پیشکسوت و اسطوره فوتبال ایران گفت: سردار سلیمانی مرد مردان بود و به نظرم ورزشکار واقعی اوست.

پیشکسوت و اسطوره فوتبال ایران گفت: سردار سلیمانی مرد مردان بود و به نظرم ورزشکار واقعی اوست. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی پروین در حاشیه دیدار دوستانه تیم‌های منتخب پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس با پیشکسوتان فوتبال ایران که به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی برگزار می‌شود، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به ورزشگاه آزادی آمدم و چمن آن را دیدم. بچه‌ها هماهنگ کرده بودند که این بازی را به یاد سردار سلیمانی برگزار کنند. خدا او را رحمت کند، به نظرم ورزشکار واقعی شهید سلیمانی بود. او مرد مردان ما بود. مجدداً به خانواده او و تمام مردم ایران تسلیت می‌گویم.

وی در مورد حضور مجددش در ورزشگاه آزادی تصریح کرد: خیلی خوشحال شدم که روی چمن آمدم و راه رفتم. قبلاً می‌آمدم و بالا می‌نشستم.

پیشکسوت و اسطوره فوتبال ایران در مورد جلسه اخیرش با رئیس سازمان خصوصی گفت: از این مسائل بیرون بیایید و راجع به امروز صحبت کنید.

پروین در مورد صحبت‌های پرویز مظلومی و اینکه قرار بود او به پرسپولیس بپیوندد نیز بیان کرد: من نه شنیدم و نه می‌دانم این مسائل چه است.

وی در واکنش به این موضوع که حضورش در ورزشگاه آزادی برای مردم خاطره‌انگیز است، گفت:‌ همه کارهای‌ ما برای مردم نوستالژی است. چندین سال است روی چمن ورزشگاه راه نرفته بودم. شما می‌گویید دل‌تان تنگ نشده، دلم تنگ شده ولی زمانه است و نمی‌شود پیری را کاری کرد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴۹ )