وقتی‌ واقعیت تو کله یک سری بر عکس ست میشه
تعصب چیز خوبی هست. اما تعقُل چیز بهتری هست. با هر گرایش سیاسی و علاقه‌ی فوتبالی، اوصیکُم به تعقل!

۲) احتمالا شما هم شوخی‌های مربوط به «جدایی وریا غفوری از استقلال» رو خوندید... اینکه «دستور از بالا» بوده! شاید اولش از خودتون بپرسید مگر این «وریا» کدوم زندانیِ سیاسی یا چریک یا رهبر اپوزوسیون بوده که ازش ترسیدن؟! بعد یادتون میاد که عه! این همون فوتبالیستی هست که کلا دو فقره استوری (که مجموعا نیم ساعت روی صفحه‌اش موندند) گذاشته و یک بار هم با ادبیاتِ بسیار نرم‌تر از خودِ حکومتی‌ها(!) از «گرانی‌ها» انتقاد کرده... دقت کنید؛ از گرانی‌ها! نه از عاملینِ گرانی‌ها!

۳) وریا بازیکنِ بدی نیست‌. اما بازیکنِ تاپی هم نیست؛ طوری که پنج سال پیش، کارلوس‌کیروش (که اتفاقا محبوبِ آبی‌هاست)، «صادق محرمیِ ۱۹ ساله» رو به وریا ترجیح داد!! سه سال پیش مربی وقت استقلال، «موسوی» رو به وریا ترجیح داد!! و پارسال هم مربی وقت استقلال، «حردانی» رو به وریا ترجیح داد!! ضمن اینکه طبق آمار رسمیِ سایتِ متریکا، غفوری در فصل قبل جزو ۳۰ بازیکن تاثیرگذار لیگ هم نبوده! پس طبیعی‌ست که هر مربی و مدیرِ عاقلی، تمایلی به حفظ چنین بازیکنی نداشته باشه! شوخی، لجاجت و تعصب رو کنار بگذارید و تسلیمِ آمار شوید! آمار نشون میده که وریا به لحاظِ فنی افت کرده بود و مناسبِ تیم‌های بزرگ نبود. چطور که «از وریا گُنده‌ترها» هم وقتی کاراییِ لازم رو نداشتند، از استقلال و پرسپولیس جدا شدند. بدونِ ننه‌من‌غریبم بازی!

۳+۱) طنازانِ وطنی و خناثانِ لندن‌نشین، معتقعد که وریا از جانب حکومت کنار گذاشته شد. اما وقتی بهشون یاداوری میکنیم که اتفاقا تیمِ جدیدِ این آقا متعلق به «امنیتی‌ترین و حکومتی‌ترین نهادِ ممکلت» هست، سکوت میکنند!... موضوعِ ممنوع‌الکاری(!) یا جدایی اجباریِ وریا شوخیِ موهِنی‌ست که مستقیما شعورِ من و شما رو نشونه گرفته!... آدمِ ممنوع الکار، سالی N میلیارد تومن از یک نهادِ [وابسته به حکومت] نمیگیره!..
( این متن برگرفته از توییت یک نفر تو سایت‌های هواداری است و کاملا با نظر من Eric همخوانی داره .. همونطور که چند روز پیش تو همین سایت زیر لینک مربوط به ووریا تقریبا عین همین متن و کامنت گذاشتم)..
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲۸ )