صفحه شخصی: esesasia


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ (حدود ۷ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۸ (ببینید)
ویدیوها: ۳ (ببینید)
نظرات: ۷۳۱ (میانگین موافقان: ۱۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۶۳۳ ۱۲ ۱۸۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش esesasia در مورد «این خبر» گفت: ۵۷ موافق
آلمینیوم !؟ به آلمینیوم باختی ؟ بعد میگی هیئت مدیره چی کار کرد !؟
حدود ۲ ماه پیش esesasia در مورد «این خبر» گفت: ۴۹ موافق
شخصیت فکری مشکل داره ! آخه این چیه !؟ یکی از دلایلی استقلالی شدم این بود که با اخلاق و شعور تیم و هوادارانش حال کردم ! یکی از مسولیتهای مربی و ریس اینکه به دیگران توضیح بده چرا این شد و چرا آن شد ! نمی‌دونم چرا ناراحتی !؟ حق هواداره که بدونه چرا ملیچ دیگه آماده نیست ! اصلا تا پارسال ترافیک هافبک داشتیم ! وسط زمین پر بود از بازیکن‌های خوب و آینده دار ! باقری ! ملیچ ! ریگی ! این سه نفر زیر دست تو نابود شدند ! آخه چرا سلایق شخصی خودتون رو فدای اهداف تیم می‌کنید ! تو یه بچه جوجه‌ای که مظلومی و مرفابی انداختن جلو ! همین دونفر اخراجت می‌کنند و بعد خودشون میشن مربی ! نمی‌تونستند مستقیم بیان حالا از پشت میان داخل ! این صدر جدول هم با آلمینیوم و تراکتور بدون مربی گرفتی. هرچند صدر جدولیم ولی با این بازی نچسب و بزن زیرش اصلا حال نمیده ! خدا امسال هم بخیر کنه !
حدود ۱ ماه پیش esesasia در مورد «این خبر» گفت: ۴۹ موافق
مثلا باید تعجب کنیم ؟ خوب آنجا ایرانه ! این جور چیزها عادیه ! من مطمئن هستم داداش آبدارچی باشگاه هم رییس دفتر انظباطی باشگاه ست ‌! و پسرش هم شده داماد مدیر عامل باشگاه ! اینها خیلی عادیه ! این جور چیزها با تغییر نظام( شاید )درست بشه !
حدود ۳ روز پیش esesasia در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۵ موافق
خوشحالم ! تبریک به همه ! من از بازیه سوما خیلی خوشم میاد ، کشورهای عربی بازیکنان خوبی دارند که متاسفانه به خاطر این رژیم منفور به تیم‌های ایرانی نمیاند ! ج ا دین عربی آورده تو‌کشور ما، اما با تمام کشورهای عرب و مسلمان هم دشمنه ! عجبا !! مردم هم شدن چوب دو سر نجس! همه باید چوب عقایده ابلحانه یک نفر رو بخورند و از غرب و شرق و شمال و جنوب ضرر کنند ! با ما کج و با خود کج ‌و‌با خلق جهان کج، آخر قدمی راست بنه ای همه جا کج !