صفحه شخصی: Peymanbelgium66


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۳ آذر ۱۳۹۸ (حدود ۲ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۷۳ (میانگین موافقان: ۱۵ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Peymanbelgium66 در مورد «این خبر» گفت: ۸۲ موافق
درود بر تو رفیق آگاه . # نه به جمهوری اسلامی
حدود ۲ ماه پیش Peymanbelgium66 در مورد «این خبر» گفت: ۶۷ موافق
با درود به رفقای فوتبالیترین. این همه وقت و انرژی و پول را به باد میدهند و بعد از ۶ ماه نامه نگاری و التماس به همان رای اول که ۱۰۰۰۰ یورو جریمه و ۶ ماه محرومیت است باید تمکین کنند. اگر بجای این نامه نگاری های احمقانه و پول خرج کردن های بیخود به آموزش صحیح و اصولی حرفه گیری را در مدارس فوتبال ترویج میکردند حال وروز ما هم اکنون این نبود.
حدود ۳ ماه پیش Peymanbelgium66 در مورد «این خبر» گفت: ۴۸ موافق
با درود به رفقای فوتبالیترین. به عنوان یک پرسپولیسی که دوست داره استقلال در رقابت با پرسپولیس ببینم . تنها کسی که میتواند شرایط استقلال بهتر کند امیر قلعه نویی است . او شخصیت خاصی دارد و کمتر به بازیکنان باج میدهد. تقوی با توجه به اینکه در انگلستان زندگی میکند و با شبکه ایران انترناشنال همکاری میکند بعید میدانم به ایران بیاید و هدایت استقلال را به عهده بگیرد . آنالیزهای او در هت تریک فوق‌العاده است ولی این کافی است برای هدایت تیم بزرگی چون استقلال؟ فرهاد مجیدی هم همین چند ماه پیش اخراج شده و بازگشتش بعید به نظر میرسد و نکونام هم در فولاد کارش را دنبال میکند . به هر شکل نمی خواهم بجای طرفدار های استقلال باشم چون بار دیگر باید نگران سرنوشت تیمشان تا آخر فصل باشند.
حدود ۱ ماه پیش Peymanbelgium66 در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
۴۰ ساله پرسپولیسی هستم ولی اینجور رفتارها حالمو بهم میزنه . باز هم ماله کشی از طرف مسئول یک باشگاه . ماله کشی بر روی اشتباهات و تخلفات و نا کار آمدی و دزدی در سیستم‌ حکومتی آخوندی چیزی که مسئولان در هر سطح مسئولیتی آن را یاد گرفته اند و آن را در هر شرایطی انجام می‌دهند. ننگ بر این حکومت ملایان