صفحه شخصی: kavehahangar


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ (حدود ۶۳ ماه پیش)
لینک‌ها: ۴۳۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۱۳ (ببینید)
ویدیوها: ۱۷۳ (ببینید)
نظرات: ۱۰۳۲۳ (میانگین موافقان: ۱۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۵۰

رأی دریافتی:

۱۷۹۰۵ ۳۷۵ ۷۳۰۵


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش kavehahangar در مورد «این خبر» گفت: ۱۷۸ موافق
نمیدونم این کلیپ را دیدید یا نه ولی بسیار زننده و غیر مودبانه است. اون به اصطلاح آقا زاده با دست خالکوبی از خیر سر رانت باباش کلی پول به جیب زده و انوقت امثال اشکان دژاگه بزرگ شده آلمان که به عشق مردم و کشور آبا احدادیش برای ایران بازی میکنه بخاطر خالکوبی به سیخ میکشن. دمت گرم آقا یحیی که هم فوتبالیست خوب و با کلاسی بودی هم معرفت برخورد با این جوجه رانت خور داشتی.
حدود ۲ ماه پیش kavehahangar در مورد «این خبر» گفت: ۱۶۹ موافق
خوب نیا. نمیخواد منت بگذاری سر مردم. بزرگتر از تو هم رفت و طوری نشد.
حدود ۲ ماه پیش kavehahangar در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۵ موافق
آقای درخشان همه ما دوست داریم تیم ملی مثل برزیل بازی کنه. اجازه بده اول بازیکنانی مثل کوتینیهو و نیمار و مارسلو را تربیت کنیم. یکی از مزایای حضور کیروش در فوتبال ما این بوده که عطش حضور در فوتبال اروپا را وجود بازیکنان ما فعال کرده. بازیکنانی که از قرارداهای کلان و بازی در کنار خانه و خانواده میگذرند تا در اروپا بتونند جایی برای خودشون باز کنند. فوتبال ما بیش از تعییر به ثبات احتیاج داره.
حدود ۲ ماه پیش kavehahangar در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۴ موافق
سه امتیاز شیرین دیگه حق را به حقدار رسوند و شفق سرخ پرسپولیس در آسمان لیگ طنین انداز کرد. یک خسته نباشید به بچه های زحمتکش تیم و برانکو بهترین مربی لیگ. چقدر خوبیم ما. همه جا پرسپولیس.
حدود ۲ ماه پیش kavehahangar در مورد «این خبر» گفت: ۸۲ موافق
من با انتقاد منصفانه از هر کسی و در هر مقامی در ج.ا موافقم میخواد سیاسی باشه میخواد اقتصادی یا ورزشی و کیروش هم از این قاعده مستثنی نیست ولی جمله این دوستمون Azertiam خداییش خیلی باحال بود. واقعیتش اینه که با شرایط حاکم بر اون جامعه کیروش بهترین و با کلاس ترین مربی جهانی هست که ما میتونیم داشته باشیم. باید بهش فضای کار داد اعتماد کرد فوتبالیستهای خوب ساخت و نهایتا نتیجه اش را دید.