صفحه شخصی: Pars444


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱ خرداد ۱۳۹۱ (حدود ۹ سال پیش)
لینک‌ها: ۱۴ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۴ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۷۱۵۸ (میانگین موافقان: ۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۵۵۷ ۱۰ ۳۱۹


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۰ روز پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
هر دو گل آفساید بود ولی وقتی داورا خریده شدند دیگه انتظاری نباید داشت.
حدود ۳ روز پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
وقتی یک عده نظامی و امنیتی میشن مدیر وضعیت این میشه که همه چیز واسه اینا جنگه و میدونیم جنگ نیروهای امنیتی اطلاعاتی طوریه که هر نوع کلک و دروغ و رشوه و تحقیر و خبرسازی ناجوانمردانه و همه این چیزا آزاده و اینا فقط میخوان به هدفشون برسند. آخه احمقها با این همه ادعا واقعا باید واسه یه تیمی هندی که اصلا تو فوتبال مطرح نیستند اینطوری کری بخونید؟ حالا هند زیاد قدرت و نفوذ نداره ولی این میشه مورد دوم رفتارهای نژادپرستی حالا هی بیایید بگید منظور ما این نبود و منظور ما چیز دیگه ای بود.
حدود ۲ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۵۵ موافق
آیا همین فدراسیون پنالتی های اشتباه دیگه رو هم معذرت خواهی میکنه؟ این همه اشتباه تاثیر گذار به نفع همین تیم شد آیا اینا از کسی معذرت خواهی کردند؟ موضوع به همین راحتی هستش و کاملا میشه فهمید چه گروه حکومتی پیگیر هستند و مشخصه عذرخواهی از تیم نیست عذرخواهی از عاقا و عواملش هستش که نتوانستند نظر عاقایان تامین بشه و حتما پول و بودجه ای گیر کرده و حتما بجای این یک اشتباه که درمقابل اشتباهات برای تیم‌های دیگه تقریبا هیچ هستش کمیته داوران باید داور مورد نظر عاقایان رو بگذارند تا نتایج مورد نظر آنها تامین بشه. این لیگ همش تقلب و زدوبند قرمزهاست واقعا بقیه تیم‌ها فقط وقت تلف میکنند چون همه چیز از قبل مشخص شده است.
حدود ۲ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۵۰ موافق
هرجا سازمان فاسد بسیج وارد بشه فقط خرابی و‌بدبختی و فلاکت و دزدی و زدوبند و فساد به بار میاد. امیدوارم انصاریان بتونه غلبه کنه بر این ویروس و سلامت باشه و ریشه هرچی سازمان فاسد بسیجی هستش هم کنده بشه.
حدود ۲ روز پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۵۰ موافق
عاقا و عاقایون با بهترین امکانات و بیمارستان و انواع دکتر و متخصص خصوصی بقل خونشون بدون دقدقه پول و هزینه های زندگی هر روز میره بالای منبر مجازی که واکسن اینطوری واکسن اونطوری ! خود مقامات روسی و‌پوتین واکسن خودشون رو‌ نمیزنند اصلا کل مردم روسیه سه چهار میلیون بیشتر واکسن نزدند بعد اینا میخوان ۶۰ میلیون وارد کنند!؟ حالا عاقا هر روز برای فلسطین اشک تمساح میریزه خوب این همه فشار و بدبختی و مرگ و میر ایرانی ها دیدند یکی از مفت خورهای فلسطینی یه بیانیه یه اعلام حمایت از مردم ایران کرد؟