سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه تأکید کرد که به هیچ عنوان بابت توقف شاگردانش مقابل تیم حذف شده گروه D ناراحت نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه پس از تساوی یک - یک خروس‌ها برابر لهستان در دور سوم دیدارهای گروه D یورو ۲۰۲۴، گفت: من اصلاً - بابت نتیجه - ناراحت نیستم. قطعاً دوست داشتیم و می‌خواستیم که صدرنشین گروه بمانیم اما یادتان نرود که چه کسی درون دروازه حریف حضور داشت (اسکوروپسکی). او عالی بود و کلی از توپ‌های ما را گرفت و نگذاشت از موقعیت‌هایی که داشتیم بهره ببریم. تنها در نیمه اول ما ۵ موقعیت گلزنی داشتیم و نمی‌توان گفت که فقط کم دقتی بازیکنان ما بود بلکه باید دروازه‌بان حریف را هم بابت گل نشدن آن موقعیت‌ها تأثیرگذار دانست و او را تحسین کرد.

دشان افزود: یکی از کارهایی که ما باید در بازی بعدی انجام دهیم، سرعت دادن به حرکات پا به توپ‌مان و رساندن توپ به خط حمله است. علاوه بر این ما هرگز در نبردهای هوایی موفق نشدیم و حریف خیلی بهتر از ما بود. در یک بازی ممکن است دو موقعیت داشته باشید و دو گل بزنید و در یکی دیگر مثل بازی امشب ممکن است ۷ موقعیت داشته باشید و گل نزنید. بدون شک ما باید در این زمینه پیشرفت داشته باشیم اما اگر موقعیت نمی‌داشتیم بیشتر از هدر دادن فرصت‌ها نگران می‌شدم. درست است که ما نتوانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما در نهایت به مرحله یک هشتم صعود کردیم آن هم از گروهی که واقعاً سخت است. حالا می‌رویم که کمی استراحت کنیم و امیدوارم که شما خبرنگاران هم همین کار را انجام دهید.

سرمربی خروس‌ها درباره وضعیت کیلیان امباپه که با وجود مصدومیت بینی‌اش از ابتدا تا انتها در ترکیب فرانسه حضور داشت و اولین گل خود در جام ملت‌های اروپا را هم زد، گفت: با توجه به اتفاقاتی که برای او رخ داده، من فکر می‌کنم که او امشب عملکرد خوبی داشت. کمی طول می‌کشد تا به ماسکی که روی صورتش هست عادت کند. زیر این ماسک‌ها عرق می‌کند اما او همیشه مشتاق بازی کردن است.

Euro Football Fantasy Leaderboard
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )