صفحه شخصی: Arash13


تیم محبوب در لیگ برتر: ملوان

مشارکت:

شروع: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ (حدود ۳ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۸۸۶ (میانگین موافقان: ۱۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۹ روز پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۶۵ موافق
در نظام آینده ایران زیر پای این چاپلوسان سالوس مجیزگو کاسه لیس، همچو سلطان قلبها تف خواهند کرد. شما همه چیز را از مردم دارید. نه از دیکتاتوران بیمار دزد و فاسد قاتل.
حدود ۱ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۵۲ موافق
ورزشکار وابسته به سپاه پاسداران مدعی شده بود که دین او می‌گوید با اسرا مهربان باشید! دینتان می گوید که با داعشیها و طالبان و الگایده و قاتلین مهربان باشید. اما معترضين گرسنه و آزادیخواه ایرانی را در خیابان‌ها قتل عام کنید! و در زندان‌ها شکنجه و به دختر و پسر تجاوز!
حدود ۲ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۴۷ موافق
همه زنان مبارز از اصلاح طلبی عبور کردند. سالها زندان و شکنجه و تحقیر در زندان آخوندی ... می‌خواهد. درود بر شیر زنان شجاع و فهیم و فرهیخته و خردمند💐💐💐 ایرانی! درین رژیم فاشیستی کودک کش و گروگانگیر و تروریست پرور و زن ستیز و ضد ایرانی و ضد بشر هر جازه ایی که شما زنان بگیرید حقتان است. امیدوارم که در نظام آینده ایران یک زن زمام امور مملکت را در دست بگیرد. زن، زندگی. آزادی! از سیستان و بلوچستان تا خوزستان و آذربایجان و کردستان عدالت، رفاه، آبادی!!! مرگ بر دیکتاتور بیمار و بی مخ و بی احساس و بی رحم!
حدود ۱ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۴۲ موافق
عزیزان با عرض پوزش القاعده نه الگایده! او سپس خطاب به مسوولان می‌گوید: «اگر امکانش هست، قویا از مسوولان می‌خواهم همین امشب من را به غزه اعزام کنند تا اگر کاری از دست من حقیر برمی‌آید، برای مردم مظلوم غزه انجام دهم. قسم به جان پدر و مادرت و بچه هات برو و این ۴۰۰ هزار آخوند را هم همراه خود ببر!
حدود ۲ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۴۱ موافق
خودروها بوی خون کودکان و نوجوانان و جوانان فهیم و فرهیخته و پاک و شجاع ایرانی را می دهد. پاداش سکوت و مزدوری خود را از رژیم فاشیستی کودک کش دزد و فاسد و گروگانگیر و تروریست پرور و زن ستیز و ضد ایرانی دریافت کردند. از چشم ملت افتادند. جایی در ایران ندارند. ملت از اینها متنفرند! با چه رویی می خواهند در خیابان‌های ایران با این خودروهای لوکس حرکت کنند. با چه رویی می خواهند در خیابان‌ها ایران قدم بزنند. اینها نمک بر زخم پدران و مادران داغدیده و میلیون ها ایرانی ریختند. ملت هم بر زخم اینها رنگ خواهند ریخت!