تفاوت سرمربى با سرمربى: درخشان: خوشحالم که بچه ها با تمام توان بازی کردند. این پیروزی را تقدیم به هواداران می کنم و دست بازیکنان را می بوسم که جنگیدند و پر تلاش ظاهر شدند. قلعه نوعى: بازیكنان من از رو شكم سیرى بازى كردند.
این عکس حدود ۸ سال پیش توسط solaris فرستاده شده و ۲ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
پرسپولیسیها جواب استقلالیها را در زمین بازی دادند.
این عکس حدود ۸ سال پیش توسط solaris فرستاده شده و ۶ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
نیروی هوایی کشور به پرسپولیسی‌ها هشدار جدی داد: سخنگوی نیروی هوایی کشور اعلام‌کرد پرسپولیسی‌ها خیلی پرچمشون بالاس، توی خطوط هوایی و امنیت هوایی داره اخلال ایجاد میکنه!
این عکس حدود ۸ سال پیش توسط solaris فرستاده شده و ۲۳ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
پـرسپـولیـس ۴ استقــلال ۱ شرح تصویر: گل نخست بازی توسط حسین کلانی با تک ضربه ای چکشی و نمایشی در حضور منصور پورحیدری، علی جباری ۸ و ناصر حجازی گلها: دقایق ۳۲ و ۸۹ حسین کلانی، دقیقه ۵۵ صفر ایرانپاک، دقیقه ۷۴ محمود خوردبین (برای پرسپولیس) و دقیقه ۷۵ علی جباری (برای استقلال) بازی برگشت کمتر از ۲ ما بعد ۳ فروردین ۱۳۵۱: پرسپولیس ۲ استــقلال۰ گلها: صفر ایرانپاک ۵۱ و حسین کلانی ۸۸ . مجموع رفت و برگشت لیگ ۱۳۵۰: پرسپولیس ۶ استقلال ۱ دو روز بعد در ۵ فروردین پرسپولیس...
این عکس حدود ۸ سال پیش توسط solaris فرستاده شده و ۱۹ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
حسین عبدی و افشین پیروانی در کنار کاپ‌های قهرمانی لیگ و جام حدفی ۷۷-۷۸ دیده می‌شود. حسین عبدی آخرین کاپیتان فوتبال ایران است که در یکسال دو جام را بالای سر برد، از آن تاریخ به بعد هرگز پیش نیامد که یک تیم در فوتبال ایران دبل کند. در فصل ۷۷-۷۸ پرسپولیس یک رکورد خارق العاده با سلطان جا گذاشت: سرخپوشان در فصل ۷۷-۷۸ در ۱۴ بازی متوالی پیروز شدند و باز هم یک رکورد تاریخی در لیگ ایران ثبت کردند که بعید است به این زودی شکسته شود. پرسپولیس از این بردهای متوالی ۴۲ امتیاز کسب کرد و در نهایت در پایان فصل با ۶۵...
این عکس حدود ۸ سال پیش توسط solaris فرستاده شده و ۸ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
فینال آسیا فروردین ۱۳۷۲ پرسپولیس و یوکوهاما مارینوس (نیسان ژاپن) تیم قرن آسیا به دلیل کسب ۲ قهرمانی در همین جام و جامی که استقلالیها با ۳ بار حضور حتی یک مقام سومی هم کسب نکردند چرا که قطب های برتر آسیا در آن حاضر بودند و دیگر خبری از اندونزی و لبنان نبود تا آنها را قهرمان کنند آنهم در تهران. حتی دو میزبانی تهران در سالهای ۱۹۹۷ و ۱۹۹۹ هم افاقه نکرد و این تیم دیگر رنگ قهرمانی را ندید. اما پرسپولیس با ۳ بار حضور ۲ بار به فینال این جام رسید ( با تعداد بازی بیشتر و در حضور تیمهای مطرح آسیا) و یکبار قهرمان آن شد....
این عکس حدود ۸ سال پیش توسط solaris فرستاده شده و ۴۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
پس از تیم امید پرسپولیس تیم جوانان پرسپولیس هم استقلال را شکست داد.
این عکس حدود ۸ سال پیش توسط solaris فرستاده شده و ۱۶ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
واقعا" بدون شرح اضافی !
این عکس حدود ۸ سال پیش توسط solaris فرستاده شده و ۴ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
اشتباه داور و پنالتی سوخته و کارت زرد اشتباه به عالیشاه !!
این عکس حدود ۸ سال پیش توسط solaris فرستاده شده و ۱۲ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
دروازبان شماره یک تاریخ فوتبال ایران و پرسپولیس که سمبل غیرت و وفاداری قلبی به پرسپولیس است. تعصبت به پرسپولیس و از اینکه از پرسپولیس به عنوان بهترین اتفاق زندگی ات یاد میکنی همیشه در خاطر ماست.همیشه زنده و سلامت باشی که تکرار نشدنی هستی.
این عکس حدود ۸ سال پیش توسط solaris فرستاده شده و ۳ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
صفر ایرانپاک سال 1350 ....کافی بود توپ برای او فراهم شود. یکی از چهارچوب شاس ترین مهاجمان تاریخ فوتبال ایران و پرسپولیس. پادشاه داربی ها با 7 گل به استقلال. در زمان خود گرد مولر ایران نامیده می شد. مهاجمی بسیار خوش قد و بالا و کابوس مدافعان فوتبال ایران و آسیا.
این عکس حدود ۹ سال پیش توسط solaris فرستاده شده و ۳ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
این مثلث با زدن 17 گل به استقلال آنهم در یک دوره کوتاه , همیشه جاودانه خواهند بود و تکرار نشدنی.بردهای حماسی 6-0 و 4-1 آنهم در زمانی که آبی پوشان ادعای قهرمانی آسیا داشتند از آن بازیهایی بود که این 3 نفر در آن به دفعات گلزنی کردند تا اعتبارو کیفیت مسابقات باشگاهی آن زمان آسیا به زیر سوال برود! ....درود همیشگی طرفداران میلیونی پرسپولیس همیشه با شماست.
این عکس حدود ۹ سال پیش توسط solaris فرستاده شده و ۴۶ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
ما از هر رنگ..نژاد...زبان ...قوم... و هر منطقه ای ازایران عزیز باشیم جلوتر از همه آنها ایرانی هستیم و خواهیم بود. به امید سالی پربار و پر از سلامتی و دوستی و محبت و شادی برای همه ایرانیان در هر جای دنیا که هستند.
این عکس حدود ۹ سال پیش توسط solaris فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
ستاره های پرسپولیس همیشه در هر دوره ای ستاره ها و آبروی فوتبال ایران در دنیا بودند. همیشه فوتبال دنیا فوتبال ایران رو با ستاره های واقعی پرسپولیس میشناسد.از گدشته تا حالا.متاسفانه بقیه تیمهای ایران در این مورد بسیار ضعیف عمل کرده اند و 99% ستاره بین المللی فوتبال ایران با پرسپولیس شناخته و مطرح شدند و به تیمهای ملی و بعد از آن به مرور سطح اول اروپا و دنیا رسیدند. این حقیقتی است که همیشه هواداران تیم رقیب یعنی اس تق لال در آن حرفی برای گفتن ندارند.
این عکس حدود ۹ سال پیش توسط solaris فرستاده شده و ۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
پرسپولیسی دهه 60 با 9 قهرمانی در باشگاههای تهران..ایران و حذفی رکوردی تکرار نشدنی دارد. تیم رقیب یعنی استقلال تنها 3 قهرمانی در این دهه داشته است.
این عکس حدود ۹ سال پیش توسط solaris فرستاده شده و ۱۸ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟