پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با انتقاد از رأی کمیته انضباطی گفت که سرخپوشان پیش‌تر نیر چوب بازی سه صفر شده را خورده‌اند و چنین امتیازهایی را دوست ندارد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با انتقاد از رأی کمیته انضباطی گفت که سرخپوشان پیش‌تر نیر چوب بازی سه صفر شده را خورده‌اند و چنین امتیازهایی را دوست ندارد. محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس اظهار داشت: به خاطر پرونده کالدرون، دو بازیکن تاجیکستانی که آمده بودند با مشکلاتی روبه‌رو شدند و حالا می‌توانند در خدمت تیم باشند و ان‌شاءالله که بتوانند به تیم کمک کنند به خصوص در بازی‌های آسیایی. نیاز داشتیم چند بازیکن جدید جذب کنیم که نقش محوری در تیم داشته باشند. روی دو بازیکن تاجیکستانی شناخت چندانی ندارم اما صددرصد باکیفیت هستند که کادرفنی نظر مثبت روی آنها داشته است.

وی در مورد صحبت‌هایی که در خصوص حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا مطرح است، تأکید کرد: مشکل این است که فوتبال‌مان حرفه‌ای نیست، اگر تفکر و زیرساخت حرفه‌ای داشتیم همه مشکلات از بین می‌رفت. هیچ کجای دنیا دولت فوتبال را نمی‌گرداند و صاحب دو باشگاه رقیب نمی‌شود. تا وقتی این مشکلات باشد، فوتبال ما حرفه‌ای نمی‌شود حتی اگر مجوز حرفه‌ای‌گری هم بگیریم.

پنجعلی در مورد پیروزی ۴ بر صفر سرخپوشان در جام حذفی برابر ویستا توربین تصریح کرد: برای پرسپولیس که چند بازیکن کلیدی‌اش را در پایان فصل از دست داد و هنوز هم به ترکیب دلخواه و هماهنگی صددرصدی نرسیده، این بازی خوب بود چون بازی سنگینی نبود و می‌شد از این فرصت استفاده و تیم را هماهنگ کرد. هر چه تعداد این دیدارها بیشتر باشد بچه‌ها کار ترکیبی بهتری را در مسابقه رسمی ارائه می‌دهند. پرسپولیس در این مسابقه روان‌تر از قبل بازی کرد و گل‌های خوبی هم زد. خوب بود که پای بچه‌ها به گل باز شد چون در مسابقات قبلی استرس داشتند و این موضوع کاملا مشهود بود.

مدیر پیشین آکادمی پرسپولیس در خصوص سه بر صفر شدن سه بازی گل‌گهر و اضافه شدن امتیاز به حریفان این تیم بابت تخلف رخ داده در خصوص بانیاما، بازیکن گابنی خاطرنشان کرد: اتفاقا اگر پرسپولیس از این امتیازات نگیرد ما خوشحال‌تریم. پرسپولیس در زمین امتیازش را می‌گیرد، این شیرین‌تر است که سه امتیاز را داخل زمین بگیریم و ما نیازی به این امتیازها نداریم. پرسپولیس همیشه همین بوده، زمانی که ما هم بازی می‌کردیم، چند مورد جریمه‌مان کردند و بازی سه بر صفر به سود رقیب شد. پس از دربی سال ۷۳ که مصطفوی رئیس فدراسیون بود، از استقلال فقط یک نفر و از پرسپولیس ۷-۸ نفر را محروم کردند. من که سرپرست تیم بودم را هم یک سال محروم کردند، مجتبی محرمی و بقیه بچه‌ها طولانی مدت محروم شدند. آنجا هم این سه بر صفر شدن و محرومیت بازیکنان ما ناحق بود، فیلمش است.

وی یادآور شد: در واقع از گذشته همین بوده، ولی من دلم می‌خواهد تیمی که می‌خواهد قهرمان شود در زمین به این عنوان برسد و این امتیازات در امتیاز نهایی‌اش نباشد. نظر بازیکنان پرسپولیس هم همین است که نتیجه در بازی رقم بخورد.

پنجعلی شانس قهرمانی پرسپولیس را بیشتر از سایر تیم‌ها عنوان کرد و گفت: من از اول هم همین را گفتم. دیدید که در بازی‌های اخیر وضعیت بهتر شده و پیشرفت داشتیم. کیفیت بچه‌ها روز به روز بیشتر می‌شود. اگر در مسابقاتی نتیجه لازم را نگرفتیم، مسائل غیرفنی هم وجود داشت. زمین ورزشگاه پیکان به ضرر تیم ما بود، پرسپولیس نتوانست برنامه‌هایش را پیاده کند اما بچه‌ها اگر خودشان باشند، شک نکنید ما قهرمانیم. پرسپولیس این توانایی را دارد و تیم هر روز بهتر هم می‌شود.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲۹ )