صفحه شخصی: arya1985


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۲۷ آبان ۱۳۹۱ (حدود ۸ سال پیش)
کرونامه: ۱ (ببینید)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۱۲۹ (میانگین موافقان: ۱۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱ ۰ ۱


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش arya1985 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۵ موافق
کسایی که این بوسنی رو با اون بوسنی, این موقعیت رو با اون موقعیت و این بازی رو با اون بازی مقایسه می کنن همون هایی هستن که برای دشمنای کیروی هورا می کشیدن و برانکو برانکو می کردن! هروقت تیم تونست دوتا بازی سنگین و نفسگیر رو مقابل بهترین تیم های جهان تو جام جهانی و در کمتر از یک هفته بازی کنه و بعد با سه روز استراحت برای بازی سوم اون هم با اتفاقاتی که تو بازی با ارژانتین افتاد اون وقت عیار تیم مشخص میشه.
حدود ۲۲ روز پیش arya1985 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۲ موافق
همه دنیا دنبال اب می گردن تا چمن خوب داشته باشن، منتها در ولایت وقیح تو ابخیزترین منطقه ی کشور چمن مصنوعی میذارن تازه عرضه ی خشک کردنش رو هم ندارن!
حدود ۱ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۶۸ موافق
واقعا مارمولکتر از این مربی تو اروپا ندیده بودم، خیلی به درد لیگ ولایت میخوره. حیف بیرانوند که اشتباه کرد و رفت اين تيم درپیت که ۱۰ تا بازیکنش تو دوتا بازی نگاه کردن تا ۱ نفر همه کارها رو بکنه. روی همون ضربه ی بیل بیرانوند بیشتر از یا دروازه بان سطح بالای اروپایی کار کرد و اگر دفاع جنبیده بود و خوابش نمی برد توپ گل نمیشد. این دوتا بازی فقط برای خراب کردن بیرو بود ولی این پسر ایرانه و مطمئنم جوری با روحیه ی لر ایرانی بودن تو دهن این مردک عقده ای می‌زنه حالش رو ببریم. مردک جوری حرف میزنه که انگار ۱۰ تا رونالدو و مسی و مارادونا تو زمین کاشته بود و فقط و فقط همین بیرو کار رو خراب کرده، گوساله تیمت یه دونه شوت تو چهارچوب تو دوتا بازی نداشت!
حدود ۲ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۶۶ موافق
اقا شرمنده ولی میشه یکی لطف کنه کامنت این دوستمون پاشا رو برای من ترجمه کنه؟!؟
حدود ۱ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۶۶ موافق
اقا اگر مال بده، بیخ ریش خودمون، با جون دل!