نیمه نخست دو دیدار برگزار شده از گروه D رقابت‌های فوتبال یورو ۲۰۲۴ با توقف فرانسه مقابل لهستان و شکست هلند برابر اتریش به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دوازدهمین روز از رقابت‌های فوتبال یورو ۲۰۲۴ به میزبانی کشور آلمان، از ساعت ۱۹:۳۰ با برگزاری دو دیدار همزمان از گروه D آغاز شد.

در یکی از بازی‌ها تیم‌های فرانسه و لهستان در ورزشگاه دورتموند و به قضاوت مارکو گویدا از ایتالیا به مصاف هم رفتند که نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در این بازی زالفسکی از لهستان و آدرین رابیو از فرانسه کارت زرد گرفتند.

نکته مهم در این بازی بازگشت کیلیان امباپه به ترکیب اصلی فرانسه است. او در دیدار با اتریش دچار شکستگی بینی شد و دیدار با هلند را نیز از دست داده بود.

در دیگر بازی امروز تیم ملی هلند در ورزشگاه المپیا اشتادیون شهر برلین مقابل اتریش قرار گرفت و در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

تنها گل این نیمه را دونیل مالن بازیکن هلند در دقیقه ۶ به اشتباه وارد دروازه تیمش کرد.

قضاوت این بازی را ایوان کروژلیاک از اسلواکی بر عهده دارد و در نیمه اول به پوش و ویمر از ارتیش کارت زرد نشان داد.

پیش از شروع این دو بازی همزمان، هلند و فرانسه با ۴ امتیاز در رده‌های اول و دوم قرار دارند، اتریش با ۳ امتیاز سوم است و لهستان بدون امتیاز رتبه چهارم را در اختیار گرفته است.

در صورت حفظ این دو نتیجه در پایان مسابقه، اتریش صدرنشین می‌شود، فرانسه در رده دوم قرار می گیرد و هلند نیز به رده سوم سقوط خواهد کرد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.