گزینه سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس گفت که هدفش در این تیم کسب عنوان قهرمانی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم گابریل کالدرون پس از ورود به ایران گفت: به هواداران پرسپولیس سلام می‌گویم. می‌دانم پرسپولیس بهترین تیم آسیا و یکی از سه تیم برتر دنیاست. این مربی آرژانتینی همچنین به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: من خیلی خوشحال هستم که کارم را با تیم بزرگی چون پرسپولیس آغاز خواهم کرد. تیمی که خیل عظیمی از هواداران را در کنار خود دارد. پرسپولیس در آسیا و بلکه در دنیا، بهترین هواداران را دارد. سه بار پیاپی قهرمان شده است. نایب قهرمان آسیا است و در حال حاضر بهترین تیم ایرانی است. من هم آمده‌ام تا این راه را ادامه بدهم.وی ادامه داد: قهرمانی اول سخت است. قهرمانی دوم سخت تر می شود و هر قدر بالاتر برویم کار سخت تر است. پرسپولیس سه بار پیاپی قهرمان شد و من آمده ام تا چهارمین قهرمانی پیاپی خودش را با من بگیرد. ما به دنبال قهرمانی هستیم و من این چالش را قبول کرده‌ام. انگیزه خیلی زیادی دارم چون در باشگاه بزرگی هستم. تیم خوبی دارم و بهترین طرفداران هم کنار ما هستند. من قول می دهم بهترین تلاش خود را خواهم کرد و پرسپولیس نمایش تحسین برانگیزی خواهد داشت.

کالدرون درباره اهداف خود در پرسپولیس تصریح کرد: به نظر من برای پرسپولیس ممکن است که کیفیت بازی خود را مقداری بالاتر ببرد. من می‌خواهم که این کار را انجام بدهیم و باور دارم با پرسپولیس از عهده انجام این کار بر می‌آییم. ما به دنبال بازی و فوتبال خوب هستیم که در ادامه‌اش قهرمانی هم باشد. فوتبالی که من، هواداران پرسپولیس، فوتبال آرژانتین و در کل فوتبال دنیا آن را دوست داشته باشیم. من اطمینان دارم هواداران از اجرای من و آنچه با تیم انجام خواهیم داد، خوشحال خواهند شد.

کالدرون همچنین پس از ورود به فرودگاه در مدت زمان انجام امور گذرنامه در CIP فرودگاه مستقر شد و به پرس و جو درباره تیم پرداخت.

در این میان پس از آن که امیر علی حسینی، مدیر امور بین‌الملل باشگاه، سوابق بازیگری محسن خلیلی را در معرفی وی تشریح کرد، مربی آرژانتینی ضمن تحسین، از حضور وی در کنار تیم ابراز شادمانی کرد.

در ادامه محسن خلیلی به تشریح شرایط تیم پرداخت و در بخشی از صحبت‌های خود به شور و شوق هواداران پرسپولیس نسبت به تیم و انتظار آنها برای معرفی سرمربی جدید پرداخت. کالدرون در واکنش به این صحبت‌ها اعلام کرد؛ نسبت به هواداران پرسپولیس و شور و اشتیاقی که نسبت به فوتبال و تیم خودشان دارند آشنایی دارد و تاکید کرد این مسئله باعث خوشحالی او است و حمایت چنین هوادارانی را از ابزارهای موفقیت برای تیم‌های پرطرفدار خواند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳۳ )