سرمربی تیم ملی فوتبال هلند اعتراف کرد که شاگردانش سزاوار شکستی بودند که در آخرین دور از دیدارهای مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ برابر اتریش متحمل شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رونالد کومان سرمربی تیم ملی فوتبال هلند پس از باخت ۳ بر ۲ امشب (سه‌شنبه) شاگردانش برابر اتریش در دور سوم و پایان مرحله گروهی رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ که منجر به سقوط لاله‌ها به رده سوم گروه D شد و البته آنها را از صعود به مرحله بعدی محروم نکرد، گفت: ما از هر جهت بازی را بد شروع کردیم. در اوایل مسابقه فضاهای زیادی را برای حریف باز گذاشتیم. ما به اندازه کافی تهاجمی و جنگنده نبودیم و روی حریف فشار نیاوردیم.

کومان افزود: واقعاً بد بازی کردیم. در همان ابتدای مسابقه کنترل‌مان بر بازی را از دست دادیم. به تدریج بهتر شدیم و چند موقعیت هم ایجاد کردیم اما حریف ما را مجازات کرد. باید مسئولیت عملکردی که در زمین بازی ارائه کردیم را قبول کنیم. ما با نمایشی که داشتیم، سزاوار کسب نتیجه بهتری نبودیم.

سرمربی پیشین بارسلونا در پایان تأکید کرد: قبل از بازی می‌دانستیم که اگر سوم شویم، در مرحله بعدی باید به مصاف یکی از تیم‌های قدرتمند برویم. حالا این اتفاق رخ داده و باید ببینیم که در ادامه چه اتفاقی رخ می‌دهد.

تیم ملی هلند در مرحله یک هشتم نهایی با یکی از سه تیم اول گروه‌‌های B (اسپانیا)، C یا E روبرو خواهد شد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.