صفحه شخصی: Seda110


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۴ آبان ۱۳۹۰ (حدود ۱۰ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۱۸۰۵ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۲ ۷ ۳۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۰ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۸ موافق
فارسی زشت و من درآوردی: ... تا همگان نسبت به این موضوع ورود کنند. فارسی درست: ... تا همگان نسبت به این موضوع حساسیت نشان بدهند - یا - در مورد موضوع دخالت کنند و ... موارد بسیار ساده دیگر. ورود می کنم!!! ورود کرد!!! ورود نمی کنم!!! ورود کند!!! این فارسی عجیب و غریب از کجا سر در آورده؟!!!
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۷ موافق
ناگهانى؟!! اتفاقا براى بازى با لبنان هم مى بايست از عابدزاده استفاده مى كرد.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۷۳ موافق
به نظر طارمى دوباره روى ريل خيريت و عابربانك و ... افتاده است.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
دوستانى كه به اين صحبت هاى متين و كاملا حرفه اى و صادقانه منفى راى مى دهند در جستجوى چه چيزى هستند؟ بازيكنانى مثل شجاعى الگو هاى خيلى خوبى در جامعه ورزشى هستند و اين نوع راى دادن ها به كسى كمك نمى كند.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۵۰ موافق
وقتى مربى تيم ملى يك شبه و بسيار مشكوك بدون هيچ سابقه انتخاب مى شود، به چنين مربى اعتماد نمى شود كرد. از آن طرف هم طارمى كلكسيونى از حاشيه در زمين و خارج از زمين دارد. مربى بد حرف زد، طارمى هم بچه گانه پاسخ داد. ضمنا در اين ميان اوضاع دفاع تيم هم خصوصا در سمت راست افتضاح است و هيچكس هم از اين مربى دليل عدم انتخاب دو بازيكن سرپا و بسيار آماده اى مثل رضاييان و غفورى را نمى پرسد. با بازنگرى به بازى هاى انجام شده گل ها روى خلاقيت برخى بازيكنان به دست آمده و دفاع هم تا اينجا شانس آورده. شرايط تيم ملى برخلاف تصور كاذب از نتيجه ها اصلا خوب نيست و مدير لايقى هم حضور ندارد تا جلوى اشتباهات را بگيرد.