صفحه شخصی: arya1985


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۲۷ آبان ۱۳۹۱ (حدود ۱۰ سال پیش)
کرونامه: ۱ (ببینید)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۳۷۱۳ (میانگین موافقان: ۱۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۳ ۰ ۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۵۹ موافق
چه کابوسیه این نام ترامپ برای بسیجی جماعت و کتلت سلیمانی!
حدود ۱۸ روز پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
نترس توی دی...وس هر شله قهوه ای که بخوری به پاس اون مالش هایی که به توپای اقا دادی و مالش هایی که حاج سعید بهت داده پشتت هستن سفت و محکم هم مردم هم ولایت معاشان. ولایت مداران که طبق عادت پشتت هستن ملت هم سفت و محکم تا دسته پشتت هستن!
حدود ۴ روز پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۵۴ موافق
فیفای بی شرافت و رئیس بی شرفترش و کونفدراسیون اسیا اگر یک مقداری سرشون رو از آخور رشوه و باج بیرون بیارن اینا دیگه نمی تونن اینجوری با اسطوره های فوتبال و ورزش ایران برخورد کنن ولی افسوس که همه فعلا سرشون تا ماتحت تو آخور رشوه خوری است. تازه فیفا اعلام کرده بعد از پیروزی انقلاب ملی ایران و سقوط کامل جمهوری ولایت وقیح سردادن شعار زن زندگی ازادی رو ازاد می کنن!
حدود ۲ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۵۲ موافق
پاراگراف اخر اوج شاهکار ترجمه ی یک بازجو خبرنگار تحصیل کرده در دانشگاه سرکوب هست!
حدود ۱۵ روز پیش arya1985 در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۷ موافق
دیگه هیچ سیرک فوتبالی ای از این دست نمی تونه مزه ی خونی که از اصابت گلوله به سینه ی جوانان دلیرمان در دهانشان جاری میشود عوض کنه، فوتبال که جای خود دیگر هیچ چیزی بجز پیروزی انقلاب ملی مان و برپایی حکومتی ایرانی که ضامن خوشبختی و سعادت و شادی واقعی ایرانیان باشد نخواهد توانست بوی خونهای پاکی که بر سنگفرش خیابانها ریخته شد و غم جانکاه به دار کشیدن بهترین و رشیدترین فرزندان این آب و خاک را عوض کند و نام این شیرمردان و شیرزنان مظلوم در قلب آسمان پرافتخار این سرزمین در کنار نام تمام دلاوران حک شده و تا ابد یادشان در قلب ملت ایران جاودانه خواهد بود!