محمود فکری سرمربی نفت مسجدسلیمان اعتقاد دارد، استقلال برای رسیدن به قهرمانی جام حذفی و صعود از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید بهتر از این باشد.

محمود فکری سرمربی نفت مسجدسلیمان اعتقاد دارد، استقلال برای رسیدن به قهرمانی جام حذفی و صعود از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید بهتر از این باشد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمود فکری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل استقلال در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: به هر دو تیم خسته‌ نباشید می‌گویم. به استقلال و هوادارانش برای این برد تبریک می‌گویم. به غیر از پنج دقیقه اول که بازیکنان ما ترسیده بودند، بازی خوبی بود. شاید استادیوم خالی به نوعی باعث شده بود بازیکنان را جو بگیرد.

وی ادامه افزود: در ادامه بازیکنان ما فضاها را بستند و اجازه ندادند استقلال موقعیت به دست بیاورد. بازیکنان ما پس از دریافت گل روان‌تر بازی کردند و ترس‌شان ریخت و بهتر بازی کردند. روی تک موقعیتی که زدیم و به تیر دروازه خورد، می‌توانستیم به گل برسیم. در مجموع، هر دو تیم بازی خوبی ارائه کردند. می‌دانستم استقلال می‌توانست بیشتر فشار بیاورد، اما بازیکنان نفت باغیرت و باوجود بازی کردند. امیدوارم برای بازی با گل‌گهر در زمین خودمان نتیجه بگیریم و تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره داوری دیدار تیمش مقابل استقلال خاطرنشان کرد: تیم داوری خوب قضاوت کرد و موردی نبود که در نتیجه بازی تأثیرگذار باشد. تنها اعتراض نیمکت ما به وقت‌های اضافه نیمه دوم بود. در یکسری بازی‌ها هفت هشت دقیقه وقت اضافه گرفته می‌شود، اما این بار اینطور نبود. یک جاهایی هم استقلالی‌ها بدشان نمی‌آمد که بازی را بخوابانند و وقت تلف کنند. به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم. مورد خاصی نبود که داوری بخواهد نتیجه بازی را تغییر دهد.

فکری تصریح کرد: برای ما مهم بود که امتیاز بگیریم. با شرایطی که در جدول داریم، نیاز داشتیم گل‌های بیشتری دریافت نکنیم، چرا که ممکن است در روز آخر تفاضل گل به ما کمک کند. یکی از دستورات تاکتیکی ما گل نخوردن و حفظ نظم تیمی بود. روی این نظم تیمی روی یک ضربه کاشته می‌توانستیم به گل دست پیدا کنیم که به تیر دروازه خورد. برخی تیم‌ها از روی یک موقعیت به گل می‌رسند.

وی در واکنش به اینکه در یک صحنه بر سر سیاوش یزدانی مدافع استقلال فریاد زده است، گفت: چرا نمی‌گویید قبل از آن سیاوش بر سر بازیکن ما داد زد؟ یزدانی با لفظ بدی صحبت کرد و از او خواستم با بازیکن ما بد صحبت نکند. داور هم این لفظ را شنید. حالا استقلال است و جای دوری نرفته است. ما باید به داوران کمک کنیم تا آرامش بیشتری داشته باشند. این مسئله می‌تواند به خود ما کمک کند، چرا که وقتی فشاری به داوران وارد نشود می‌توانند بهتر قضاوت کنند و اشتباهی نداشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره وضعیت استقلال پس از جدایی او از این تیم گفت: فوتبال حرفه‌ای شده است. چند سال در استقلال بازی کردم و بعد چند سال به‌عنوان دستیار در کادر فنی کار کردم و ابتدای این فصل سرمربی شدم. خیلی جاها باید اخلاق را حفظ کنیم و احترام بگذاریم. چه در استقلال باشیم یا نباشیم، مهم این است که احترام‌ها حفظ شود. من فکر می‌کردم استقلال امشب بهتر از این بازی کند، به ما فشار وارد کرده و اذیت‌مان کند، اما بعد از چند دقیقه اول که بازیکنان نفت استرس بازی را داشتند و گل خوردند و ترس‌شان ریخت، بازی برابر شد و چیز آنچنانی از استقلال ندیدیم.

فکری در خاتمه تصریح کرد: استقلال برای رسیدن به قهرمانی جام حذفی و صعود از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید بهتر از این باشد. البته نباید پاسخ این سؤال را می‌دادم، چون خیلی از استقلالی‌ها پس از این صحبت‌ها دعای خیر می‌فرستند! متأسفانه فضایی در استقلال به وجود آمده است که هر کسی انتقاد کند، به بدترین شکل از او انتقاد می‌کنند. بعد از حرف‌های من چندین تُن سمت من خواهند فرستاد! بهتر است دیگر زیاد ما را وارد حاشیه نکنید. بازی را دیدید و باید متوجه شده باشید کیفیت نفت و استقلال چطور باید باشد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۵ )