صفحه شخصی: Redington


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۲ دی ۱۴۰۰ (حدود ۱ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۹۹۷ (میانگین موافقان: ۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Redington در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۷۴ موافق
دمتون گرم! استقلالی های عزیز، به امید روزی که در ایرانی آزاد با هم از فوتبال و ‌کل کل با دوستان تاجی ام و تاجی ها با ماها لذت ببریم. همه با هم مرگ بر دژخیمان اسلامی - سلام بر ایرانی و آزادی. #اعتصاب عمومی!
حدود ۳ ماه پیش Redington در مورد «این خبر» گفت: ۷۴ موافق
دست مریزاد بخاطر حرکات نمادینی که بعد از به ثمر رساندن گلهایشان انجام دادند. مقام پهلوانی را بهتان تبریک میگویم. همه با هم : اتحاد-اعتصاب-انقلاب
حدود ۲ ماه پیش Redington در مورد «این خبر» گفت: ۷۰ موافق
#محسن_شکاری
حدود ۲۷ روز پیش Redington در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۰ موافق
خطاب به بعضی از دوستان، شما واقعا باز هم شروع به کل کل های صد تا یه غاز کردین؟ به همین زودی خون به ناحق ریخته شده بیش از پانصد جوان ایرانی را فراموش کردین؟ این جور روحیات از کجا میاد؟، گور پدر استقلال و پرسپولیس و پنالتی و صدر نشینی و ته نشینی و …، چطور میشه که یک نفر مثه محمد مرادی خودش رو در حمایت از معترضین داخل ایران غرق میکنه و از جان عزیزش و خانواده اش میگذره اما یه عده حتی طاقت ندارند تا آزادی ایران صبر کنند و بعد شروع به کل کل کردن و تفریحات و دغدغه های نه‌حتی با ارزششون کنن؟…. عجب! —— به نام زن، به حرمت زندگی، به امید آزادی! — زنده باد ایرانی، زنده باد آزادی! — به امید روزی که از بازی پرسپولیس و تاج با حضور تماشاگران زن و مرد در استادیوم و دل‌های شاد مردم ایرانزمین در کنار هم لذت ببریم و گاهگاهی کل کل هایی هم بکنیم!
حدود ۳ ماه پیش Redington در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
نکبت ها! … کریه المنظرها، فعلا که تفنگ و تریبون توی دستان کثیف شماهاست و خوب دارین می تازونین. تا به الان که هی جستین، اما دیگه آخرشه و به دستین. داغ دلی سرتون خالی کنیم که تا ابد نتونین سر بلند کنین. ایرانیان، تازی پرستان را برای ابد نابود خواهند کرد.