صفحه شخصی: Redington


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۲ دی ۱۴۰۰ (حدود ۹ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۹۱۲ (میانگین موافقان: ۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۶ روز پیش Redington در مورد «این خبر» گفت: ۸۷ موافق
این خیزش اگر به نتیجه نهایی نرسه، بجای #مهسا_امینی باید تا ابد بزنیم هشتگ کمتر اعدام کنین. مسایل روزمره رو‌کنار بذارین، فوتبال و استقلال و‌پرسپولیس و کیروش و …. کنار بذارین. همه با هم تا هستیم آزادیمان را فریاد بزنیم. با فوتبال خوش خواهیم بود بعد از پیروزی بزرگ. همه با هم زن-زندگی-آزادی ، همه با هم همت و حرکت.
حدود ۸ روز پیش Redington در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۴ موافق
بی خیال همه چی! اگر این خیزش به نتیجه نرسه اونوقت باید بزنیم هشتگ کمتر اعدام کنین!…… پس همه با هم #مهسا-امینی. #اعتصاب_عمومی. گور پدره فوتبال و جام و …..
حدود ۳ روز پیش Redington در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۹ موافق
فوتبال دیگر تهوع آور است، نه بردش شیرین و نه باختش تلخ است دیگر. هیچی دیگه حال دلمون رو نه خوش میکنه و نه از اینی که هست بدتر. #مهسا_امینی #علی_کریمی #فروزان #ووریا # نیکا #حدیث #من #تو #ما #جوونهای جسور ایرانم #آزادی ….. #آزادی ….#آزادی.
حدود ۱ ماه پیش Redington در مورد «این خبر» گفت: ۵۴ موافق
بدون گرفتن پنالتی واسه اش، باخته. این که شکست محسوب نمیشه. پنالتی واسه شون گرفته بود داور، الان برده بودن. مشکل اون نیست که، مشکل داوره که بلد نبوده چطوری داوری کنه.
حدود ۲ ماه پیش Redington در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۲ موافق
اون چی بود روی سکوها؟ یه دوتا در پپسی و FOR EVER ؟ … بابا خارجی ها ، بابا متوهما … الاستقلال فوراور؟ 😂 عربی و انگلیسی و … نیسان آبیتونو سوار شین بابا … الاستقلال و الاسلامیه الآغا و الطفیلی الحکومتین FOR EVER 🤣