یکشنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۵ (22 Jan 2017)، ساعت ۲۳:۵۳ (به وقت ایران)

خبرها و لینک‌های فوتبالی

لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
کارلوس کی روش آرام و قرار ندارد .سرمربی تیم ملی بار دیگر و برای پنجمین بار در طول دو هفته به برانکو ایوانکوویچ حمله کرده است. به گزارش عصرایران ، سرمربی تیم ملی ایران در صفحه فیس بوک خود یادداشت جدیدی علیه سرمربی پرسپولیس نوشته است. یادداشتی که نشان می دهد عصبانیت کی روش از برانکو تمام نشده و رو به اتمام هم نیست . سرمربی تیم ملی این بار برانکو را به خیانت متهم کرده است. او به مصاحبه برانکو با یک رسانه کروات اشاره کرده مصاحبه ای که درآن اشاره ای به تیم ملی ایران نشده و برانکو در مورد تیم ملی کرواسی حرف زده است. این بیانیه را بخوانید: دوستان عزیز بسیار جالب است که در رسانه های اروپایی خواندم که آقای برانکو ایوانکوویچ از آماده سازی تیم ملی کشورش، کرواسی، برای رقابت های مقدماتی جام جهانی دفاع کرده است. اینجا چیزی که او در مورد دیدار های دوستانه تیم ملی کرواسی در خارج از تقویم فیفا (از جمله مقابل حریف ما چین) گفته را می آورم. این نقل قول آقای برانکو است:" متاسفانه کرواسی نتایج خوبی نگرفت و در تورنمنت دوستانه اش در چین چهارم شد. اما این مهم نیست زیرا این راه را برای موفقیت های آینده باز می کند. جام جهانی مکانی برای آزمون و خطا نیست و همه تیم ها باید کاملا آماده باشند." آیا این بدبینی و بی صداقتی هوشمندانه از سوی آقای برانکو را درک می کنید؟ به عنوان یک مربی خارجی در ایران، آیا او می تواند توضیح بدهد که چرا این نگرانی را در مورد تیم ملی ایران ندارد؟ می تواند توضیح بدهد که چرا برنامه پذیرفته شده فدراسیون را بایکوت کرد؟ بله، من توضیحش را می دانم: بی صداقتی هوشمندانه! تیم ملی ایران سال ۲۰۱۶ را در موقعیت بسیار خوبی به پایان برد و در گروهش در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۶ صدرنشین است. همه ما مشکلات ساختاری مان را می دانیم اما در نهایت، به صدر گروه رسیدیم و یک گروه بسیار خوب از بازیکنان جوان، باتجربه و متعهد ساختیم. ما نه تنها بهترین تیم آسیا هستیم، بلکه برای تیم ملی ایران پرستیژ بین المللی هم به همراه آوردیم. با توجه به این شرایط، آیا درست است که تیم ملی سال ۲۰۱۷ را با این بحران شروع کند؟ آیا آقای برانکو می تواند منافعی که پشت این حمله وجود دارد و عدم همکاری اش را توضیح بدهد؟ در شرایط مناسب، ما باید از قبل برای دیدارهای مهم آماده شویم. آقای برانکو می تواند این تنش و خیانت را توضیح بدهد؛ در مورد رسیدن ما به نقطه ای که بازیکنانی مانند سردار، جهانبخش و سعید عزت اللهی احساس کردند که باید به این وضعیت انتقاد کنند؟ دوستان عزیز، اجازه بدهید این را به طور واضح اعلام کنم. تیم ملی ما به طور ناعادلانه در شرایط بحرانی قرار گرفته که تبعات جدی ای در آینده ای نزدیک برای آن وجود دارد. در نهایت، اگر تیم ملی نتواند به جام جهانی برسد، مسئول آن کاملا مشخص است؛ برانکو ایوانکوویچ و همه متحدانش در خیانت به تیم ملی. پی نوشت: قطر ۱-۱ مولداوی بله، سایر کشورها برای رسیدن به جام جهانی کار می کنند. اجازه بدهید یاآوردی کنم:" ما به اندازه سطح انتظارات مان پیشرفت نمی کنیم، بلکه به سطح تمرینات مان پسرفت خواهیم داشت."
این لینک حدود ۴ روز پیش توسط Aria1979 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
به گزارش ورزش سه، اتهامات کی روش این بار معطوف به گفت و گوی برانکو با یک رسانه کروات است که منتشر شده است، مصاحبه ای که در آن برانکو درباره حضور تیم سوم کشورش در چین صحبت کرده و کی روش آن را دستاویزی برای حمله قرار داده است. این بیانیه را بخوانید: دوستان عزیز بسیار جالب است که در رسانه های اروپایی خواندم که آقای برانکو ایوانکوویچ از آماده سازی تیم ملی کشورش، کرواسی، برای رقابت های مقدماتی جام جهانی دفاع کرده است. اینجا چیزی که او در مورد دیدار های دوستانه تیم ملی کرواسی در خارج از تقویم فیفا (از جمله مقابل حریف ما چین) گفته را می آورم. این نقل قول آقای برانکو است:" متاسفانه کرواسی نتایج خوبی نگرفت و در تورنمنت دوستانه اش در چین چهارم شد. اما این مهم نیست زیرا این راه را برای موفقیت های آینده باز می کند. جام جهانی مکانی برای آزمون و خطا نیست و همه تیم ها باید کاملا آماده باشند." آیا این بدبینی و بی صداقتی هوشمندانه از سوی آقای برانکو را درک می کنید؟ به عنوان یک مربی خارجی در ایران، آیا او می تواند توضیح بدهد که چرا این نگرانی را در مورد تیم ملی ایران ندارد؟ می تواند توضیح بدهد که چرا برنامه پذیرفته شده فدراسیون را بایکوت کرد؟ بله، من توضیحش را می دانم: بی صداقتی هوشمندانه! تیم ملی ایران سال ۲۰۱۶ را در موقعیت بسیار خوبی به پایان برد و در گروهش در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۶ صدرنشین است. همه ما مشکلات ساختاری مان را می دانیم اما در نهایت، به صدر گروه رسیدیم و یک گروه بسیار خوب از بازیکنان جوان، باتجربه و متعهد ساختیم. ما نه تنها بهترین تیم آسیا هستیم، بلکه برای تیم ملی ایران پرستیژ بین المللی هم به همراه آوردیم. با توجه به این شرایط، آیا درست است که تیم ملی سال ۲۰۱۷ را با این بحران شروع کند؟ آیا آقای برانکو می تواند منافعی که پشت این حمله وجود دارد و عدم همکاری اش را توضیح بدهد؟ در شرایط مناسب، ما باید از قبل برای دیدارهای مهم آماده شویم. آقای برانکو می تواند این تنش و خیانت را توضیح بدهد؛ در مورد رسیدن ما به نقطه ای که بازیکنانی مانند سردار، جهانبخش و سعید عزت اللهی احساس کردند که باید به این وضعیت انتقاد کنند؟
این لینک حدود ۴ روز پیش توسط Aria1979 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
کارلوس کیروش باز هم استعفا داد. حربه‌ای تکراری که هرگاه او در جنگی داخلی با یکی از مدیران یا مربیان قرار گرفته از آن استفاده کرده است.
این لینک حدود ۱۲ روز پیش توسط AstroRene فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
من میگم تا سال ۲۰۲۶ با کارلوس (ص) قرارداد ببندیم, شاید تونستیم با مربی گری ایشون, از گروه صعود کنیم
این لینک حدود ۱۲ روز پیش توسط AAAAAB فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
نگاهی به دروان کارلوس کی روش
این لینک حدود ۱۲ روز پیش توسط Shishtaeea فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
کی‌روش استعفا کرد. طبق اخباری که به بی‌بی‌سی فارسی رسیده سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از جلسه‌ای ۵ ساعتی با مهدی تاج استعفا کرده است.
این لینک حدود ۱۵ روز پیش توسط arash7444 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
در بازى دیروز تیم هاى نساجى مازندارن و سپیدرود رشت هواداران قائمشهرى با شعار #خلیج_فارس_ایران_عشق_همه_ایران ❤️ به استقبال بازى رفتند
این لینک حدود ۲۵ روز پیش توسط Oldman فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
برای نخستین بار در یک بازی از ویدیو استفاده شد تا قضاوت درست تر انجام شود. آیا این طرح (استفاده از ویدیو) اثر منفی روی بازی نخواهد داشت؟
این لینک حدود ۱ ماه پیش توسط Oldman فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
من و شجاعی باید دردها را بگوییم... من هم از اینجور عکسها گرفتم.
این لینک حدود ۲ ماه پیش توسط samandar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
محموله غیرقانونی از ساک سرخپوشان کشف شده است!
این لینک حدود ۲ ماه پیش توسط Oldman فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
تو دنیای مربیگری همیشه میگن ترکیب رو با توجه به داشته هاتون بچینید. لستر و اتلتیکو اون مهرهای لازم برای ۳-۴-۳ بازی کردن ندارن. اما با وجود رامین رضائیان و میلاد محمدی, این تاکتیک میتونه فوتبال ایران رو از اینی هم که هست در آسیا زهردار تر کنه. ۳-۴-۳ احتیاج به دوندگی شدید داره. همه باهم حمله میکنن و همه باهم دفاع و وابستگی خاصی به گوشه ها و بازی سریع و ترکیبی در کناره ها داره. در هنگام دفاع شما ۵ مدافع دارید و در هنگام حمله ۳ دفاع خط آفساید رو تا نیمه ی زمین پر میکنن.
این لینک حدود ۲ ماه پیش توسط amirmi فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
مقصر اصلی این درگیری‌ها چه کسی بود؟ شما در گزارش خود چه نوشتید؟ من در گزارش خودم هم نوشتم که مقصر اصلی، برخی طرفداران استقلال خوزستان بودند که سنگ‌پرانی به سمت هواداران پرسپولیس را شروع کردند. به نظر هم می‌رسید همه چیز از قبل هماهنگ شده باشد. دوستان سنگ، چوب و انواع و اقسام وسایل دعوا و درگیری را داشتند! البته نیمکت استقلال خوزستان هم با حرکات خود مردم و طرفداران این تیم را تحریک کردند.
این لینک حدود ۳ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
تیم فوتبال استقلال خوزستان برخلاف اظهارات سرمربی این تیم مقابل پرسپولیس نه تنها از داوری متضرر نشده بلکه یک پنالتی علیه ای تیم هم گرفته نشده است.
این لینک حدود ۳ ماه پیش توسط ghermeztarinha فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
بررسی اتفاقات چند سال اخیر تیم ملی
این لینک حدود ۳ ماه پیش توسط amirmi فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
http://nl.vipbox.nu/football سلام. از لینک بالا می تونین تمام مسابقه های دنیا و بخصوص بازی های مقدماتی جام جهانی فوتبال رو پخش مستقیم، بدون گزارشگر و با صدای استادیوم ببینید. فیلمبرداری کاملا حرفه ای. بعد از کلیک کردن روی لینک، روی قسمت فوتبال کلیک کنید و بعد روی قسمت مسابقه ای که میخواهید تماشا کنید. حتی می توانید با باز کردن دو یا چند صفحه همزمان دو یا چند بازی را تماشا کنید. به این خاطر که ممکن هست بازی ایران و کره پخش مستقیم نشه و یا مثلا شاید کسی دوست داشته باشه بازی های قطر و سوریه و چین و ازبک رو هم نکاه کنه. اگه موقع تماشای بازی، یک تبلیغ کوچیک قسمتی از مانیتور که داره بازی رو نشون میده گرفته بود، کافی سمت راست پایین صفحه پلی یر، روی مربع صفحه کامل کلیک کنید و بازی رو از تمام صفحه مانیتور تماشا کنید. روز بازی ازبکستان و ایران من ۲۰ دقیقه اول بازی رو از دست دادم چون داشتم تلاش میکردم این لینک رو برای فوتبالی ترین بفرستم ولی سایت اصلا باز نشد چون فکر کنم بیش تر از ظرفیت شلوغ شده بود. امیدوارم بازی از تلویزیون کشورمون برای مردم کشورمون پخش بشه ولی اگه نشد این لینک رو استفاده کنید. من حدس میزنم بازی یا ۰-۰ میشه یا ۳-۲ ولی نمی دونم به نفع کی.
این لینک حدود ۳ ماه پیش توسط aliarya فرستاده شده و ۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
کو جا چئول، یکی از دو کره ای باشگاه آگسبورگ آلمان، در مصاحبه جدید خود در آستانه مصاف با تیم ملی کشورمان، حرف های عجیبی زده است. به گزارش "ورزش سه"، کاروان کره جنوبی امروز به تهران رسید تا خود را برای مصاف حساس با تیم کشورمان در روز سه شنبه آماده کند. کره ای ها که در سه دیدار قبلی خودشان برابر ایران شکست خورده اند، به نظر با انگیزه تر از همیشه برای انتقام گیری هستند. این مهمترین دیدار دور مقدماتی جام جهانی منطقه آسیا در روز سه شنبه محسوب می شود. در آستانه این بازی حساس، "کو جا چئول" که دومین تجربه حضورش در ایران را پشت سر می گذارد، به نشریه بیلد گفت:" تهران برای من یک شهر عادی نبود و اولین بار ترسیده بودم! شهری قدیمی با مردمانی که رابطه ای دوستانه با من نداشتند. همه خانه ها و آپارتمان های تهران بدشکل و مثل زندان بودند. نمی دانم چرا! البته من شهر را فقط از داخل اتوبوس دیدم. مربی به ما گفت که در هتل و اتاق هایمان بمانیم و بیرون نرویم. من جاهای مختلف دنیا بازی کرده ام اما تاکنون هرگز صحنه هایی مشابه استادیوم تهران(آزادی) را ندیده ام. آنجا همیشه ۱۰۰ هزار نفر تماشاگر حضور دارند. آخرین بار ما در تهران ۱-۰ شکست خوردیم ولی هواداران در بیرون از ورزشگاه نیز ما را تعقیب کرده و بطری های آب و وسایل مختلف به سمت ما پرتاب می کردند؛ در حالیکه پلیس ما را اسکورت می کرد."
این لینک حدود ۳ ماه پیش توسط benyaminjameie فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
تصویر زنده یاد غلامحسین مظلومی بر روی سنگ مزارش توسط عده ای ناشناس مورد حمله قرار گرفت.
این لینک حدود ۴ ماه پیش توسط Oldman فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
از این لینک نیمه دوم بازی کره جنوی مقابل قطر را، در مقدماتی جام جهانی ببینید.
این لینک حدود ۴ ماه پیش توسط aliarya فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
علی کفاشیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایران از احتمال تلاش این کشور برای میزبانی جام جهانی ۲۰۳۸ و رقابت احتمالی با چین خبر داد. آقای کفاشیان که دو دوره رئیس فدراسیون فوتبال ایران بود و در حال حاضر نایب‌رئیس اول این فدراسیون است به نشریه هندی "اسپرت استار" در مورد زمان میزبانی ایران در جام جهانی گفت: "نه به این زودی. می‌دانیم که چین می‌خواهد پس از قطر میزبان آسیایی بعدی جام جهانی باشد و به روشنی علاقه‌اش برای میزبانی در سال ۲۰۳۰ را هم اعلام کرده‌ است. البته به طور عملی آن‌ها سخت بتوانند این کار را انجام دهند مگر این که با اعضای یوفا و در راس آن‌ها انگلستان، به توافق برسند. در این سال احتمالا میزبانی جام جهانی یا بعد از ۱۲ سال به اروپا بازخواهد گشت یا به مناسبت صد سالگی جام جهانی، میزبانی به طور مشترک به آرژانتین و اوروگوئه داده می‌شود. در حالت دوم میزبانی بعد از ۱۶ سال به طور قطع به اروپا باز‌می‌گردد. به این ترتیب چین فقط می‌تواند برای جام جهانی ۲۰۳۸ امیدوار باشد. شاید ما برای کسب امتیاز میزبانی جام جهانی ۲۰۳۸ بتوانیم با چین رقابت کنیم. آقای کفاشیان همچنین گفت که در صورت شکست احتمالی از چین برای نامزدی جام جهانی، دنبال کردن رویای میزبانی به عهده نسل‌های آینده خواهد بود: "اگر آنها در این رقابت ما را شکست دهند، نسل بعدی ما باید درک کند که رویای میزبانی جام جهانی در ۲۰۵۰ یا پس از آن خواهد بود." اما در حالی که زنان ایرانی هنوز اجازه ورود به ورزشگاه‌های فوتبال در ایران را ندارند، آقای کفاشیان از نقش زنان قطر در میزبانی موفق جام جهانی ۲۰۲۲ نام برد: "مطمئنم که برادران و خواهران قطری ما می‌توانند جام جهانی موفقی را برگزار کنند. من خواهرانمان را نیز وارد این قضیه کردم برای این که می‌دانم جمعیت جوان مردان و زنان آن‌ها سخت کار کرده‌اند تا کلیشه‌ها موجود را کنار بزنند و بر این چالش بزرگی که این ملت جوان دارد غلبه کنند."
این لینک حدود ۴ ماه پیش توسط TandoonMandoon فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
موضوع اختصاص ۳۵ درصد از درآمد بلیت فروشی بازی ها لیگ برتر به شرکتی که انحصار فروش بلیت ها را تا ۱۱ سال در اختیار گرفته است بدل به موضوعی تازه برای بحث در محافل فوتبالی شده است. مسئول اول قرارداد مشکوک روی تاتامی! به گزارش "ورزش سه"، این کارمزد عجیب و غریب در شرایطی مشمول این شرکت شده که آنها مخارج چندان عجیب و هزینه بری برای پوشش عملیات فروش بلیت در ایران ندارند و از این جهت شاید مستحق برخورداری از این درآمد نباشند. در این اثنا و در شرایطی که سازمان لیگ برتر فوتبال ایران درباره این اتفاق سکوت کرده و مسئولیت آن را متوجه کفاشیان می کند؛ فدراسیون فوتبال هم در گفت وگویی از امیر عابدینی در این باره به نرمی وعده تصحیح قرارداد را داده است. به گفته ایشان مسئول انعقاد این قرارداد محمد درخشان رئیس جدید فدراسیون جودو است که در دوره ریاست علی کفاشیان سال ها مدیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال بود. او کسی است که قراردادهای دیگری مثل جیووا و آل اشپورت را در کارنامه دارد که به این دو قرارداد هم سوال های زیادی وارد بوده اما رسانه ها و نهادهای مسئول کمتر تلاشی برای انتشار این قراردادها و بحث درباره آن انجام داده اند. درخشان که با حضور در مناصب مختلف دولتی از جمله معاونت پارلمانی وزارت ورزش به واسطه دوستی با کفاشیان به فدراسیون فوتبال آمد پس از حذف کفاشیان از گردونه انتخابات ریاست به فدراسیون جودو بازگشته، او دو روز پیش در انتخابات فشرده آرش میراسماعیلی را شکست داد تا دوباره رئیس فدراسیون جودو بشود و برای قهرمان های آن رشته برنامه بریزد. او حالا پستی در فوتبال ندارد و بعید هم هست که در صورت انجام مصاحبه، خطایی را به گردن بگیرد. سوالی که درباره این قرارداد وجود دارد و البته آن را می شود به اکثر قراردادهای منعقده در فوتبال ایران تعمیم داد این است که چرا قراردادی که امروز با یک برنامه تلویزیونی و ۴ سوال ساده غیرمنطقی جلوه می کند در جلسات و نشست های اداره کنندگان فوتبال ایران هرگز مورد تشکیک و بازبینی قرار نگرفته بود؟(به یاد بیاورید حق با شماست های بهروان را در برنامه نود که تلخ و آزاردهنده بود) . سئوال اصلی این است که مگر نه اینکه با حذف موضوع حق پخش تلویزیونی و البته عدم بازپرداخت مبالغ قرارداد مالی تبلیغات محیطی در دو سال گذشته تنها ممر درآمد طبیعی فوتبال که باید از سوی برگزارکنندگان به باشگاه ها برسد، همین رقم بلیت فروشی است؟ اگر پاسخ مثبت است ، پس چگونه ۳۵ درصد از این درآمد به شرکت مجری فروش بلیت می رسد؟ آیا حجم در آمدها و گردش مالی آنقدر بالاست که کسی متوجه این خطا نشده یا همه چیز به اهمال مدیران برمی گردد؟ راستی خود باشگاه ها در این باره چرا هرگز اعتراضی به زبان نیاورده اند؟ فدراسیون علی کفاشیان که ۸ سال با جنجال های مختلف و به واسطه حمایت مستقیم هیات های فوتبال به عمر خود ادامه داد، هرگز ریز درآمد خود را منتشر نکرده و در اختیار افکار عمومی قرار نداده است تا بتوانیم درباره شکل اداره فدراسیون و نحوه خرج منابع به جمع بندی برسیم. اما اگر کسی امروز ادعا کند که در دوران ۸ ساله کفاشیان، علامت سوال های بیشماری درباره سلامت مالی اداره کنندگان فوتبال وجود دارد آیا کسی هست که بتواند پاسخ مستدلی به مدعی بدهد؟ هنوز به یاد داریم که در مجمع سه سال پیش فدراسیون، موضوع بودجه بندی در فدراسیون چگونه با اشتباهاتی فاحش و سرفصل های عجیب در اختیار اعضای مجمع قرار گرفته بود. راستی آقای عابدینی که آن روز منتقد شماره یک فدراسیون و نحوه هزینه کرد غیرشفاف سالیانه آن بود حالا هم همان موضع گذشته را دارد یا برشی از کیک قدرت و حضور در کابینه تاج و کفاشیان برای وی کافی بوده است؟ ورزش سه از امروز آمادگی خود را برای ادامه این بحث که شاید به اندکی شفافیت در فوتبال ایران بیانجامد اعلام می کند. با ذکر این نکته که قدیمی ترین فدراسیون فوتبال جهان دیشب سرمربی خود را به علت تخلف مالی از کار برکنار کرد، به یاد بیاوریم که از این اتفاق ها هرگز در ایران رخ نخواهد داد چراکه دیرزمانی است حساسیت در این باره به حداقل رسیده است
این لینک حدود ۴ ماه پیش توسط iranfuture فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
آقای گل‌محمدی درباره جدایی‌اش از باشگاه ذوب آهن گفت:"مسائلی در شش ماه گذشته ایجاد شد و سوء تفاهمی بین من و آذری وجود داشت. نمی‌خواهم با جزئیات در این باره صحبت کنم چون مسائل درون خانواده بوده و دوست ندارم بعد از جدایی‌ام حاشیه‌ای برای ذوب آهن ایجاد شود... من حتی در تمدید قراردادم هم با باشگاه به مشکل خوردم و از هفته سوم لیگ وارد حاشیه شدم. حتی این اتفاقات موجب تعلیق من از کار شد و فکر می‌کنم شرایط ادامه همکاری مهیا نبود و با توجه به تمایل باشگاه برای استعفا با آن موافقت کردم."
این لینک حدود ۴ ماه پیش توسط BlueSkies فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
خداحافظی فالکائو با حضور بازیکنان فوتسال ایران
این لینک حدود ۴ ماه پیش توسط achool فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
ملی پوشان فوتسال ایران بهترین نمایش خود را برابر قوی‌ترین و پُر ستاره‌ترین تیم جهان ارائه کردند و با پیروزی در ضربات پنالتی شگفتی آفریدند.
این لینک حدود ۴ ماه پیش توسط VarandUSA فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
تبعیض آشکار فدراسیون بین تیمهای لیگ برتری.
این لینک حدود ۴ ماه پیش توسط KNVB66 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
علی دایی: فوتبال را کنار می گذارم!
این لینک حدود ۴ ماه پیش توسط KNVB66 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟