صفحه شخصی: Mmaatt


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲ مرداد ۱۳۹۷ (حدود ۵ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۳۸۱ (میانگین موافقان: ۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Mmaatt در مورد «این خبر» گفت: ۱۶۸ موافق
مایلیی کهن وقیح مزدوره بیشرم پیروزی پرسپولیس را به کی روش تسلیت گفته است. ای نامرد، امثال شما هستید که ۴۰ سال است با نفرت ها، حسادت ها، تفرقه افکنیی های خود این مملکت را به روز سیاه نشانده اید. ننگ بر تو و شما ها باد.
حدود ۲ ماه پیش Mmaatt در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۲ موافق
مرگ بر شماها مزدوران و دشمنیان ایران ما که به چه روزی انداختینش در ایران و در چشم جهانیان. یک نفر اومد داره دو تا کاره مثبت میکنه، ببین چه دردی به مقاعد اینها وارد شده است. چرا؟ چون یک مثقال از این کارها را خودشان بلد نبودند یا نمیخواستند انجام دهند و بجایش پولشان را به جیب زدند. نابود باشید که یک نفر هم که میخواهد یک کاره مثبتی در این کشور بکند از حسودی کور میشوید. ای بیشرمانه نالوطی
حدود ۲ روز پیش Mmaatt در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۴ موافق
لیست بسیار خوب و منظمی است. همه هستند و بسیاری یک شانسی جدید بدست آوردند تا خودشان را به تیم ملی تحمیل کنند. برای تمامییتان آرزوی موفقیت, و پیروزی ایران. زنده باد تیم ملی و کی روش گرامی.
حدود ۲ ماه پیش Mmaatt در مورد «این خبر» گفت: ۹۳ موافق
خوش آمد و امیدوار که دوباره بعد از ۹۰ دقیه دویدن و جان دادن یک گروه از مردم "با فرهنگمان" خواهر و مادرش را به اینجا و آنجا حواله ندهند!!؟؟
حدود ۱ ماه پیش Mmaatt در مورد «این خبر» گفت: ۹۲ موافق
مردیکه پول میگیره زیره آبه کی روش رو بزنه. جناب حاج رضایی بخاطر امثال تو است که ۴۰ ساله در این شرایط زندگی میکنیم. از اون موهایه سپیدت خجالت بکش ای مزدور و دشمن این مردم