صفحه شخصی: arya1985


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۲۷ آبان ۱۳۹۱ (حدود ۱۱ سال پیش)
کرونامه: ۱ (ببینید)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۳۸۵۸ (میانگین موافقان: ۱۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۳ ۰ ۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۸۵ موافق
از بیگ بنگ تا امروز تمام بدی ها، خباثتها، رذالتها، کثافتها، جنایتها و پستی ها را جمع کردن و با دستگاه گریز از مرکز خالص سازی کردن و چکیده و خالص تمام این بدی ها شد جمهوری اسلامی، حقیقتا در تاریخ بشر این حجم از پستی و رذالت مثال دومی نداره!
حدود ۱۷ روز پیش arya1985 در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۴ موافق
دیگه حتی برد تیمی که همه ی عمر دو آتیشه بودی براش هم حال نمی ده وقتی مجیدرضا و نیکا و امیر و سحر و ژاله و ندا و سعید و محمد و حسین و دیگر گلهای پاک وطن نیستن کنارمون. فوتبال و شادی و خوشحالی و حس خوب بمونه برای روزی که کار نیمه تمام همه ی این عزیزان رو تموم کردیم و تا اون روز از میان تمام احساسات خوب و بد ما عصبانی هستیم!
حدود ۲ ماه پیش arya1985 در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۰ موافق
تا روز آزادی میهن از چنگال جانوران ناشناخته ی ولایی هیچ چیزی بجز مبارزه و ادامه ی انقلاب ملی مون تا پیروزی نهایی اهمیتی نداره!
حدود ۵ روز پیش arya1985 در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۶ موافق
آقا جواد حالا شما کوتاه بیا و خون نجس بسیجی خودتو کثیف نکن، آق جواب همه ی حرفهات خیلی خوب خیلی هم عالی و خیلی هم دلسوزانه فقط طبق معمول یه سوتی دادی در حد همون خ...ریت های همیشگی اونم اینه که از کسی نقل قول کردی که عامل شماره یک و اصلی تمام بدبختی ها و عقب ماندگی های مملکت هست از فجایع زیست محیطی و اقتصاد بگیر تاااا همین شوتبالی که بهش می گین فوتبال!
حدود ۳ ماه پیش arya1985 در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۵ موافق
gico16 شما بیا این ساندیسو بزن با طعم قدرت که همچین قدرتمند بشی، خون پلید خودت رو پلیدتر نکن نگهدار در روزهای آینده خیلی به قدرت احتیاج داری برای ماله کشی جنایات قدرتمندتون!