بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: نوع انتخابات فدراسیون فوتبال منطقی نیست و باید تغییری در اساسنامه داده شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ خداداد عزیزی در حاشیه مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی فوتبال، اظهار داشت: رونمایی از کاپ جام جهانی است، چه صحبتی باید انجام بدهم؟ از پیشکسوتانی که در دوره‌های جام جهانی حضور داشتند، دعوت کردند و من هم دعوت شده‌ام. برای اولین بار است کاپ وارد ایران می‌شود. دست ما ایرانی‌ها به کاپ نرسیده است و الان هم فکر نکنم بگذارند دست‌مان به کاپ برسد.

وی در مورد انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال تصریح کرد: روی انتخابات و اساسنامه‌ای که نوشته شده است، بحث دارم. نوع انتخابات جذاب و منطقی نیست. امیدوارم تغییری در اساسنامه ایجاد شود.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال در خصوص بحث بازگشت کارلوس کی‌روش و حمایتی که او از دراگان اسکوچیچ کرده بود، خاطرنشان کرد: ما حامی هیچ کسی نیستم و با توجه به نتایج از اسکوچیچ حمایت کردم. موافق بازگشت کی‌روش نبودم، چون او امتحانش را پس داده بود و آزموده را آزمودن خطاست. انتظاراتی که از کی‌روش در جام ملت‌های آسیا داشتیم، برآورده نشد. این نظر شخصی من است و اگر به این نتیجه رسیده‌اند که کی‌روش را بیاورند، برداشت خودشان است. با کی‌روش در ۸ سال حضورش در ایران دو بار به جام جهانی رفتیم، ولی نتیجه‌ای حاصل نشد. از او توقع داشتیم در جام ملت‌های آسیا با ایران مقام بیاورد ولی این اتفاق نیفتاد.

عزیزی در واکنش به برخی انتقادها از او که به استوری گذاشتن بازیکنان ملی‌پوش ایراد وارد کرد ولی خودش در زمان بازی کردن از مربیان تیم ملی فرمانبرداری نمی‌کرد، گفت: مربیان تیم ملی حضور دارند، مثل محمد مایلی‌کهن، علی پروین، برانکو، ابراهیم طالبی و ابراهیم قاسمپور و می‌توانید از آنها سوال کنید که فرمانبردار بودم یا نه. با مرحوم منصور پورحیدری که خدا رحمتش کند، کار کردم. با بلازوویچ کار نکردم، ولی سایر مربیان حضور دارند. بحث من این بود که برخی درباره تعیین و تغییر سرمربی نظر دادند. هیچ وقت به این مسائل ورود نکردم و اجازه نمی‌دادم بگویم چه کسی باشد چه کسی نباشد. به عنوان پیشکسوت نظر می‌دهم ولی زمانی که بازیکن بودم، نظر نمی‌دادم.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴۱ )