صفحه شخصی: Seda110


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۴ آبان ۱۳۹۰ (حدود ۱۱ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۲۰۰۹ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۲ ۷ ۳۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۵ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۸۲ موافق
به به... جناب آقای مایلی. حال شما٬ احوال شما. خیلی وقت بود تشریف نیاورده بودید تا از احوال شما مطلع شویم؟!!!! چرا ما را از نظرات مشعشع خود بهره مند نمی کردید؟!!!! به هر حال از شما واقعا ممنونیم که طرفداران تیم ملی را آگاه کردید و ما متوجه شدیم که آقای کی روش اصلا به درد تیم ما نمی خورد!!!! فقط از شما خواهش می کنیم بعد از مسابقات جام جهانی مجددا به غار برنگردید چون جواب موارد زیادی را باید بدهید. قول می دهید؟
حدود ۲۱ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۷۷ موافق
مهدوی کیا از نوادر فوتبال ایران است که در زمینه مربی گری از تجارب ارزشمندش در آلمان و فوتبال پایه هم برای آکادمی کیا و هم تیم امید استفاده می کند. تیم خوبی ساخته است. برای یکبار هم شده به آنهایی که طرح های طولانی و با برنامه براساس سواد و تجربه دارند وقت بدهیم.
حدود ۱۶ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۷۲ موافق
ما طرفداران تیم ملی ایران از اسکوچیچ برای هدایت تیم ملی در مرحله مقدماتی متشکر هستیم اما این دلیل نمی شود مربی گری تیم را در جام جهانی به ایشان جایزه بدهیم. مثل این می ماند از که کسی که گواهینامه پایه دو شخصی دارد بخواهیم تریلی ۱۸ چرخ براند. نمی شود. می شود؟ تمام بار را به دره می اندازد. دو بازی کره و بازی امروز این را نشان نمی دهد؟ می دهد. ایشان - واقعا - این کاره نیستند.
حدود ۲۷ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۷۱ موافق
وقتی ما جلوی کره کم آورده بودیم تصور کنید این ها به ایران چند تا می زدند!!! فاجعه جام جهانی منتظر تیم ملی ایران است و همگی خوابند.
حدود ۱۱ روز پیش Seda110 در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۹ موافق
واقعا جالب است که هر چه کی روش می گفت ثابت شد. این هم از عقده های تمام نشدنی برانکو. اسکوچیچ و کی روش؟!!!!!! این نوع نظر دادن شخصیت واقعی شما را نشان می دهد. فقط یادتان نرود چه گفتید، بعد از جام جهانی لطفا جای دوری نروید، با شما کار داریم.