صفحه شخصی: Mamali777


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱ تیر ۱۳۹۳ (حدود ۹ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۶۳۹ (میانگین موافقان: ۱۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۹ موافق
تیمی که سرود جمهوری اسلامی را قبل از شروع بازی نخواند، فرق نمیکرد که بازی را برنده میشدند یا میباختند، اون تیم همیشه قهرمانه! درود بر بچه های تیم ملی که با ملتشون هستند.
حدود ۲۲ روز پیش Mamali777 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۲۹ موافق
کیروش بعد از جام جهانی تمام حرفهای خودش را خواهد زد. الان اگر هر چی بگه نه تنها فایده ای نداره بلکه شغلش را هم از دست میده. اقای کیروش، انقلاب ایران باید به عهده مردم ایران باشه. شما یک مربی خارجی هستی و داری پول میگیری که مربی گری کنی نه بشی رهبر انقلاب . اگربعد از بازی آخر اومدی و حرفی برای همبستگی با مردم ایران زدی دمت گرم، ولی اگر الان چیزی بگی از کار برکنارت میکنند و وظیفه شما الان مربیگری این تیم است. همینقدر که سردار آزمون را بعد از اون حرفی که برعلیه رژیم زد دوباره دعوت کردی نشون دادی که شما یک مربی حرفه ای هستی.
حدود ۲ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۸ موافق
سه شیر سماور تو ... همتون که خیلی از بدبختی های دنیای امروز، زیر سر فتنه های شما آنگلوساکسون های موذی و شرور درطول تاریخ بوده!! از غارت و تجزیه هند و تاسیس پاکستان، جداسازی ایران و افغانستان ، قحطی درایران، عزل رضا شاه، کودتا برای انتقام گرفتن از ملی شدن نفت، شورش ۵۷، آخوندهای ختنه نکرده انگلیسی، جدا سازی بصره، بحرین و هرات، استعمار آفریقا و آپارتاید آفریقای جنوبی ، برده داری، تجارت تریاک در چین ، افغانستان، نابودی سرخپوستان ، .....
حدود ۳ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۰ موافق
به نظر من مردم و فدراسیون باید مردم بروند و با گرفتن دسته گل و هدایا از ایشان قدر دانی بکنند. هر چی باشه مربی تیم ملی بود و تیم ایران با ایشان به جام جهانی راه پیدا کرد.
حدود ۱ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۸ موافق
خبری بزرگ: بعد از زدن گل اول، بازیکن تیم ملی نه تنها شادی نکرد، بلکه مشتش را گره کرده به عنوان اعتراض به سوی آسمان بلند کرد. بعد از زدن گل دوم، بازیکن ایران با علامت دو انگشت، موهای خود را قیچی کرد!!! کاری که بانوان ایران در این انقلاب و. خیزش دارند انجام می دهند!!!! درود بر شرف بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، قهرمان جهان👏👏👏👏