صفحه شخصی: ABIDELTEHRAN


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ (حدود ۱۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۳۳۲ (میانگین موافقان: ۱۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش ABIDELTEHRAN در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۸ موافق
به درک ، به جهنم ، با احترام به تک تک بازیکنهای عزیزمون، تا زمانی که این جمهوری اسلامی پابرجاست ، از باخت تیمهامون اصلا ناراحت نمیشم.
حدود ۳ ماه پیش ABIDELTEHRAN در مورد «این خبر» گفت: ۷۶ موافق
Mokooni ساندیس خور بسوز حالا بسوز که بعداز اون قاتل سلیمانی جونتون نوبت اون رهبر چلاقتونه .
حدود ۳ ماه پیش ABIDELTEHRAN در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۶ موافق
خوب این هم یه شکست دیگه برای فوتبال ایران. خداییش با این همه درد و بدبختی و داغ روی دل همونطن ها مون ، اگه میبردند هم خوشحال نمیشدم. به درک که باختیم. صدتا از این تورنمنت ها و برد و باختها فدای دل داغ دیده هموطن هامون.
حدود ۳ ماه پیش ABIDELTEHRAN در مورد «این خبر» گفت: ۷۴ موافق
بعداژ اعتراضات شجاعانه فرزندان ایران زمین که ماشین سرکوب نظام با مدیریت همین قاسم سلیمانی و با بکارگیری تک تیراندازهای سوریه ای صدها نفر از بهترین و پاک ترین فرزندان ایران زمین را بابیرحمی تمام کشتند و حتی اجازه عزاداری هم خوانواده های اون عزیزان ندادند . حالا برای به درک واصل شدن اون قاتل بالفطره و اون ماشین کشتار و سرکوب نظام سه روز عزای عمومی اعلام کردند . من با این ساندیس خور های رژیم مثل موجانی و امثالش کاری ندارم چون خصلت این آدمها همینه انتظاری هم ندارم ولی فقط اینو بدونین دیگه آخر کارتونه .ذباله دون تاریخ جایگاه ابدی شما و اون رهببران خونخوارتونه.
حدود ۳ ماه پیش ABIDELTEHRAN در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۲ موافق
البته این آقای داور سوریه ای سعی کرد کمک کنه ولی اینقدر این تیم ناهماهنگ از هم ریخته و داغون بود که حتی با کمک داور هم نتونست نتیجه بگیره. البته بازهم به درک که تیم جمهوری اسلامی نتونست نتیجه بگیره. زنده باد ایران. پاینده باد ایران. لعنت بر جمهوری اسلامی.