صفحه شخصی: arya1985


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۲۷ آبان ۱۳۹۱ (حدود ۸ سال پیش)
کرونامه: ۱ (ببینید)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۳۴۵ (میانگین موافقان: ۱۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲ ۰ ۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۰ موافق
پسرعموی عزیز قبل از اینکه اون گاله رو باز کنی یه خورده فکر کن، ما فوتبالیا؟ خود گاگولت با همکاری با اطلاعات سپاه و کلی کثافت کاری و سواستفاده از اسم پسرعموهای دیگه که تو جنگ کشته و مجروح شدن خودت رو بالا کشیدی و تو زندگیت فقط سیزده به درها گل کوچیک شرطی بازی می کردی حالا شدی ما فوتبالی ها؟
حدود ۳ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
قدری بیش از ظرفیت وقتی گاز متان استنشاق بفرمایید به ارواح و قدرتشون معتقد میشوید و خرافاتی که هیچ، حتما خرابافاتی میشوید!
حدود ۲۴ روز پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۷۴ موافق
صدای چیز نمی یاد، یکی صداش در نمی یاد!؟؟
حدود ۲۰ روز پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۶۶ موافق
البته در دنیای انسانهای متمدن از دیر باز رسم هست که به برنده شادباش میگن و براش ارزوی موفقیت می کنن ضمن اینکه درمورد خودشون هم اذعان می کنن که در اینده با برنامه ای بهتر و کاملتر برمیگردن اما در دنیای موجودات ناشناخته و نئاندرتالهای ولایت وقیح از انجایی که اساس تمام کارها بر دزدی، مافیا، کلاهبرداری، فریبکاری، زد و بند و برده ی بی چون چرا و ذلیل سیستم کثیف بودن هست و هرچه بی لیاقت تر، کثیفتر، دزدتر، وقیحتر و ادمخوارتر اما مخ لس تر و ولائی تر باشی در سیستم برنده ات می کنن اینکه اگر دست بر قضا طرف مقابل یک ادم باشه طبیعتا وجدانش اجازه نمیده با شما موجودات ناشناخته طبیعی و بر اساس عرف انسانها برخورد کنه، بنابراین شما لطف کن در فاضلاب ولائی رو ببند و در مورد انسانها نظر نده!
حدود ۳ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۵۳ موافق
احسان جان از عمامزاده و تخم تازی زاده رد شده رسیدیم به مقدس سازی و افسانه سرایی و قدرت روح بازیکنهای متوسط فوتبال. میناوند یادش همیشه با ما خواهد بود، تاجی و غیره همه از خبر درگذشتش ناراحت شدیم از ته دل ولی داستان سرایی و مقدس سازی از روحش یه چیز دیگس!