صفحه شخصی: Arash13


تیم محبوب در لیگ برتر: ملوان

مشارکت:

شروع: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ (حدود ۲ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۴۷۱ (میانگین موافقان: ۱۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۷ روز پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۳ موافق
دست مریزاد. درود به آندره‌آ استراماچونی عزیز. سپاس فراوان از اینکه نخواستید در همان صندلی بنشینید که قاتلان فرزندان مان! قاتلان کودکان ایرانی نشستند! این حرکت زیبا و نپذیرفتن دعوت جنایتکاران و فاسدین و دزدان و گروگانگیران و ... همچو نخواندن سرود ج.ا جهل و جور و جنون و جنایت بچه های تیم ملی تیریست در قلب مردم! مردم ایتالیا از شما متشکریم.
حدود ۲۷ روز پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۹۹ موافق
با عرض پوزش تیری است در قلب این نظام!
حدود ۲ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۹۷ موافق
پرسپولیس گلستانی است از گلهای زیبا! اما بوی گند این علف هرزه ها هم پرسپولیس بزرگ و هم ایران پر کرده! این علفهای هرزه گندیده را باید از ریشه کند!
حدود ۱۴ روز پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۹۵ موافق
علی ( دایی و کریمی) عزیز. آن‌چیزی که در آینده و تاریخ باقی خواهد ماند، نام نیک است! نام زیبای شما و علی کریمی و وریا غفوری و عزیزانی که درین روزهای سخت و جانکاه از جان و مال و ثروت و زندگی لاکچری خود گذشته‌ و نفرت خود را آشکارا به دیکتاتوران جنایتکار بچه کش نشان دادند و در کنار مردم بودند و از ملت‌ غیور و مظلوم و باوفا دفاع کردند ((در قلب و مغز ما برای همیشه حک شده است! (انسانم آرزوست)).
حدود ۳ ماه پیش Arash13 در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۳ موافق
آقای استیلی بگذارید به شما بگویم که: ملت کوچکترین اهمیتی به قانون و نمایندگان مجلس و ... نمی دهند! چونکه اینها نمایندگان واقعی مردم نیستند و ملت اصلا این نظام جهل و جور و جنون و جنایت و حماقت و فریب و فساد و مملو از دروغ را قبول ندارد! مشکل اینجاست!