سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از برخی مدیران پیشین این باشگاه گفت که برخی آمدند و هر کاری دل‌شان خواست کردند.

سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از برخی مدیران پیشین این باشگاه گفت که برخی آمدند و هر کاری دل‌شان خواست کردند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار این تیم مقابل پیکان که با برتری یک بر صفر به پایان رسید، اظهار داشت: امروز هم کارمان سخت بود، اما خدا را شکر یک سه امتیاز خیلی خوب به دست آوردیم.

وی درباره اینکه آیا با اوت دستی‌های نادر محمدی اذیت شدند، گفت: این هم تاکتیک است و نه فقط برای ما، بلکه برای هر تیمی کار را سخت می‌کند. امروز هم برای ما خیلی روز سختی بود.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به تمجیدهای فرزاد حاتمی که گفته است سیدجلال حسینی با ۳۹ سال سن هنوز بهترین مدافع ایران است، خاطرنشان کرد: فرزاد هم مثل ما قدیمی است.

حسینی درباره روند خوب پرسپولیس در چند بازی گذشته، گفت: فوتبال شرایط خاص خودش را دارد. فردا یک روز دیگر است و امیدوارم بتوانیم کارمان را درست انجام بدهیم و پرسپولیس موفق باشد.

وی درباره اینکه لیگ به نیم‌فصل رسید و آیا مشکلات برطرف شده است یا نه، اظهار داشت: بحث مشکلاتی که می‌گوییم از قبل هست. مشکلات زیاد است و دوستانی آمدند هر کاری دوست داشتند کردند و رفتند. هیچکس هم با آنها برخورد نکرد. مشکلات زیاد است و آقای صدری و سمیعی هم آمده بودند به آنها گفتیم. خیلی مشکل داریم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه تاکنون چند درصد دریافتی داشته‌اند و آیا تا نیم‌فصل پرداختی‌ها به ۵۰ درصد می‌رسد یا نه، گفت: مسئولان قول دادند که تا نیم فصل پرداخت می‌کنیم، اما زمان آن را نمی‌دانم. ما تا الان ۲۰ درصد گرفتیم و نمی‌دانیم تا نیم‌فصل به چند درصد برسد.

حسینی در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس یک امتیاز تا صدرنشینی در پایان نیم فصل فاصله دارد و آیا می‌تواند این یک امتیاز را مقابل گل‌گهر کسب کند، خاطرنشان کرد: بازی سختی داریم. خودتان می‌دانید که بازی مقابل تیم‌های آقای قلعه‌نویی سختکوش هستند و کار در سیرجان سخت است. امیدوارم بتوانیم روند خوبی داشته باشیم.

وی درباره اینکه گل‌گهری‌ها گفته‌اند می‌خواهند با محروم کردن گادوین منشا این تیم را مقابل پرسپولیس تضعیف کنند، گفت: این صحبت‌هاست که همه را اذیت می‌کند. چرا این محروم می‌شود و چرا آن محروم می‌شود.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره بیانیه گل‌گهری‌ها پس از محرومیت منشا و اینکه این محرومیت را به پرسپولیس ربط داده‌اند، اظهار داشت: برای چه؟ این حرف‌ها چیست. امیدوارم خود باشگاه گل‌گهر بداند چه صحبتی می‌کند. به این مسائل توجه کنند و اشتباه خودشان است و اگر توجه کنند، دیگر هرکسی برای خودش صحبت نمی‌کند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۵ )