صفحه شخصی: Mamali777


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱ تیر ۱۳۹۳ (حدود ۱۰ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۳۱۷۳ (میانگین موافقان: ۱۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۶۸ موافق
ایرانی که ۳ بار پیاپی قهرمان آسیا شد روی پرچمش عکس یک شیر نر قوی هیکل بود که بازیکناش مثل شیر و بدون ترس بازی میکرد. وقتی روی پرچمت نشانه خرچنگ هندی باشه نتیجه اش همینه. در ضمن من شاه اللهی نیستم. شیر و خورشید هیچ ربطی به رژیم پهلوی نداره و خیلی قبل از رژیم پهلوی روی پرچم ایران بوده.
حدود ۲ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۵۳ موافق
دم این مربی گرم. وقتی شکست میخوری، مربی تیم باید مسئولیت شکست را تمامأ قبول کنه و وقتی برنده میشی، باید به همه بازیکن ها کردیت بدهی به جز به خودت! به این میگن قدرت رهبری.
حدود ۳ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
من اولش فکر کردم شاید نباید کارت زرد دوم را در موقعیتی که یک کارت قبلا داشت بهش میداد ولی بعد از اینکه یک کلیپ ظبط شده از تماشاگران عراقی دیدم متوجه شدم که ایشون بعد از زدن گل رفت پشت دروازه و چند دقیقه ای با تماشاگران عراقی خوش و بش کرد و دل و قلوه رد و بدل کرد بعدش هم فغانی مرتب سوت میزد که بابا بیا تو زمین ولی این بازیکن مشنگ انگارنه انگار، اصلا به سوت داور توجه نمیکرد. شاید فکر میکرد که تو فینال جام جهانی به برزیل گل زده، تازه وقتی وارد زمین شد نشست که مثلا ادای اردنی ها را در بیاره و آبگوشت تلیت شده زهر مار کنه که اونجا دیگه فغانی کارت را بهش داد، چون دیگه شورش را درآورد این بابا. حقش بود!
حدود ۲ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۴۲ موافق
با عرض پوزش، ر.ی.د.م به اون هت تریکی که با س۳ تا پنالتی مشکوک به ثمر برسه! اسم این ع.ن تریکه نه هت تریک