صفحه شخصی: osaab747


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲ تیر ۱۳۹۹ (حدود ۷ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۵۰ (میانگین موافقان: ۱۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش osaab747 در مورد «این خبر» گفت: ۵۴ موافق
ایشون خانوم اون آقا چاق که خیلی بنظر منفور هم هست نیستش؟ کی‌روش که رفت ولی جدای از همه مسایل مربوط به فوتبال چهره خیلی از آدمای کلاش ،دزد، ..؟... روشن شد که همه یک وجه مشترک دارن ،در تقابل با کی‌روش منافعشان به خطر افتاده بود، دستشون ازلفت و لیس کوتاه گردیده بود. کسانی که بد ون کی‌روش شاید هرگز نامشان هم را نمی‌دانستیم.
حدود ۲ ماه پیش osaab747 در مورد «این خبر» گفت: ۵۴ موافق
چرا آخه ما اینقدر بدبختیم خدا ،اخه هرچی هم گناه کرده بودیم تو این مدت با این همه عذاب دیگه باید تصفیه میشد دیگه. ما هیچی آخه به جوونامون رحم کن خدا جون.
حدود ۱ ماه پیش osaab747 در مورد «این خبر» گفت: ۵۲ موافق
پولشو دارن قراداد می‌بندن اگر هم نخواستن پولشو طبق قراداد میدن نه شکایتی و نه کسی هست هنوز سه ملیون رو ضرب و تقسیم کنه بگه مال پیرزن توصف اتوبوس رو خورده نه توهین به رنگ چشماش میکنند نه توهین به محل ولادتش. ما با عرض معذرت خیلی بی معرفتیم و بی چشم رو .
حدود ۲ ماه پیش osaab747 در مورد «این خبر» گفت: ۴۹ موافق
چطور فقط به طارمی گیر دادی ،میگی آزمون هم همین کارو کرد ولی طارمی رو دیگه نباید دعوت کرد.مدیریت که دیگه حرف اول تو این مملکت میزنه،اقتددددار هم که خیلی داریم.
حدود ۲ ماه پیش osaab747 در مورد «این خبر» گفت: ۴۷ موافق
کی‌روش قبلاً چی بوده یا آلان چیکار می‌کنه برای ما چه فرقی می‌کنه ولی اون هشت سالی که برای ایران بود آنچه که ما دیدیم دادن درس شرافت بود ساختن تیمی ،محکم با قدرت نه تنها در مقابل عربها واسیاییها بلکه شیلی ،ارژانتین اسپانیا که هرگز خاطرهاش تکرار و فراموش نخواهد شد. ظاهر ساختن فساد فدراسیون بود .بدون اینکه یک ریال از پول مردم در جیب بزارید چون با رفتن ایران به جام‌های جهانی نه تنها دست مزد خود را گرفت بلکه چند میلیون برای پرداخت جریمه های ابلهانه فدراسیون باقی گذاشت.ولی بدست آوردن جام داستان دیگریست که به سیستم کل کشور گره میخورد نه دست یک مربی یا چند بازیکن.