صفحه شخصی: Hezarpa


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲ خرداد ۱۳۹۷ (حدود ۱۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۰۷ (میانگین موافقان: ۱۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Hezarpa در مورد «این خبر» گفت: ۱۵۸ موافق
قبل از کیروش ایران همیشه احساسی بازی می کرد و انفرادی گاهی هم قشنگ بود ولی ایران سوراخی در دفاع داشت به ضخامت جواد خیابانی سابق. بدن آدم نود دقیقه می لرزید حتی جلوی ضعیف ترین تیمها. دفاع فعلی ایران کم نقص ودر سطح آسیا بی نظیر است. یکی از دلایل سختی کار تیمهای حریف همین است که کیروش هر بازی آرایش دفاعی را عوض می کند وحریفان نمی توانند تدبیر مناسبی را برای خط حمله خودطراحی کنند. به امید یزدان و داداربزرگ این بار قهرمان هستیم.
حدود ۲ ماه پیش Hezarpa در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۴ موافق
کاملا درست ومحترمانه وحرفه ای پاسخ داد این عزیز افغان و ما ایرانیها باید دست از تمسخر برداریم وکمی خجالت بکشیم؛ خیلی خجالت بکشیم.آدم باشید ایرانی ها. من از کامنت هابیشتر از حرفهای انصاریان وحشت می کنم. مردم ایران به کجا می روند؟ به امید سر بلندی مردم غیورافغان و بزرگی کشور بزرگ ایران. از طرف یک ایرانی
حدود ۲ ماه پیش Hezarpa در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۲ موافق
ایران از چین و ژاپن بهتره و اگر اتفاق عجیبی نیفته او ل چین وبعد هم ژاپن را می بریم. در فینال احتمالی با تیم قوی کره جنوبی بازی سختی را خواهیم داشت.
حدود ۲ ماه پیش Hezarpa در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۱ موافق
اس چهل یک. خوب تو طرفدار قطری خوب باش ای ... جدول رو دیگه کیروش دلال نچیده که. قطرنصف بازیکناش رو از آفریقا آورده اخه.... توی منطق تو وطن فروش. ایران هر گلی که میزنه تو وجواد خیابانی سینه زنی وگریه می کنید وطن فروشها؟
حدود ۱ ماه پیش Hezarpa در مورد «این خبر» گفت: ۴۱ موافق
بعد از رفتن کیروش اون استقلالی ولی طرفدار مربی پرسپولیس/ از برد پرسپولیس خوشحاله یا ناراحت؟ احتمالا سرش رو گذاشته تهش مک می زنه.