صفحه شخصی: Redington


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۲ دی ۱۴۰۰ (حدود ۱ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۰۶۲ (میانگین موافقان: ۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Redington در مورد «این خبر» گفت: ۶۱ موافق
فرزند راستین همان منجلاب اسلامیست، همانها که شیمیایی به مدارس دخترانه میزنند و کودکان را میکشند و مثل حیوان به موهای زنان هجوم میبرند، و … ، انتظاری غیراز این داشتن عجیب است!
حدود ۵ روز پیش Redington در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۸ موافق
تبریک نگفتن و چه میدانم تونل قهرمانی نساختن برای حریف قابل احترام لکه ننگیست که در تاریخ مجموعه استقلال باقی خواهد ماند، این به بازیکنان مردمی و تاجی های اصیل هیچ ارتباطی ندارد. »»»» جای کیان و آرتین و حدیث و … و بقیه پرسپولیسی هایی که همین پارسال زنده و در بین ما بودند و امسال دیگر نیستند و بدست جلادان اسلامی کشته شدند خالییست. این شادی تقدیم به روح این نوجوانان و جوانان ایران زمین و‌حتی غیر پرسپولیسی ها و غیر فوتبالی هایشان. به امید روزی که ایرانم و فوتبالش بدست اهلش بیفتد و پرسپولیسی ها و تاجی ها در کنار تمامی کل کل های دوستانه به همدیگر احترام بگذارند و پیروزی هایشان را به همدیگر تبریک بگویند. زنده باد ایران، زنده باد آزادی!!
حدود ۴ روز پیش Redington در مورد «این خبر» گفت: ۵۰ موافق
😡 فقط زورشان به مردم ایران می‌رسد و اوج جسارتشان رجزخوانی برای امثال بایدن و … ست. در برابر طالبان عین موش چپیده اند توی سوراخشان و جیکشان در نمیاید. ووریا جان تو‌هم مثل خیلی از فوتبالی های دیگر مثل غلامی و برومند و یحیی و کریم و کریمی و سروش و …. جام شرافت را همان هفته هفتم و‌هشتم لیگ بالای سر بردی. سربلند باشی «کرد» غیور، بلند همت و سرفراز!!
حدود ۳ ماه پیش Redington در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۸ موافق
چه اهمیتی دارد، وقتی که دختران ایرانزمین مورد حملات شیمیایی قرار میگیرند به دست اشغالگران اسلامی؟ … مسموم کردن تمامی مردم با غذای روزانه شان ( برنج) هم که …. حتی لایک و دیسلایک کردن چنین مطالبی شرم آور است!
حدود ۱ ماه پیش Redington در مورد «این خبر» گفت: ۴۴ موافق
جناب طاهری، آخر اگر عدالتی بود که نه تو و نه امثال تو جایی و منصبی در تیم تاج داشتید و نه آنهایی که محل بازی پرسپولیس را درخواست کردند و نه آنهایی که تاییدش کردند. بیژن خان لطفا حواستان به کشورتان باشد به سرزمینتان، به ایرانی در دست جلادان اسلامی گرفتار شده، جایی که دخترانش را شیمیایی میکنند و مهساهایش رو با تو سری به جرم نداشتن روسری میکشند و … زمینهایش دارد فرو میریزد و خشکسالی بهترین آینده ایست که می‌شود برایش تصور کرد با این اوضاع. مثل طرفداران راستین تاج و‌پرسپولیس که دیگر وارد اینگونه بازی های حکومتی نمیشوند، شما هم نشو. از مردم باش! … شخصا میشناسمت و میدانم که آنوری نبودی، مگر اینکه تغییری کرده باشی، امیدوارم که فقط حواست نباشد و اونوری نشده باشی.