صفحه شخصی: Seda110


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۴ آبان ۱۳۹۰ (حدود ۱۳ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۱ (ببینید)
ویدیوها: ۲ (ببینید)
نظرات: ۳۲۷۴ (میانگین موافقان: ۱۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۷ ۷ ۳۱


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۶۸ موافق
ZagrosFC گرامی، بله این کار را می کردند همانطور که اشتباه فغانی در جام جهانی را مشخص و از ادامه قضاوت او جلو گیری کردند. فغانی واقعا از داوران نمونه آسیا و باعث افتخار است. هر چند لیاقت نداشتند آن را حفظ کنند. تصمیم در اخراج اتفاقا درست ترین کار بود تا از این مسخره بازی ها کم شود.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۶۶ موافق
امیدوارم فیفا و ای اف سی جلوی شادی های گل تمسخر آمیز همراه با توهین و وقت کشی را با شدت بیشتری بگیرد. ایران هم دست کمی از عراق ندارد، ادای گریه درآوردن بسیار زشت بود و طارمی باز هم نقل مجلس!!! گردن بریدن و هیس نشان دادن های زشتش کم بود گریه بازی هم اضافه شد!!! بعد الگویش علی دایی است!!!!!! سایه او هم نیستی.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۴۴ موافق
همسایه ها و مشاورین بی شمار و تلفنی و آنلاین یاری کنند تا اردشیر شوهرداری کند!!!!! وقتی آشپز چهل تا شه چه آشی از توش در می آید!!!!!!!
حدود ۳ ماه پیش Seda110 در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۱ موافق
یعنی اگر یه دوربین سر محل توی قهوه خانه بگذارند از این برنامه جذاب تر می شود. تولید هر برنامه تلویزیونی شامل ضرورت، طرح و تصویب بودجه، تحقیق و نگارش، انتخاب مهمانان و … است، حدس بزنید از این مراحل کدام را انجام داده اند؟! مجری که خانه زاد است. خیابانی که در استودیو می خوابد تا در همه برنامه ها نظر بدهد و نمک بریزد. عزیزی هم که همیشه بی کار و عشق دوربین و مزه پرانی هایی که فقط خودش فکر می کند بامزه است، می ماند دین محمدی که انتخاب خوبی برای سر کار گذاشتن است. احنمالا دفعه بعد هم استاد اسدی مهمان است!! این خلاصه ای است از روش هردم بیلی برنامه سازی در صدا و سیما. تازه یک دانشگاه عریض و طویل هم دارند که نیروهای متخصص!!!!!!! تربیت می کند!!!!!!! دور هم خوش می گذرد، مخاطبین و شعور آنها هم کشک.