صفحه شخصی: MATLAB


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۸ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۵ (ببینید)
نظرات: ۱۰۷۷ (میانگین موافقان: ۱۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۶۵ ۹ ۱۰۷


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۲ روز پیش MATLAB در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۷ موافق
وای نگو استیلی، نگو که اشکاش در اومد، ریشش فر خورد. الان به تاج میگیم ،کیروش رو اخراج کنه اسکوچیچ رو بر گردونه. ی سوال، تو که اینقدر این حرکت رو غیر اخلاقی دیدی، چرا همون لحظه که اخراج شد تو استعفا ندادی و چند روز صبر کردی؟ چون فکر کردی شاید بتونی بمونی، که بهت زنگ زدن گفتن یا ابرومندانه استعفا بده و برو ، یا تو رو هم میندازیم بیرون 😂😂😂
حدود ۲ ماه پیش MATLAB در مورد «این خبر» گفت: ۶۳ موافق
بچه پس انداختی و در رفتی؟ هزینه هاشو بده
حدود ۲ ماه پیش MATLAB در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۷ موافق
طارمی بدون شک آماده ترین بازیکن ایرانی حال حاضر تیم ملی هست. مهاجم تیزبین و تمام کننده.
حدود ۳ ماه پیش MATLAB در مورد «این عکس» گفت: ۵۳ موافق
اگر جدایی طلب بود سرش رو هم میزدند برای تیم ملی بازی نمیکرد. ی چیزی مثل ادامس افتاده تو دهن ی سری معلوم الحال بدون اینکه بدونن چیه هی می جوند و بلغور می کنند. ی روز با ی جدایی طلب باشید متوجه میشید حاضرن کشته بشن اما پرچم ایران رو لباسشون نباشه.
حدود ۸ روز پیش MATLAB در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۲ موافق
اون بازیکنی که حرف حقشو بیرون از زمین بازی زده و هنگام بازی هم به شکلی مثل خوشحالی نکردن بعد از گل ناراحتی و نارضایتیش رو از وضعیت نشون می ده بطور قطع بی غیرت و بی شرف نیست چون در حد خودش اعتراض کرده. مثال خوبش هم سردار آزمون عزیز هست.. اما بازیکنی که براش فقط حضور در جام جهانی مهمه و برای همین حاضر نبوده حتی در محیط مجازی ی متن ساده در اعتراض به سرکوب مردمش انتشار بده بطور قطع هم در فوتبال و هم در سیاست بازیکن زمین ج ا هست و نه ایران. اخه چه معنی میده که فوتبالیستها و مربی های فوتبال کشورهای دیگه در حمایت از مردم ایران صحبت کنن اما بازیکن ایرانی راست راست راه بره تا خواهر و برادرش تو کشور به اتهام درخواست حقوق ابتدایی‌شون کشته بشن.