صفحه شخصی: MATLAB


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۸ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۵ (ببینید)
نظرات: ۱۱۹۱ (میانگین موافقان: ۱۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۶۵ ۹ ۱۰۷


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش MATLAB در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۹ موافق
کاملا قابل پیش بینی بود، قطری های عزیز اکثر بلیط‌ها رو برای برادران کودک کش قاچاقچی ج.ا. کنار میزارن و وزارت محترم ارشاد کن، ارشاد شد هم صد هزارتا پرچم ج.ا. رو با پکیجهای ساندیس تحویلشون میده.
حدود ۲ ماه پیش MATLAB در مورد «این خبر» گفت: ۶۸ موافق
جناب کیروش، اولا شما با پاسخ به سوال خبرنگار شبکه اسکای، نشون دادی پول برات مهم‌تر از هر چیز دیگه حتی حق و حقیقت هست، بنابراین پولت رو بگیر و الکی جو نده. دوم اینکه این حق مردم هست که بخوان طرفداری و حمایت از تیم بکنن یا نکنن، و شما لازم نیست گروه دشمن و غیر دشمن رو مشخص کنید و روی کار خودت تمرکز کن. سوم، توقع نداشته باش وقتی در حضور رییسی که تمام سرکوبها و کشت و کشتارها و مخصوصا کودک کشی ها زیر نظرش انجام میشه چندین بار تشکر می کنید و به دیدارتون با اون افتخار میکنید، مردم داغدار و مصیبت دیده براتون دست بزنن و هورا بکشن.
حدود ۳ ماه پیش MATLAB در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۰ موافق
با شرف،عزیز و دوستداشتنی
حدود ۲ ماه پیش MATLAB در مورد «این عکس» گفت: ۵۴ موافق
سردار عزیز، ممنون از این پیام در اینستاگرام. اما ی توصیه برادرانه، دیدت رو کمی وسعت ببخش و به کل ایران بعنوان سرزمینی که در اون بزرگ شدی نگاه کن. اینطوری سکوت برای جوانی که در چابهار هم جواب اعتراضش با گلوله داده شد و کودکی که در تهران با ضربات باتوم جان داد و صدها عزیز دیگر هم می‌شود خیانت. با اینحال دم تو گرم که شرفت رو نفروختی تا یکی بشی مثل مهدی ترابی.
حدود ۱ ماه پیش MATLAB در مورد «این عکس» گفت: ۵۳ موافق
مرد درجه یک.