ۸ ماه پیش توسط timeout فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
مقایسه کارنامه کی‌روش
این لینک حدود ۸ ماه پیش توسط Mojani فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
یک شرکت خارجی که قرارداد همکاری با فدراسیون فوتبال ایران را در زمینه برگزاری بازی‌های تدارکاتی داشته است، از فدراسیون فوتبال به علت عدم اجرای تعهد به قرارداد خود، به فیفا شکایت کرده و خواستار ۳ میلیون یورو غرامت شده است.
این لینک حدود ۱۰ ماه پیش توسط ZagrosFC فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
دراگان اسکوچیچ که در بازی با لبنان به سمت نیمکت حریف رفته بود احتمالا با محرومیت ۴- تا ۵ جلسه ای از سوی فیفا روبرو خواهد شد.
این لینک حدود ۱ سال پیش توسط ZagrosFC فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
اگر خط خوردن طارمی را منطقی بدانم، آنگاه باید پاسخ دهم چرا بازیکنانی که در رختکن به اسکوچیچ ناسزا گفتند و سرش داد زدند دعوت شده‌اند طارمی ناسزا نگفته داد هم نزده. بهترین بازیکن آسیا کارگری می‌کند. جای همه می‌دود دفاع می‌کند گل می‌سازد و گل می‌زند. وقتی چلسی لیورپول یووه میلان و... را مستاصل کرده، معلوم است که لبنانی‌ها از حذفش به وجد می‌آیند. توجیه حذف مهدی بخاطر نظم، شوخی است. خود اسکوچیچ مقابل بازیکنان با خورشیدی دست به یقه شد که کریم باقری سوا کرد! مدیونید اگر فکر کنید بود و نبود ماریو تات (دستیار اول) تاثیری بر وقایع و نتایج می‌گذاشت. اگر سرپرست با شخصیتی داشتیم، اگر اسکندری {شیاد جادوگر} با اعداد ۲ و ۳ و ۷ و ۱۱ برای فدراسیون خرافاتی خطی مشی تعیین نمی‌کرد، کار به اینجا نمی‌کشید. همواره در آغاز فعالیت هر سرمربی از جمله اسکوچیچ، هوادارانه حمایت کرده‌ام. در ادامه نیز وظیفه حرفه‌ای ‌خود را انجام داده‌ام. وقتی تیم از بحرین برگشت، بارها این بلبشوها را پیش‌بینی کردم. طارمی باید برگردد و بجنگد تا در جام جهانی از گروه‌مان صعود کنیم و در جام ملت‌ها قهرمان شویم. @Mehdi_Rostampour
این لینک حدود ۱ سال پیش توسط hanifxx فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
ادعای گل‌محمدی ؛ دست‌های پشت پرده عامل شکست تیم‌ها ؟ ادعای گل‌محمدی ؛ دست‌های پشت پرده عامل شکست تیم‌ها ؟ ادعای گل‌محمدی ؛ دست‌های پشت پرده عامل شکست تیم‌ها ؟ ادعای گل‌محمدی ؛ دست‌های پشت پرده عامل شکست تیم‌ها ؟ ادعای گل‌محمدی ؛ دست‌های پشت پرده عامل شکست تیم‌ها ؟ ادعای گل‌محمدی ؛ دست‌های پشت پرده عامل شکست تیم‌ها ؟
این لینک حدود ۱ سال پیش توسط abtin2574 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
تیم حکومتی دیگه کم کم خواستار تعطیل کردن تیم ملی و در نظر گرفتن این تیم به عنوان تیم ملی هم میشه.
این لینک حدود ۱ سال پیش توسط amiralal فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
وقتی باخت به آرژانتین راه را هموار میکند!
این لینک حدود ۱ سال پیش توسط amoofootbal1 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
مدیرعامل استقلال بعد از دیدار با وزیر ورزش ایران از سمت خود استعفا کرد. احمد مددی در مهر پارسال به عنوان سرپرست و سپس مدیرعامل باشگاه استقلال انتخاب شده بود.
این لینک حدود ۱ سال پیش توسط golestaneh فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
در حالی که تیمها موظف اند یک ساعت و نیم قبل بازی در ورزشگاه حاضر باشند حربه ی جدید مافیای اصفهان در به تاخیر انداختن دربی اصفهان و آگاهی از نتیجه ی بازی سایپا - آلومینیوم برای ذوب آهن و پرسپولیس - تراکتور برای سپاهان که در صورت نیاز با تفاضل گل مناسب تبانی کنند! هم ذوب آهن سقوط نکنه هم سپاهان به صدر برسه!
این لینک حدود ۱ سال پیش توسط AemonC فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
در این ویدئو کاملا واضح هست که توپ فقط به سینه‌ش میخوره، در همان تصویر لانگ هنگام بازی هم میشد تشخیص داد که توپ قطری رفت به سمت راستش و احتمال برخورد با دست چپش اصلا وجود نداشت. مدافعان و دروازه بان مس هم مسلط این صحنه رو دارن میبینن و چون گل سالمه حرفی برای گفتن ندارند. اما بعد بازی با جنجال رسانه میگن هند بود. این ویدئو رو نه ورزش ۳ کار کرده و نه هیچ برنامه ورزشی چون هدفشون جنجال و فشار بیشتر به پرسپولیس هست جایی که تیم سوگولی خودشون با داوری و خودفروشی بازیکن سابق به امتیاز میرسه و باید بایکوت خبری بشه و نظرها به جای دیگه معطوف بشه.
این لینک حدود ۱ سال پیش توسط AemonC فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
«اسماعیل خلیل زاده» رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال و متهم اصلی پرونده شرکت ابریشم گیلان دستگیر شد. به گزارش خبرگزاری مهر، «اسماعیل خلیل زاده» رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال و متهم اصلی پرونده شرکت ابریشم گیلان از سوی سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان دستگیر شد. وی هفته گذشته به اتهام پولشویی و اخلال در نظام تولید تحت تعقیب قضائی قرار گرفته بود که به علت ابتلاء به ویروس کرونا پس از تفهیم اتهام با صدور قرار وثیقه سنگین و تودیع آن، آزاد شد. گفتنی است؛ «سید مهدی فلاح میری» دادستان مرکز استان گیلان در رابطه با آخرین جزئیات این پرونده اعلام کرد دستگاه قضائی همزمان با پیگیری برای احیای تولید در شرکت ابریشم گیلان، با تشکیل پرونده کیفری در حال رسیدگی به اتهامات اشخاصی است که طی سالیان متمادی موجب اخلال در تولید این کارخانه شده‌اند.
این لینک حدود ۱ سال پیش توسط Hossein1502 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
بی اخلاقی بازیکن الشرطه و درگیری با دیاباته بعد از بازی
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط bimanzoor فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
یک جدول جالب از آمار لایی های زده و خورده شده در لیگ برتر منتشر شده است. طبق این آمار، لیدز یونایتد به عنوان لایی زن ترین و ساوتهمپتون به عنوان لایی خور ترین تیم شناخته شده اند، ضمن اینکه مارکوس راشفورد مهاجم منچستر یونایتد به تنهایی با ۱۰ لایی موفق به کسب بالاترین رتبه در جدول فردی بازیکنان شده است.
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط Artyfooty فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
او «بازیکن ولایی» لیگ برتر فوتبال ایران است. مردی با یک زیرپیراهنی مشهور که روی آن، «اطاعت از رهبری» را دستور داده بود.
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط ZeddeBasiji فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
در این صفحه می توانید لینک رایگان پخش زنده فوتبال اروپا را در اختیار داشته باشید.
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط betacup فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
به گزارش ورزش سه، پژمان جمشیدی ستاره سال های نه چندان دور پرسپولیس که در تیم ملی نیز چند سالی با مهرداد میناوند هم تیمی بود، یادداشتی احساسی برای مهرداد میناوند نوشته. او از اولین باری که میناوند را دیده آغاز کرده و بعد به روزهایی رسیده که به قول خودش «داداش کوچیکه» میناوند شده بود...
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط amiralal فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
شکست تیم فوتبال آنتورپ با دروازه بانی علیرضا بیرانوند
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط abtin2574 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
دلیل افزایش انتقادات و اتهامات نسبت به داوران چیست؟ آیا همه نارضایتی‌ها را می‌توان فرافکنی و غیر واقعی دانست؟
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط TajTaj20 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
با وجود توقف پروازهای تهران به لندن، خبرگزاری‌ها از عرضه بلیت در آژانس‌های هواپیمایی خبر می‌دهند و سایت اقتصادنیوز که اخبار اقتصادی ایران را پوشش می‌دهد، می‌گوید قیمت بلیت این پروازهای دوطرفه برای هفته آینده از ۱۴ میلیون تومان تا ۸۲ میلیون تومان است.
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط Mabootor فرستاده شده و ۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
گل مهدی طارمی
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط PARANDEH فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
رسانه‌های ایران گزارش داده‌اند که صداوسیمای جمهوری اسلامی برای پخش یک برنامه اینترنتی به تهیه‌کنندگی و اجرای عادل فردوسی‌پور مجوز صادر نکرده است. برنامه جدید عادل فردوسی‌پور «۹۹» نام دارد که قرار بود در ۱۵ قسمت پخش شود. گزارش‌ها حاکی است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای این برنامه مجوز صادر کرده است ولی «سازمان تنظیم و مقررات صوت و فراگیر» موسوم به «ساترا» که بخشی از صداوسیماست مجوز این برنامه را نمی‌دهد. برنامه «۹۹» مختص بررسی بازی‌های لیگ برتر فوتبال ایران است. فردوسی‌پور تصمیم داشت که این برنامه را هفتگی به صورت زنده و از روی بستر اینترنتی پخش کند ولی صدور مجوز پخش چنین برنامه‌هایی در اختیار صداوسیماست. عادل فردوسی‌پور تا سال ۱۳۹۷ برنامه فوتبالی موفق «۹۰» را اجرا می‌کرد ولی شبکه سوم تلویزیون حکومتی ایران پس از حدود بیست سال آن را تعطیل کرد.
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط MAX8080 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
یک حساب توییتری منتسب به باشگاه النصر عربستان، صبح امروز (سه‌شنبه) مدعی شد که «علی خطیر»، معاون سابق باشگاه «استقلال»، مدارکی را دال بر تخلف باشگاه پرسپولیس در زمینه عقد قرارداد غیرقانونی با بازیکنان، در اختیار باشگاه النصر عربستان قرار داده است.
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط bijan36 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
با شکایت النصر عربستان از پرسپولیس سرنوشت برنده فینال غرب آسیا حداقل برای چند روزی در ابهام باقی میماند. پرسپولیس که با یک نمایش دلپذیر به عنوان سرگروه از گروه خود بالا آمد با حذف السد و پاختاکور به النصر رسید و این تیم را هم در ضربات پنالتی از پیش رو برداشت. در صورت وارد دانستن اعتراض تیم النصر سوالی که AFC باید به آن جواب بدهد این است که تکلیف سایر مسابقات پیش از فینال چه خواهد شد. آیا AFC موظف به تکرار تمامی مسابقات نیست؟ چه بسا تعاون یا السد یا پاختاکور به فینال میرسیدند و شانس قهرمانی داشتند. رویه تصمیم گیری AFC تنها در یک صورت معنی در خواهد بود و آن هم پذیرش این واقعیت است که AFC لیست پرسپولیس را در موعد مقرر دریافت و بدون اعتراضی تایید و مسابقات را برگزار کرده است. هر داوری دیگری تنها هرج و مرج و بی ثباتی بین تیم های شرکت کننده به وجود خواهد آورد!
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط ematters فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
هواداران تیم النصر خبر از خط دادن علی خطیر به باشگاه النصر عربستان می‌دهند و به همین منظور از این مدیر سابق فوتبالی که با حکم کمیته اخلاق محروم شده است، تشکر کرده اند.
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط RedKnight فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
پرسپولیس که از مرحله گروهی به عنوان صدرنشین گروه راهی مرحله حذفی شده بود، با گل دقیقه ۸۹ عیسی آل کثیر به مرحله بعد صعود کرد
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط Anybody فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
حساب کاربری «وریا غفوری»، کاپیتان «استقلال» یک روز پس از واکنش به اعدام «نوید افکاری»، کشتی‌گیر شیرازی بسته شد. گزارش زیر، داستان وریا غفوری و واکنش او به وقایع اجتماعی و سیاسی ایران است و البته به این سوال هم پاسخ می‌دهد که چرا توییترغفوری بسته شد؟ *** تماس‌‌های اخیر اداره کل حراست وزارت ورزش و جوانان و همین طور سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باعث بسته شدن توییتر «وریا غفوری»، کاپیتان تیم فوتبال «استقلال» شد.
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط USABlues فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
معلوم نبود برلوسکونی در سال ۲۰۱۸ و تنها هجده ماه پس از ترک میلان با چه انگیزه‌ای باشگاه مونتسا را خرید، اما حالا هدفش مشخص شده است: رساندن مونتسا به سری‌آ فوتبال ایتالیا برای نخستین بار در تاریخ این باشگاه.
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط MAX8080 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
بیائید توهم را کنار بگذاریم و حقیقت را بپذیریم
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
نظر محمود فکری در مورد قهرمان لیگ برتر
این لینک حدود ۲ سال پیش توسط Sam000 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
استوکس: پرسپولیس را ترک نکرده‌ام!/ هر شخص دیگری هم جای من بود همین کار را می‌کرد
این لینک حدود ۳ سال پیش توسط PARANDEH فرستاده شده و ۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
سایت AFC بازیهای همه تیم های ایرانی را برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا به تعویق انداخته است. در هفته آینده جلسه ای اضطراری برای بررسی وضعیت در کوالالامپور برگزار خواهد شد.
این لینک حدود ۳ سال پیش توسط Anybody فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟