این عکس حدود ۴ ساعت پیش توسط Saints فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
بدون شرح!!!
این عکس حدود ۲ روز پیش توسط Shahabpolis فرستاده شده و ۷ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
این عکس حدود ۲ روز پیش توسط kavehahangar فرستاده شده و ۱۳ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
نه نمیزنه، اما اسنپ که بلده بگیره واسه بچه هاش جام پست کنه
این عکس حدود ۲ روز پیش توسط nonoorKhan فرستاده شده و ۱۲ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
باشگاهی که از بدو تاسیسش بدنبال کسب افتخار نه با بازی جوانمردانه بلکه بازیهای پشت پرده و آویزون تیمسار و آخوند و رانت‌خواران بوده، جای تعجب از این همه خوشحالی و پاچه‌خواری نیست.
این عکس حدود ۳ روز پیش توسط AemonC فرستاده شده و ۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
کرانچار بعد از قهرمانی لیگ برتر
این عکس حدود ۳ روز پیش توسط Esfooni فرستاده شده و ۲ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
سریالی بود به اسم پسر شجاع، تو اون سریال یک دکتری بود که به دکتر بزی معروف‌ بود، ایشون معمولا جزو حزب باد بود و هر‌موقع به نفعش بود به ساک چرمی دکتری لگد میزد و با شیپورچی همنوا میشد و حتی مصافحه هم میکرد، ایشون حتی در یکی‌ دو نوبت روپوش دکتری خودش رو به جناب شیپورچی‌ هدیه داد، اما وقتی ورق برگشت ایشون با داشتن رابطه و ضابطه تمام اون خاطرات رو لاپوشونی کرد و خودش رو از اول‌ دوست پسر شجاع و همدم خرس مهربون جا زد. دکتر بزی قصه ما چون عاشق خوراک دل بود بعضا به اسم بزدل هم شناخته میشد.
این عکس حدود ۱۲ روز پیش توسط mamalAbi فرستاده شده و ۶ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
این عکس حدود ۱۳ روز پیش توسط Kayhaun فرستاده شده و ۷ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان سعید طرزی، سرپرست سابق تیم فوتبال جوانان استقلال که اخیرا با حکم کمیته انضباطی این باشگاه به کسر 80 درصد از قراردادش محکوم و از حضور در تیم جوانان اخراج شده بود ، امروز در باشگاه استقلال حاضر شد. طرزی که قصد دیدار با مدیران استقلال را داشت، با یکی از لیدرهای این باشگاه روبه رو شد و در نهایت درگیری فیزیکی میان این دو نفر باعث شد تا نیروی انتظامی نیز به این مساله ورود کند . ..... ‫‫باز عکس گذاشتن و نوشتن که: آی لیدر شما مدافع حرم بوده و هانی کُرده فقط از باشگاه استقلال دیدار...
این عکس حدود ۱۸ روز پیش توسط doosttarin فرستاده شده و ۶ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
کافیه عکس های همین سایت رو جستجو کنید تا بزدلان واقعی رو پیدا کنید. بزدلانی که ذوق قدم زدن و عکس گرفتن با دزدان مملکت رو داشته و دارند. سخت نیست تشخیص اینکه چه کسی است با وطن و آن که مجذوب خویشتن. بزدل دستبند سبز نمی بنده. بزدل با دشمن مردم همقدم نمیشه.
این عکس حدود ۲۰ روز پیش توسط Gillmard فرستاده شده و ۲۲ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
بازیکنهای گرون‌قیمتی که پیشنهاد استقلال حتی از تیمهای عربی بیشتر بوده و به ایران اومدن! یه منشا هم که از پیکان و بعد پرسپولیس رو بورس افتاد دلارای بابامسعود بردش تیم جماران، همونطور که نادری رو برد! از اونور پرسپولیس رو بازیکنهای باکیفیت ایرانیش رو هم هرسال فراری میدن! با دلالی و فشار وزارت چندتا بنجل خارجی میندازن که فسخ کنیم بیفتیم تو گیر و دار پنجره، بازهم ته فصل که باباشون میاد با جام ما عکس یادگاری بگیره نق میزنن بابامسعود بابامسعود چرا مثه بابامحمود به ما جام نمیدی!!
این عکس حدود ۲۲ روز پیش توسط AemonC فرستاده شده و ۶ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
این عکس حدود ۲۳ روز پیش توسط kavehahangar فرستاده شده و ۴۳ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
دیدم اینجا عکس از حضور یک لات تو تمرین استقلال گذاشته شده، میخواستم بگم اون فقط یه بازدید بوده، شما رییس کانون هوادارن باشگاهتون عباس اسماعیل بیگی از مدافعان حرم (عکس بالا تو سوریه) هست که تو آبان هم مردم رو به گلوله بسته و از مریدان سرسخت قاسم سلیمانی هست، اگر اون یه بازدید بوده این یک حضوره، حضور دائمی که شاکله تشویق و گل سرسبد‌ هوادار تیم فاطمیونه، که با انتخاب مستقیم مدیر عامل انتخاب میشه، یا‌دم نبود مدیرعاملتون رئیس حراست وزارت ورزشه و چیزی که مشخصه کارمند رسمی بودن وزارت اطلاعات تمامی روسای حراست سازمانها‌ و وزارتخونه‌ هاست، بازدید که...
این عکس حدود ۲۴ روز پیش توسط nonoorKhan فرستاده شده و ۲۷ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
لیگ نوزدهم
این عکس حدود ۲۶ روز پیش توسط kavehahangar فرستاده شده و ۱۹ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
در جریان بازی دوستانه بین تیمهای رادنسکی ۱۹۲۳ و کولوبارا لازارواس با حضور یک سگ ۴ بار دچار وقفه شد که نهایتا مارکو اوکوویچ یکی از داوران سرشناس صربستان که وظیفه قضاوت این دیدار را برعهده داشت در اقدامی خنده دار با خارج کردن یک کارت قرمز، این سگ را از زمین مسابقه اخراج کرد تا پیش از این در روند بازی خلل وارد نکند.
این عکس حدود ۲۶ روز پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟