صفحه شخصی: arya1985


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۲۷ آبان ۱۳۹۱ (حدود ۹ سال پیش)
کرونامه: ۱ (ببینید)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۶۹۹ (میانگین موافقان: ۱۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲ ۰ ۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش arya1985 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۹ موافق
چقدر این لهجه ی تاجیکی قشنگه و واقعا این حداد شیره ای باید بیاد برابر واژه ی پارسی رو از همین گزارشگر یاد بگیره که بجای اینکه به پیتزا بگه کش لقمه مثل تاجیک ها به کرنر بگه کُنجه!
حدود ۱ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۱ موافق
کیروش تخصص اصلیش ساختن نسل تازه و درست کردن یک تیم از پایه ست و هر تیم باشگاهی یا ملی ای که مثل ایران بهش زمان بده و اجازه بده تا تفکراتش رو پیاده کنه و نسل تازه ای رو معرفی کنه برای حداقل ده سال بیمه شده. امیدوارم که در ایران آزاد فردا با امکانات و حمایت درست و مدیریت اصولی بتونیم دوباره کیروش رو در تیم ملی داشته باشیم چون هم فوتبال ایران رو بخوبی می شناسه و هم تفکراتش به دردمون می خوره!
حدود ۵ روز پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۸۱ موافق
کیروش مربی سازنده است و برای تغییر نسل و ساختن یک تیم جدید از صفر دانش و تجربه ی کافی رو داره و یکی از علتهایی که فرگوسن بهش اعتماد زیادی داشت همین موضوع بود اما تیم های کم طاقت که فقط به فکر نتایج آنی هستن نمی تونن تحملش کنن هم فرم کارش رو هم اخلاقش رو. برای ایران که بهترین کارایی رو داشت و هنوزم که هنوزه داریم از خدماتش استفاده می کنیم!
حدود ۱ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۶۳ موافق
البته درستش پولفسول هست!
حدود ۱ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۶۰ موافق
خوب دست خودش نیست که سالها تو ایران از رئیس جمبون تا فرمانده سپاه و سردار سابق و اختلاسگر و دزد و وزیر ورزش و کمیته ی داوران بهش حلبی دادن و پولفسول امر بهش مشتبه شد که فوق پورفسورای فوتبال داره!