صفحه شخصی: Pars444


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱ خرداد ۱۳۹۱ (حدود ۱۰ سال پیش)
لینک‌ها: ۱۴ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۵ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۹۱۱۲ (میانگین موافقان: ۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۵۶۶ ۱۱ ۳۵۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۳ روز پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۱ موافق
وقتی قرارداد میبندی با بازیکن و رقم میذاری که تخفیف بده تا صددرصد تو تیم ملی باشه الانم باید چرت و‌پرت بگی. تمام کمک های اسکویچ و مدیر تیم همه از خودشون بودن که از بیراوند گرفته تا بازیکنهای جوانان رو با همین حربه قرارداد شرطی بستند که اگر ما فرستادیمت تیم ملی چهارصد پانصد میلیون باهم شریک… الانم باید شوکه شده باشی.
حدود ۶ روز پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۵۱ موافق
طبق معمول تقصیر بقیه اس. اصلاح طلبا و معلمان و دانشجوها که و هر کسی که دفعات قبل میگفتند مقصرند همه تو زندان هستند و این دفعه هنرمندا و سلبریتی ها و فوتبالیست ها شدند مقصر... از اسرائیل و آمریکا و دانشجوها و معلمان و سیاسیون فریب خورده رسیدند به اینجا خخخخ همه مقصرند جز کسانی که مهسا امینی رو مظلومانه کشته. حکومت ظلم یعنی همین و اصلا دومی نداره تو دنیا. آفرین به ماهینی به شهامتش به غبرتش به وجدانش الان این سه قلم اگه نگیم نایاب و کمیاب دقیقا شده محل ترس و حراس حکومت . یعنی ملتی بی غیرت و بی وجدان میخوان که فقط بدزدند و اختلاس کنند و خراب کنند و سرشون تو آبشخور و طویله خودشون باشه ... که البته ایرانی جماعت هر چی بشه این نمیشه و دفعه بعد نانواها و بچه های دبستانی رو میگیرند به اسم تشویق به اغتشاش چون دیگه کسی نیست که پاش به زندان و قبرستانهای ولایت شیطان نرسیده باشه.
حدود ۲ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۴۹ موافق
این واقعیت عثمانی و اردوغانیسم هستش. اونا فقط واسه پول طرفدار کسی میشوند و ترکیه ای ها رو میشه خرید و واسه گاز سرشون خم هستش برای روسیه و بله قربان میگند و برای غلات مجانی و فروختن سلاحهای بیخود ترکیه ای واسه اکراین سینه چاک میکنند.
حدود ۲ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۴۸ موافق
احمقها. هر کسی شکایت مالی میکنه عموما سه برابر میزنه که اگر یکسومش رو هم بگیرم بازم برنده دادگاه باشه بعد یه عده احمق از شورت بی ارزش و مار بی ارزش خودشون پرچم پیروزی درست میکنند .
حدود ۱۸ روز پیش Pars444 در مورد «این عکس» گفت: ۴۷ موافق
واقعا باید تر زد به هر کی سید دنبال اسمش بسته. من شخصا هر کسی میگه سید هستم اولین چیزی که به ذهنم میارم مراقب باش این آدم شیاد و فاسد و لجنی هستش حالا قیافه و‌لباسش و لحن حرف زدنش هرچی و هرطور میخواد باشه.