صفحه شخصی: TeamMelliIran


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۹ خرداد ۱۴۰۰ (حدود ۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۱۷ (میانگین موافقان: ۲۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش TeamMelliIran در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۴ موافق
حرفای آقای دایی خیلی خوب و با جذبه بود. جواب یه همچین مربی تازه به دوران رسیده رو باید محکم و دندان شکن داد. آقای دایی اونقدر باتجربه هست که جواب یک مربی کروات بسیار کم تجربه و نادان رو چجوری بده. فعلا که کل دنیا فوتبال و فرهنگ فوتبالی ایران رو فقط به نام علی دایی می‌شناسند. یکی مثل رونالدو خوب میدونه چقدر شکستن رکورد آقای گلی جهان سخته.
حدود ۲ ماه پیش TeamMelliIran در مورد «این خبر» گفت: ۷۲ موافق
Persepolis10,, Mojani,,, manchebazamba.... در کل شما 3تا هیچی از فوتبال حالیتون نیست. برید قاز بچرونید بهتره براتون. یا چوبان بشید و مشغول گوسفند هاتون باشید خیلی بهتره. من چندتا کلمه ی اول کلمنتهای شماهارو دیدم کافی بود که تا آخر نخونم.
حدود ۲ ماه پیش TeamMelliIran در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
اینقدر مردم ایران قدر این مرد بزرگ رو ندونستن که بالاخره یک بازیکن ملی پوش عرب از عراق خونش به جوش اومد و حسابی از کی روش تعریف کرد. این در مورد مردم و ملت ایران به این معناست که (خلایق را هر چه لایق). اینقدر بگردید و التماس کنید ببینم چه مربی درجه یک دنیا مثل این مرد بزرگ کی روش عزیز میاد سرمربی ایران بشه. یه مشت ملت نمکنشناس دور هم جمع شدیم خدایش.
حدود ۲ ماه پیش TeamMelliIran در مورد «این خبر» گفت: ۵۱ موافق
آفرین به شما زوج خوشبخت. الگویی باشید برای زوجهای جوان ایران زمین.
حدود ۲ ماه پیش TeamMelliIran در مورد «این خبر» گفت: ۴۸ موافق
حیف ایران و این کشور ثروتمند که دچار این مردم نمکنشناس و فراموشکار شده. ما اگه آدم بودیم این همه انسانهای بزرگ و وطن پرست رو از این مملکت با زیرآبزنی بیرون نمیکردیم. حقمونه و تا 50 سال دیگه هم باید ذلت بکشیم تا شاید و بلکه آدم شدیم.