صفحه شخصی: Arash13


تیم محبوب در لیگ برتر: ملوان

مشارکت:

شروع: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ (حدود ۲ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۶۶۰ (میانگین موافقان: ۱۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۲ موافق
دمت گرم و دست مریزاد و صد آفرین به شجاعت و شهامت توی انسان با شرف و با وجدان و با احساس!!! واقعا لذت بردیم از سخنان زیبای تو! مردم مهمان نواز ایران این محبت تو را هرگز فراموش نخواهد کرد! شکی نکنید که نام زیبای تو در قلب و مغز و پیشانی ما ايرانيان حک شده است! بعد از رفتن این رژيم فاشیستی خونخوار بیمار کودک کش و ...! همه ورزشکاران خارجی که از خيزش انقلابی مردم غيور و مظلوم و فرهیخته ایران دفاع کردند! به ایران دعوت خواهیم کرد! چنان از شما پذیرایی خواهیم کرد که در خاطرات تان تا زنده هستید باقی بماند! درد و بلای امثال تو و علی دایی و کریمی و وریا غفوری بخورد تو سر فوتبالیست های بی غیرت و مال پرست و خود روهای لوکس پرست تیم ملی و اون رهبر و سرداران و سران و حامیان بی غیرت و بی احساس و کودک کش و قاتل آدمکش!
حدود ۳ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۱ موافق
مهدی ترابی جوجه بسیجی لات و لمپن قالتاق کودک کش جاسوس تیم ملی و پرسپولیس تربيت يافته بیت رهبری و حوزه علمیه قم است!
حدود ۲ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۰ موافق
ای تف و لعنت بر هر چه دیکتاتور بيمار و روانی. هر چه می کشیم از دست این دیکتاتوران بیمار است! یک مشت بی سواد و بی مخ و مغز معيوب بیمار اون بالا نشستند و می خواهند افکار و اندیشه و دکترین بیمار خود را به دیگران منتقل کنند! این ملت غیور و ناز و باوفا و مظلوم و فهیم و این مملکت کی می خواهد از دست این بیماران وطن فروش و دزد و فاسد رهایی پیدا کند؟! هر چه فریاد داریم بايد بر سر دیکتاتوران بکشیم.
حدود ۳ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۶۵ موافق
اینو می گند، مغز! علی دایی 💐💐💐 شیر پاک و نان حلال خورده! کشوری به این عظمتی و ثروتمندی بدست یک مشت بی مخ و بیمار و روانی و مغز معيوب و عقب مانده و پوسیده و عصر حجری و جانی بچه کش و بی احساس افتاده است! علی عزیز ملت هم با داشتن چنین فرزند فهیم و فرهیخته ایرانی افتخار می کند!!! درود و صد آفرین و دست مریزاد به والدینی که چنین فرزندی را تحویل جامعه داد!
حدود ۱ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
در دنیا می گویند: حرف حق بزن سرت را طلا می گیریم! اما در رژیم فاشیستی خونخوار و کودک کش و فاسد و دزد و اسید پاش ملایان می گویند: حرف حق نزن سر تو می بریم! علی ( دایی و کریمی) 💐💐💐 پرافتخارترین ورزشکار جهان! نام زیبایتان همواره در مغز و قلب ما حک شده است! والدین 💐 عزیزشان، فرزندانی جسور و شجاع و بی پروا و پاک و نجیب و فهیم و فرهیخته و خردمند و روشنفکر و روشنگر و حلال زاده تحویل جامعه دادند!!!!!! که همه زندگی خود را فدای ملت و آزادی و عدالت کردند. کشورهای دیگر این 2 عزیز 💐 را بر سرشان می گذارند و حاضرند که میلیون ها دلار به اینها هدیه دهند تا این عزیزان در کشورشان زندگی کنند! بخاطر همین سران کشور آلمان، علی کریمی روشنفکر و روشنگر و با شرف و باوجدان و از خانواده پاک را تحویل گرفتند! اما سران کشور نظام فاشیستی بچه کش قاتل دزد و فاسد و اسید پاش حرامزاده، خود او و خانواده عزیزشان را به زندان و شکنجه و اعدام تهدید می کند. علی( دایی و کریمی 💐) دوستتان داریم و به شما افتخار می کنیم. هر چه می کشیم از دست این دیکتاتوران بی سواد و بیمار و حامیان مواد و الکل سنگین زن می کشیم! انسان را بیمار و بی غیرت و بی رگ و بی رحم و بی احساس می کند. اگر هزاران کودک را هم به قتل برسانند. جان انسان مهم نیست! فقط مواد و الکل و قمار سنگین مهم است!