صفحه شخصی: Arash13


تیم محبوب در لیگ برتر: نساجی

مشارکت:

شروع: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ (حدود ۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۸۴ (میانگین موافقان: ۱۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۰ روز پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۹۶ موافق
ما هم از این حرکت زشت شان که شما را که یکی از بازیکنان خوب خوزستانی‌ و با مردمی با وفا و خونگرم و فهیم و مظلوم و از خود گذشته دارا هستند دعوت نکردند، بسیار ناراحتیم!
حدود ۲ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۹۵ موافق
صد آفرین به شهامت و وجدان و انسانیت و با سخاوت و یک جوانمرد شیر مادر پاک خور. مردم ایران به تو افتخار می کنند که با این حرکت زیبا و انسانی به جای فوتبال دل ملتی را شاد کردید! در زندگیت همواره پیروز باشید!
حدود ۳ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۸۵ موافق
چقدر غر می زنند! چقدر نق می زنند! چقدر...! آدم دیگه...! آقای فکری مگر برای شما نامه فدات شوم نوشتند! اگر می دانستی که بدترین استقلال چرا تحویل گرفتی! آیا بخاطر پول کلانش نیست؟!!!
حدود ۲ ماه پیش Arash13 در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۵ موافق
این انسان مذهبی آقای عزیزی در اروپا بازی کرده است و همه چیز را به خوبی تشخیص می دهد. و همواره سخنانش را بی پرده و صراحت لحجه می زند! به خوبی سخنان دل ملتی را بازگو کرده است! جناب مجری برنامه ترسو، که خودتو زدی به کوچه علی چپ! آقای عزیزی دقیقا تو خال زدند! اگر خانمها نتوانند وارد ورزشگاه شوند FiFa هرگز اجازه نخواهد داد که ایران میزبان جام ملتهای آسیا شود!!! آن مباحث دیگر است یعنی چه؟!!! اراجیف! جناب مجری برنامه شما چه کاره این مملکت هستید که می گویید، من به شما قول می دهم؟!!! (از این قولها رئیس جمهوران شما زیاد داده بودند)!!!!! آیا یکی عملی شد نشان بده؟!!!! شما با آیت الله هایی سرکار دارید که هر کدامشان در هر استانی برای خودش ابر قدرتیست و حکومت ديکتاتوری تشکیل داده است که حرف خدا را هم قبول ندارند! شما می خواهید با آیت الله هایی مثل علم‌الخدای مشهد چکار کنید؟!!!!!!! مجری برنامه انگار اصلا تو ایران زندگی نمی کند!!!
حدود ۲ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
حرکت انسانی هرگز از یاد مردم نخواهد رفت! و همواره در دل و مغز مردم جای دارد. برای آن دسته از بازیکنان عزیز پرسپولیس که اوضاع اقتصادیشان خوب است اگر مقدورند اندکی به این خانواده بی پدر کمک اقتصادی کنند! با سپاس و پیروز باشید. از ملایان مفتخور چیزی به ملت نمی رسد.