محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع میانی پرسپولیس مدعی شد سرخپوشان در دربی ۹۴ تهران به استقلال نشان داده‌اند که قوی‌ترین تیم ایران هستند.

محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع میانی پرسپولیس مدعی شد سرخپوشان در دربی ۹۴ تهران به استقلال نشان داده‌اند که قوی‌ترین تیم ایران هستند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرسپولیس در حالی در دربی تهران برابر استقلال به تساوی ۲ - ۲ رسید که تمامی بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس بعد از اتمام بازی تأکید کردند که حق تیم‌شان پیروزی با اختلاف چند گل بوده است. محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع پرسپولیس هم معتقد است که تیمش در این بازی مستحق برد بود، ولی با بدشانسی از گرفتن امتیاز کامل این مسابقه محروم شد. وی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم به سؤالات مختلف پاسخ داد که مشروح آن در زیر می‌آید:

تسنیم: در مورد دربی روز گذشته چه صحبتی داری؟

ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم. با اینکه زود گل خوردیم، ولی به هیچ عنوان آرامش و تمرکزمان را از دست ندادیم. این بازی باید با برد تاریخی ما به پایان می‌رسید و نتیجه‌اش در تاریخ ثبت می‌شد، ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد و بسیار بدشانس بودیم. همه کارشناسان هم در مورد کیفیت فنی پرسپولیس و اینکه کدام تیم قوی‌تر بود صحبت کردند و مسئله‌ای در این زمینه باقی نمی‌ماند که من بگویم. ما می‌توانستیم با زدن پنج گل از زمین بیرون بیاییم، ولی مساوی کردیم. به هر حال این هم از جذابیت‌های فوتبال است که گاهی اوقات یک تیم به حقش نمی‌رسد، آنهم با بدشانسی. همه دیدند پرسپولیس برابر صدرنشین لیگ برتر چگونه بازی کرد.

تسنیم: گل خوردن در دقایق آخر تلخ نبود؟

من نفهمیدم آن گل به پای چند نفر خورد و در نهایت وارد دروازه ما شد. ما این همه موقعیت از دست دادیم و باید داستان بازی را در دقیقه ۷۰ تمام می‌کردیم، ولی واقعاً فوتبال روی بدش را به پرسپولیس نشان داد. وقتی گل نزنی طبیعتاً ممکن است گل بخوری و این اتفاق برای ما رخ داد. من برای استقلال احترام قائلم، ولی شما دیدید که آنها نتوانستند نمایش بازی‌های قبل را در این بازی اجرا کنند، چون برابر یک تیم قوی بازی می‌کردند.

تسنیم: قبول داری پرسپولیس بعد از فینال لیگ قهرمانان از لحاظ روحی اُفت کرده است؟

ما دوست داشتیم در این جام قهرمان شویم و طبیعتاً از دست دادن قهرمانی ناراحت‌کننده بود. خدا را شکر که با تلاش کادر فنی حالا روحیه خوبی داریم و از لحاظ فنی هم نشان دادیم که چه تیم شایسته‌ای هستیم. ما می‌جنگیم تا هواداران را خوشحال کنیم.

تسنیم: بعد از بازی خیلی‌ها از نوراللهی بابت از دست دادن موقعیت‌ها انتقاد کردند. در این مورد چه صحبتی داری؟

احمد بازیکن بسیار خوب و زحمت‌کشی است که در گذشته برای پرسپولیس بازی‌های خوبی انجام داده و گل‌های حساسی هم زده است. به هر حال برای هر بازیکنی ممکن است این اتفاق رخ دهد که موقعیت گل را از دست بدهد. نوراللهی یکی از بهترین بازیکنان ما در این بازی بود. همه ما در پرسپولیس پشت هم هستیم و در برد و باخت به یک اندازه نقش داریم. ما هیچ وقت پشت هم را خالی نمی‌کنیم.

تسنیم: ارسلان مطهری در مصاحبه بعد از بازی به جای پرسپولیس از «پیروزی» استفاده کرد. در مورد صحبت‌های او چه نظری داری؟

صحبت خاصی ندارم. ما به استقلال نشان دادیم که قوی‌ترین تیم ایران چه تیمی است. ما نشان دادیم که پرسپولیس قوی‌ترین تیم ایران است. بهتر است به سال ۷۲ برگردیم که آن زمان استقلال اگر اشتباه نکنم در دسته سوم حضور داشت. فراموش نکنید که دربی اصلی تهران بازی پرسپولیس - پاس بود!

تسنیم: فکر می‌کنی پرسپولیس امسال قهرمان شود؟

ما دو سه بازی عقب افتاده داریم و اصلاً نگران نیستیم. پرسپولیس خیلی زود به بالای جدول می‌رسد. ما تا آخرین لحظه برای کسب پنجمین قهرمانی پیاپی می‌جنگیم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳۴ )