مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، او و دیگر هم‌تیمی‌هایش تا پای جان برای سربلندی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ خواهند جنگید.

مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، او و دیگر هم‌تیمی‌هایش تا پای جان برای سربلندی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ خواهند جنگید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، وحید امیری در نشست خبری امروز (شنبه) تیم ملی فوتبال در آستانه دیدار با انگلیس در بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: خیلی خوشحالم برای دومین بار همراه تیم‌ ملی به‌عنوان بازیکن در جام جهانی حضور دارم و هدف همه ما این است تا این بازی‌ها در تاریخ ورزش ایران ثبت شود و بهترین نتایج را کسب کنیم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری ‌مبنی بر اینکه «در حالی که تیم ایران‌ از دوره گذشته به تکامل بیشتری رسیده، امیدواری به این تیم چقدر است؟»، تصریح کرد: تیم ما پتانسیل تاریخ‌سازی دارد، ولی کار سختی داریم. نسبت به دوره قبل فرصت اندکی داشتیم، اما نقطه اتکای ما اتحاد و همبستگی‌مان است. ما تا پای‌ جان برای سربلندی کشورمان می‌جنگیم و با تلاش کادر فنی و همین‌طور ذهنیتی که از یک سال گذشته برای ما ایجاد شده است تا به موفقیت برسیم. با مردمی که عزیزان خود را از دست دادند، همدردی‌ می‌کنیم‌.

مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه رئیس فیفا گفته است «امیدوارم ایران روزی‌ میزبان‌ رویدادی بزرگ باشد.»، تصریح کرد: خوشحالم او چنین نظری در مورد کشور ما دارد و امیدوارم روزی‌ این اتفاق رخ دهد، چرا که مردم ایران با فوتبال زندگی می‌کنند.

وی در پاسخ به سؤالی ‌مبنی بر اینکه بعد از مصدومیت سختی که داشته است چه انگیزه‌ای‌ باعث شد که توانست خودش را به کادر فنی تیم ملی تحمیل کند، گفت: واقعاً مصدومیت سختی داشتم، ولی خیلی تلاش کردم و امروز خوشحالم‌ به‌عنوان سرباز در تیم‌ ملی هستم. همه متحد هستیم تا یک جام جهانی‌ خوب را برای تیم ایران رقم بزنیم.

امیری درباره بازی اول تیم ملی مقابل انگلیس اظهار داشت: لیگ برتر انگلیس، بهترین لیگ دنیاست و بهترین بازیکنان دنیا هم آنجا هستند و این مسئله باعث می‌شود که پیشرفت کنند. آن چیزی که برای ایرانی‌ها باید بگویم، این است که مثل یک جنگجو تا لحظه آخر می‌جنگیم و این را روز بازی می‌بینید.

مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان نسبت به سؤال خبرنگار انگلیسی که گفت «آیا می‌توانی در این جام صحنه لایی انداختن به پیکه را تکرار کنی یا خیر؟»، گفت: هر کاری که می‌کنیم در جهت موفقیت و ارتقای تیم است.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲۷ )