برتری قاطع تیم ملی فوتسال ایران و پنالتی زیبا و دیدنی کاپیتان این تیم در مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی آسیا بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های مختلف جهان داشت که به تمجید این تیم پرداختند.

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام ملت‌های ۲۰۲۴ فوتسال آسیا امروز چهارشنبه تیم‌های ملی ایران و قرقیزستان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۶ بر یک ایران به پایان رسید.

علی اصغر حسن زاده کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران در پایان بازی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. در آخرین لحظات این دیدار تیم ملی ایران صاحب یک ضربه پنالتی شد که حسن زاده با مهارت و زیبایی خاصی این گل را وارد دروازه قرقیزستان کرد. پیروزی تیم ملی ایران و همچنین ضربه پنالتی حسن زاده در بسیاری از رسانه‌های فوتسالی جهان بازتاب داشت و به تمجید از آن پرداختند.

صفحه کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص این پیروزی نوشت: ایران به حضور خود در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ادامه داد.

صفحه «Asean Futsal» فوتسال هم صعود تیم ملی ایران به مرحله نیمه نهایی را پوشش داد.

پایگاه خبری «Bolalob» نوشت: بازگشت امپراتور آسیا به جام جهانی فوتسال. ایران از دوره دوم تا یازدهم یازدهم جام جهانی به طور مداوم در این بازی‌ها شرکت کرده است و در سال ۲۰۱۶ با کسب عنوان سوم بهترین عملکرد را به دست آورد.

صفحه خبری «Pasión Futsal» هم به ۱۲ قهرمانی ایران در جام ملت‌های آسیا در دوره‌های گذشته و صعود به مرحله نیمه نهایی با برتری برابر قرقیزستان اشاره کرد.

«گابریل هرناندز» خبرنگار و مفسر فوتسال هم شگفتی خود را از ضربه پنالتی حسن زاده اعلام کرد.

پایگاه خبری «۵۵FutsaI» ضربه پنالتی حسن زاده غیرقابل باور توصیف کرد.

رسانه «Galeri Futsal» هم با انتشار ویدئویی از ضربه پنالتی حسن زاده نوشت: ایران با برتری برابر قرقیزستان برای نهمین بار راهی جام جهانی شد.

صفحه خبری «Futsal World» هم در خصوص پنالتی حسن زاده نوشت: حسن زاده یک «نمایش ایرانی» از خود به نمایش گذاشت.

پایگاه خبری «Futsal Profissional» هم به صعود ایران به جام جهانی اشاره کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.