صفحه شخصی: Arash13


تیم محبوب در لیگ برتر: نساجی

مشارکت:

شروع: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ (حدود ۲ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۱۹۲ (میانگین موافقان: ۱۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۶۹ موافق
مشکل ما آیت‌الله ها هستند نه فوتبالی ها!
حدود ۳ روز پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۶۲ موافق
۴۳ سال است که نه فقط ملت ایران را بلکه دنیا را گرفتید. ...خودتانید. شما هم گفتید و ملت باور کردند. تازه با گزینه بدتر. تنها وقتیکه شما ... برایش جلسه فوری می گیرید، گلوله بستن جوانان بی گناه گرسنه در خیابان‌ها است.
حدود ۳ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۶۰ موافق
رئیسی در ادامه با ابراز خرسندی از برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در قطر و آرزوی موفقیت برای این کشور در برگزاری این رویداد ورزشی مهم، خاطرنشان کرد: که اسید پاشان و اسپری فلفل پاشان ما آماده هر گونه و کمک و همکاری در جزیره کیش و سایر جزایر نزدیک به قطر مورد نیاز را ارائه می کنند! و برای باجگیری از آمریکا یی ها و اروپاييان دو تابعیتی ها تخفيف ۵۰٪ خواهیم داد.
حدود ۱ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۶۰ موافق
اصلا نیازی نیست. همان بهتر که تصویر زیبای این دلیر مرد پاک کورد ایرانی جسور، حامی گرسنگان را در صدا و سیمای (کثيف تازی پرست) که بوی تعفن می دهد ممنوع کردید! تصویر این زیبا گل همواره در مغز و قلب ما ایرانیان جا دارد!
حدود ۳ ماه پیش Arash13 در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
قدرت دست آیت‌الله های نماز جمعه هاست و بس که هر کس برای خود در هر شهری دولتی تشکیل داده است! نه مسئولان و نه فوتبالیست ها! امروز یک فوتبالی استعفا دهد! فردا چی؟ یک هفته دیگر چی! سال دیگر چی! مشکل ملت آیت‌الله ها هستند!