صفحه شخصی: AshkanAbi


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۲ تیر ۱۳۹۳ (حدود ۸ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۶۹۳ (میانگین موافقان: ۱۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۹ روز پیش AshkanAbi در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۶ موافق
الان دلاک ۱۷ میاد تفسیر بیت و جماران و سپاه! اینم از ماهیت واقعی تیم پارچه گرمابه !
حدود ۲۶ روز پیش AshkanAbi در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
من همیشه گفتم که اینا کورخودشون هستن و بینای دیگران ! اخه از ی دامپروری تک یاخته خیز که نهایتا در اوج توانایی شون ی مشت دلاک ، حمومی و پارچه گرمابه ای تحویل میدن که انتظار بیشتری نمیره ! هوچی گری، شانتاژ و ننه من غریبم بازی تو ذاتشون هست! توی یک‌دهه گذشت به صورت سازمان یافته همه جور برنامه ریزی براشون کردن که لیگ رو براشون در‌بیارن! همین الانش همه بازی‌هاشون بعد از همه برگزار میشه ! دربی آخر رو که دیگه همه گفتن دو تا پنالتی تاج رو نگرفتن! بازی با پیکان که باید باز هم‌پنالتی میدادن! گل مساویشون در بازی با هوادار هند واضح بود ! آنقدر هست که دیگه ی بچه ۲ ساله هم میفهمه که همه چی رو براشون مهندسی میکنن!
حدود ۳ ماه پیش AshkanAbi در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۱ موافق
به نظر من استقلال امروز خیلی خوب بازی مرد و کاملا با شایستگی پیروز‌شد. مدافعان هم ضربات سر اول رو زدن و قطع توپ‌ها عالی بود.در یک صحنه تکل بلند ساوش‌یزدانی که جلوی سگا صد در صد رو گرفت در حد یک‌مدافع اروپایی بود. این مهاجم جدید هم منو یاد دوران تیام انداخت. ای کاش امسال قایدی بود. زوجی میشدن که در اوج هماهنگی ۴۰ تا گل میساختن‌و میزدم به راحتی!اگه باز هم تیم رو به هم نریزن با حاشیه هایی مثل پرداختی ها و زمین تمرین ، حرف هایی زیادی برای گفتن خواهد داشت. عشق است استقلال که به حق تاج آسیا است. کاش الان جلوی الهلال قرار میگرفت ! امیدوارم که مصدومیت حسینی جدی نباشه !
حدود ۱ ماه پیش AshkanAbi در مورد «این خبر» گفت: ۴۱ موافق
اینم از مکتب کلوپ دلاک ها ! به این پکیج استثنایی استاد درخشان رو هم اضافه کنین: ایشون فرمودن باید از گل گهر امتیاز کسر بشه ولی به بقیه امتیازی تعلق نگیره ! البته اگه امکانش بود حتما میگفت همه امتیازات رو بدین به گرمابه