صفحه شخصی: TitanBlue


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ (حدود ۴ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۳۰ (ببینید)
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۱۳۴ (میانگین موافقان: ۳۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۳۳۴۸ ۲۴ ۲۹۱


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۴ روز پیش TitanBlue در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
"من از هفته ها قبل گفته بودم که قهرمان هفته آخر مشخص می شود", "تاکید می کنم که سپاهان قهرمان است و حتی اگر در هفته پایانی هم نتواند برنده شود"🤣🤣🤣 از بعضیا غیر از دوپینگ تست مواد مخدر هم باید بگیرن
حدود ۱۳ روز پیش TitanBlue در مورد «این خبر» گفت: ۷۱ موافق
درود به آقا یحیی, قبلا هم بخاطر حمایت از مردم و وریا تا تونستن اذیتش کردن. امثال ایشون, آقا کریم و علی دایی نشون دادن شرافت رنگی نیست.
حدود ۱ ماه پیش TitanBlue در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۰ موافق
ای کاش جای بیانیه نویسی برای لیگ درپیت سمت مردم میستادید که امروز از اینجا مانده و از آنجا رانده نبودید.
حدود ۵ روز پیش TitanBlue در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۸ موافق
این دلقک رو نیمکت استقلال هیچ کار برای تیم نکرده جز هوچی بازی و استرس وارد کردن به تیم, عین هموطنش رو نیمکت تیم ملی! واقعا حق پرسپولیس بود این برد, به هواداراش هم تبریک میگم. درد گل خوردن از شورت رهبر برای من صد بار بیشتر از باخت بود, کاش دو تا دیگه خورده بودیم ولی تربچه بیت پاش میشکست و گل نمیزد.
حدود ۵ روز پیش TitanBlue در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۸ موافق
با وجود برخی از این هوادارنماها وضع تیم همینیه که هست. اونیکی میگه تبعیض وقتی میبینه صدها میلیارد از جیب مردم هر سال هزینه میشه رو این تیم و آخرم هیچ، فکر هم میکنه با حکومتی گفتن به حریف چیزی عوض میشه. نخیر این هم نمیگذرد همونطور که بقیه چیزا نگذشت! اگه شورت بیت تو پرسپولیس هست چشمی هم که گردنش هنوز خم مونده کاپیتان ماست!بازوبندی که دست وریا بود و هیچکدام از این “غیرحکومتیا” صداشون درنیومد وقتی بیرونش کردن! اینیکی هم طبق روال ۸سال گذشته داور و وزیر وسپاه و … آخه مردک داور که دقیقه ۹۵ پنالتی اونارو نگرفت، ۱۰ دقیقه هم وقت اضافه گرفت، دیگه میخای چکار کنه؟