لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
برد آلکمار با گل دقیقه ۹۲ علیرضا جهانبخش!
این لینک حدود ۳ روز پیش توسط gr8ideaman فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
استقلال از نا داور مالزیای شکایت رسمی کرد.  سایتهای غیر ایرانی به اشتباهات فاحش داوری که ال-عین را از شکست خانگی نجات داد اذعان دارند.
این لینک حدود ۱۱ روز پیش توسط BlueSkies فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
به گفته روزنامه بیلد المان کاپیتان تیم فلورنس داوید استوری در سن ۳۱ سالگی شب گذشته در اطاقهتل فوت کرده. دلیل فوت فقط ظهور ناکهانی یک بیماری خطرناک ذکر شده.
این لینک حدود ۱۸ روز پیش توسط farrokh57 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
شفر لیگ هفدهم را به قبل و بعد از ۱۰ مهر تقسیم كرد. روزی كه به ایران آمد و جانشین منصوریان شد، از آن روز تا ۱۰ اسفند كه داربی تهران را فتح كرد، فقط پنج ماه گذشت. «استقلالِ منصوریان» پنج امتیاز گرفت؛ یك برد، دو مساوی و چهار باخت. دو گل زد و هفت گل خورد، تا پایان كار منصوریان صادر شد. شفر از هفته نهم و مقابل فولاد روی نیمكت نشست. انقلاب شفر كلید خورد؛ تیم از پیله كشنده كه راه نفس را بسته بود رها شد و اوج گرفت. «استقلالِ شفر» لیگ را پله پله بالا آمد و بالانشین شد؛ ۹ برد، ۶ مساوی و دو باخت. انگاری كه منصوریان یك مثبت و منفی را در محاسبات ابتدای فصلش اشتباه زده باشد. انقلاب را شفر از تغییر سبك دفاعی استقلال آغاز كرد؛ پرسینگ دینامیك. پوشش روی توپ، حریف و زمین كه ابتكار عمل را از حریف به استقلال منتقل كرد. با حفظ توپ و تصاحب زمین آرامش به اردوی استقلال بازگشت. در كنار اصلاح ساختار دفاعی، شفر قفس توری را هم بیمه كرد. رحمتی و حسینی را جز شفر كسی بلد نبود؛ حالا استقلال دو دروازه‌‌بان آماده دارد كه اولی ركورد‌دار كلین‌شیت آسیا است و دومی صاحب ورژن ایرانی همین عنوان است. فاز دوم انقلاب، به‌روز‌رسانی ماشین گل‌زنی استقلال بود. با تمركز روی كانال چپ، تیم به تعادل وزنی نزدیك شد. این تغییر رویكرد، وریا غفوری را احیا كرد تا ستاره این روزهای استقلال از حالا انتخاب كی‌روش برای تیم‌ملی شود. تعادل دو كانال چپ و راست، عمق زمین را برای استقلال آزاد كرد. داریوش شجاعیان كه با منصوریان به سرنوشت بختیار رحمانی نزدیك شده بود، فرمانده توپخانه شد. حالا فرمان حمله به دروازه از ساق‌های داریوش به چپ، راست یا عمق زمین صادر می‌شود. قربانی، فرشید اسماعیلی، محسن كریمی و حالا تیام، هر سدی را می‌شكنند. پیچ و مهره پیكره دفاعی با قدرت تهاجمی را شفر با چباروف، امید ابراهیمی، چشمی، باقری و نورافكن محكم كرده؛ بازیكنانی كه در دفاع سدی نفوذناپذیر و برای حمله ویرانگر‌ند. انقلاب شفر در اوج ناباوری هفته‌های نخست، از استقلال یك تیم دوست‌داشتنی و رویایی ساخت؛ تیمی ریتمیك با تمپوی بالا، پر قدرت برای دویدن در همه دقایق بازی و خوش‌فكر برای تطابق با فرصت‌ها و امكان‌های هر مسابقه. تیم همیشه برنده كه به شكستن حریف عادت كرده است. «استقلالِ شفر» حالا هم داربی غرب آسیا را از الهلال می‌برد و هم داربی تاریخی تاج-پرسپولیس را از برانكو، تا بار دیگر عنوان «تاج آسیا» برازنده پسران آبی شهر تهران شود. شفر لیگ هفدهم را با خاطره خوش داربی تمام كرد و در ادامه با اولویت یك به فینال جام‌حذفی و صدر گروه مرگ آسیا و در ادامه به «لیگ هجدهم» می‌اندیشد؛ ماموریت شفر در استقلال ادامه دارد.
این لینک حدود ۱۸ روز پیش توسط shahriar67 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌و‌گو با تسنیم، درباره شکست یک بر صفر پرسپولیس در دربی ۸۶ اظهار داشت: بازی از کیفیت خوبی برخوردار بود. نیمه اول استقلال خوب کار کرد، اما در نیمه دوم پرسپولیس شرایط خیلی بهتری پیدا کرد و موقعیت‌های خوبی نیز به دست آورد. در مجموع استقلال چیدمان و آمادگی بهتری برای این بازی داشت. وی ادامه داد: پرسپولیس انگیزه لازم را برای این بازی نداشت و از طرف مقابل استقلال انگیزه بسیار زیادی برای این مسابقه داشت. این تیم در هیچ یک از مسابقات این فصل خود به این اندازه با انگیزه بازی نکرده بود. پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اعتراض‌هایی که هواداران پرسپولیس نسبت به بازی کردن محسن ربیع‌خواه و عدم بازی محسن مسلمان دارند، تصریح کرد: خیلی مشکل است در این مورد نظر دهیم. مربی شاید یک هفته تمام در طول روز به این بازی فکر می‌کند و بعد از آن به این نتیجه می‌رسد که چه ترکیبی را انتخاب کند. فکر می‌کنم هواداران احساسی شعار می‌دهند، هیچ مربی دوست ندارد تیمش بازنده شود. ذوالفقارنسب افزود: مسلمان هم بازیکن بسیار خوبی است و ویژگی خاص خودش را دارد. او مطمئناً می‌تواند در بازی‌های بعد به ترکیب تیم اضافه شود. فکر می‌کنم مربی را نباید به خاطر یک بازیکن زیاد تحت فشار قرار داد. شاید اگر این شعارها نبود برانکو به مسلمان در دربی بازی می‌داد. وی یادآور شد: استقلال در دربی فراتر از قدرت و توانایی‌های خود بازی کرد. این نوع بازی یک تیم دائمی نیست و تحت شرایطی خاص فقط در یک یا دو بازی در طول لیگ رقم می‌خورد، اما پرسپولیس بر اساس قابلیت بدنی و تاکتیکی خود در طول فصل به اینجا رسیده است. پرسولیس اگر دو هفته دیگر هم بازی می‌کردند نمی‌توانست گل بزند، چون روز پرسپولیس نبود.
این لینک حدود ۲۰ روز پیش توسط jazireh فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
دایی فکر می‌کرد من جاسوس تیم مقابل هستم و آمدم از تاکتیک‌های سایپا مطلع شوم و برای آنها فیلم بفرستم. تازه فهمیدم که تیم دایی با تیم کریمی بازی دارد.در ادامه اتفاقات بهمن دهقان و محمد دایی من را در نمازخانه هتل گیر آوردند و در یک گوشه تا می‌خوردم، من را کتک زدند، در زندگی‌ام تا کنون چنین کتکی نخورده بودم.
این لینک حدود ۲۶ روز پیش توسط atahmasb85 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
مسابقه آلکمار مقابل آژاکس
این لینک حدود ۳ ماه پیش توسط mpahlavichi فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
یندزور جان دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا در سخنانی تلویزیونی گفت:تا الان تنها بازی‌های که در زمین بی طرف برگزار می شود دیدار نماینده های ایران برابر عربستان است. بقیه تیم ها در زمین خود از تیم حریف میزبانی خواهند کرد.
این لینک حدود ۳ ماه پیش توسط soorena81 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
ایران استرالیا
این لینک حدود ۴ ماه پیش توسط nanoball فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
رسانه های انگلیسی از یک فوتبالیست ایرانی به عنوان بدترین خرید تاریخ باشگاه چارلتون اتلتیک نام بردند.
این لینک حدود ۴ ماه پیش توسط pejmanx فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
امیدوارم قبل از اینکه خیلی دیر شود این را می بینید تا بتوانید بازی را تماشا کنید.
این لینک حدود ۵ ماه پیش توسط mamalirani فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
حذف تیم ملی ایالات متحده از رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باعث شد تا تیم ملی ایران در سید سوم قرعه کشی این مسابقات قرار بگیرد.
این لینک حدود ۵ ماه پیش توسط kfarsh فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
۱۱/۰۹/۲۰۱۷
این لینک حدود ۶ ماه پیش توسط jazmin فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
پهلوانانی چون تختی و شجاعی که در قلب ملت ریشه میدوانند شاید هر ۱۰۰ سال یکبار ظهور کنند.قدرشان را بدانیم .مسعود کاپیتانی خود در تیم ملی را جاودانه کرد.
این لینک حدود ۷ ماه پیش توسط bijan36 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
عربستان که در مسابقه رفت به پیروزی ۳ بر صفر رسیده بود، امشب هم با گل نواف العابد در دقیقه ۲۰ از روی نقطه پنالتی پیش افتاد اما علی احمد مبخوت کمتر از یک دقیقه بعد ارسال سمت راست زمین توسط احمد طارق را بعد از یک کنترل عالی و چرخش، با شوت پای راست داخل محوطه تبدیل به گل کرد تا کار به تساوی کشیده شود.
این لینک حدود ۷ ماه پیش توسط sirous13 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
به گزارش وبسایت نود و به از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، سازمان امور مالیاتی کشور مبلغ ۴۵ میلیارد تومان بابت اصل مالیات بر ارزش افزوده و ۱۳۱ میلیارد تومان جریمه ماده ۲۲ و ۲۳ قانون مالیات و عوارض ارزش افزوده را لحاظ کرده‌اند. سازمان امور مالیاتی حساب‌های بانکی سازمان لیگ را مسدود کرده و مبلغ بیش از یک میلیارد تومان از این حساب‌ها بلوکه شده است در حالیکه این پول قرار بود به عنوان هزینه‌های جاری مسابقات لیگ و حق الزحمه داوران هزینه شود و اکنون با مسدود شدن حساب‌های سازمان لیگ، برگزاری تمامی مسابقات و لیگ‌های فوتبال کشور از جمله لیگ برتر با خطر تعطیلی مواجه شد‌ه‌اند زیرا امکان هیچ گونه دریافت و پرداختی در سیستم بانکی سازمان لیگ وجود ندارد. مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ در تلاش هستند که این مشکل را از طریق قانونی حل کنند و مسئولان امور مالیاتی هم قول رسیدگی دقیق به پرونده مالیاتی سازمان لیگ را داده‌اند اما مسدود کردن حساب‌های سازمان لیگ عملکردی شائبه‌برانگیز است که ظاهرا مسئولان سازمان مالیاتی می‌خواهند از طریق ورزش پرمخاطب فوتبال عملکرد خود را رسانه‌ای کنند و آن را به گوش افراد مختلف در جامعه برسانند! یکی از موارد حیرت انگیز در پرونده مالیاتی سازمان لیگ آن است که درآمد ۳۳۰ میلیون تومانی این سازمان را مسئولان امور مالیاتی کشور ۳۳۰ میلیارد تومان محاسبه کرده و براساس این درآمد میلیاردی چنین مالیات سنگینی را برای سازمان لیگ در نظر گرفته‌اند. در صورتیکه از زمان تاسیس سازمان لیگ تا امروز کلیه درآمدهای این سازمان ۲۴۰ میلیارد تومان بوده( که بخشی ازآن نیزمعاف ازمالیات بر ارزش افزوده میباشد) که ۵ درصد آن متعلق به سازمان لیگ و مابقی مربوط به کلیه باشگاه‌ها، هیات ها فوتبال و فدارسیون است. از سویی دیگر یکی از درآمدهای سازمان لیگ و تیم‌های لیگ برتری حق پخش تلویزیونی میباشد که چند سالی است محقق نشده که اکنون مسئولان مالیاتی، مالیات این درآمد حاصل نشده را هم طلب می‌کنند. سازمان لیگ ضمن تاکید بر قانون گرایی و عملکرد قانونی خود و مسئولان مالیاتی کشور اعلام می‌کند که فقط ۵ درصد از درآمد‌های حاصله به حساب این سازمان جهت برگزاری مسابقات منظور می‌شود و ۸۰ درصد این درآمداختصاص به باشگاه‌ها و ۱۰ درصد آن متعلق به فدراسیون فوتبال و ۵ درصد دیگر هم به هیات‌های فوتبال استان‌ها می‌رسد. با این حال از صدرصد پولی که وارد حساب‌های سازمان لیگ می‌شود، سازمان امور مالیاتی، مالیات کسر می‌کنند و از سویی دیگر از ۸۰ درصد پولی که به باشگاه‌ها نیز اختصاص داده می‌شود مجددا مالیات اخذ می‌شود! با همین رویه باشگاه‌ها بدهی سنگین مالیاتی دارند و به طور مثال استقلال ۶۴ میلیارد تومان و پرسپولیس ۹۳ میلیارد تومان بدهکار مالیاتی هستند. اشتباهات فاحش سازمان مالیاتی در برآورد مالیات و وصول چندین مرتبه آن از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و باشگاه‌ها باعث ورشکستگی باشگاه‌ها و مجموعه فوتبال کشور شده است و در روزهای آینده مستندات بیشتر در خصوص اشتباه‌های فاحش امور مالیاتی اداره کل ارزش افزوده منتشر خواهد شد و قطعا سازمان لیگ از طریق مقامات حقوقی و قضایی پیگیر موضوع در خصوص اشتبا‌هات فاحش خواهد بود و همچنین در این زمینه اطلاع رسانی دقیقی انجام می شود.
این لینک حدود ۷ ماه پیش توسط samandar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
سلاطین فوتوشاپ
این لینک حدود ۷ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
‍محمد داورزنی، معاون وزیر ورزش ایران در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرد که مسعود شجانی و احسان حاج صفی به دلیل بازی در مقابل یک تیم فوتبال اسرائیلی از حضور در تیم ملی محروم شده‌اند. وی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب تا کنون هرگز ورزشکاران ایران در مقابل ورزشکاران اسرائیل به میدان مسابقه نرفته‌اند و بارها با تهدیدهای کمیته بین المللی المپیک مواجه شده‌اند این کار را «خط قرمز نظام» خواند و گفت: «وقتی دو فوتبالیست ما بی تفاوت به این موضوع عمل می کنند به صرف اینکه تعهدی به باشگاهشان دارد، پس تعهدشان به ملت شریف ایران چه می شود؟» معاون وزیر ورزش در بخش دیگری از سحنانش گفت که قرارداد این دو بازیکن با یک باشگاه فوتبال، بازی آنها در مقابل اسرائیل را توجیه نمی کند. آقای داورزنی افزود اینکه این دو بازیکن «بی تفاوت نسبت به…همه جنایاتی که اسرائیلی‌ها انجام می دهند، به میدان بروند این وضعیت برای مردم ایران قابل تحمل نیست.» وی در پاسخ به این پرسش که واکنش کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران به محرومیت این دو بازیکن چه بود گفت که مرجع تصمیم ‌گیرنده درباره این موضوع «نظام جمهوری اسلامی ایران، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال است، نه آقای کی‌روش.»
این لینک حدود ۷ ماه پیش توسط babakparsi فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
جواد زرینچه گفت: «اگر باشگاه استقلال مطالباتم را ندهد حرفهایی خواهم زد که برای این تیم گران تمام می‌شود. زرینچه در این رابطه گفت:« درحال حاضر فعالیت حرفه ای فوتبال نمی کنم. تیم هایی هستند که سراغم می آیند اما اوضاع و احوال خوبی ندارند. من هم دیگر در این فوتبال آنقدر با تجربه شده ام که بدانم قبول کردن این پیشنهادها فقط دردسر است.»کی از محبوب ترین شخصیت های استقلالی در دهه های اخیر اما در ادامه درباره لیگ برتر امسال گفت:« بازی های لیگ برتر را تماشا می کنم. پرسپولیس واقعا تیم خوبی است و از بازی های این تیم لذت می برم.» جواد زرینچه درباره تیم محبوبش استقلال گفت:« من بازی های استقلال را نگاه نمی کنم چون به این استقلال علاقمند نیستم.» زرینچه که عمیقا از رفتار و تصمیمات باشگاه استقلال در قبال خودش ناراحت به نظر می رسد دراین رابطه گفت:« من فقط چند روز قبل برای دریافت طلبم به باشگاه رفتم. البته طلب من یک میلیارد و دو میلیارد نیست و چیزی در حدود ۷۰ میلیون تومان است. با این حال به باشگاه هم گفتم که اگر طلبم را ندهند به زودی حرف هایی را خواهم زد که شاید تبعات بدی برایشان داشته باشد.» او افزود: « درست است پول زیادی نیست اما حقی است که باید بدهند. جالب این جا است که من مالیات این پول را هم داده ام. سه سال پیش با باشگاه قرارداد بستیم و متاسفانه هنوز این مبلغ را نداده اند.» زرینچه درباره میزان جدی بودن اولتیماتومش به باشگاه استقلال هم گفت: « به مسئولان باشگاه هم گفتم اگر مطالباتم را تا پایان این ماه تسویه نکنند افشاگری خواهم کرد. آن ها هم گفتند که این حرف ها را بزن . اما از همین جا می گویم اسناد حرفهایم را هم رو خواهم کرد و آن وقت شاید حتی این تیم نتواند در مسابقات شرکت کند.»
این لینک حدود ۷ ماه پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
فروش بلیت دربی (استقلال - پرسپولیس) موقتاً توسط آرمینیا بیلفلد قطع شد. خبر از سایت آرمینیا بیلفلد
این لینک حدود ۸ ماه پیش توسط samEsteghlal فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
وب سایت رسمی برنامه نود- امروز پنج شنبه ۲۲ تیر، یک روز تاریخی برای فوتبال ایران است. به گزارش سایت نود، روزی که علیرضا اسدی دبیرکل برکنارشده فدراسیون فوتبال ایران به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران در جلسه میانجی گری دادگاه CAS به همراه وکیل سوئیسی فدراسیون فوتبال ایران شرکت می کند. ماموریتی که به قول محمدرضا ساکت سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ایران از قبل یعنی پیش از برکناری برای علیرضا اسدی تعریف شده بود تا همانطور که همه می دانند او با دلخوری به سوییس برود. هرچند مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران پس از برکناری جنجالی اسدی اعلام کرده بود دبیرکل برکنارشده به عنوان نماینده ایران به سوئیس می رود اما ۲۲ تیر قضات دادگاه بین المللی ورزش و البته طرف عربستانی مقابل دبیرکل برکنار شده ایران می نشینند. انگار که قرار است اسدی پس از آن برکناری پرسر و صدا، امروز استثنا دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران باشد! در جلسه میانجی گری چه خبر است؟ همانطور که مهدی تاج در گفت و گویش با رسانه ها در روزقرعه کشی لیگ هفدهم تاکید کرده بود ایران با یک لایحه دفاعی به مصاف لایحه دفاعی عربستان می رود. لایحه ای که به نظر تاج آن قدر خوب تنظیم شده که برنده شدن ایران را تضمین کرده است. درست برخلاف لایحه ای که اواخر سال ۹۴ توسط وکلای ایرانی به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه شد. لایحه ای که ۱۶۰ هزار دلار برای فدراسیون و چهارباشگاه ایرانی آن زمان لیگ قهرمانان آسیا آب خورد و در نهایت منجر به خارج شدن ۴ باشگاه ایرانی از ایران و انجام بازی در زمین بی طرف شد. هرچند فدراسیون وقت که اتفاقا دبیرکلش همین دکتر اسدی بود و رئیس فدراسیونش کفاشیان، پس از اعلام رای کنفدراسیون فوتبال آسیا عقیده داشتند در منازعه حقوقی با عربستان، این فدراسیون فوتبال ایران بود که برنده شد اما در واقع یک شکست بین المللی در کارنامه فدراسیون فوتبال ایران به ثبت رسید. دلیل شکست هم واضح بود. عربستانی ها می خواستند وارد ایران نشوند و در یک زمین بی طرف با تیم های ایرانی در رده های مختلف سنی (بازیهای ملی) و باشگاهی بازی کنند و اتفاقا بازی در یکی از کشورهای عربی با ایران بود. اما ما می خواستیم عربستانی ها به ایران بیایند و ما هم به عربستان برویم یا حداقل اگر نمی خواهیم به عربستان برویم اگر بازی رفت در زمین خودمان است، بازی برگشت را در زمین بی طرف بازی کنیم تا حداقل امتیاز میزبانی مان از دست نرود اما در نهایت چه اتفاقی افتاد؟ این عربستانی ها بودند که به خواسته شان رسیدند و تیم های ایرانی هم میزبانی را از دست دادند و هم مجبور شدند برای بازی در کشور های عربی (که بعدها عمان و قطر مشخص شد) هزینه های سنگین پرواز، هتل و زمین تمرین و دیگر هزینه ها را بپردازند و ازهمه مهمتر از نعمت داشتن تماشاگران شان محروم شدند. در جلسه امروز در لوزان سوئیس قضات دفاعیه ها را می بینند و می خوانند. وکیل ایران یک وکیل خوب سوئیسی است و قرار است پابه پای دکتر اسدی از منافع فوتبال ایران دفاع کند. ظاهرا همه چیز به نفع فوتبال ایران است. دلیل هم البته زیاد پیچده نیست. ایران یکی از کشور های با ثبات خاورمیانه است و آن قدر امنیت دارد که بارها و بارها میزبان تیم های ملی کشور های درگیر جنگ نظیر سوریه ،عراق وافغانستان باشد. یادمان نرفته استرالیا و ژاپن همین چند هفته پیش به ایران آمدند و تا با عراق در تهران بازی کنند. میزبانی از سوریه و افغانستان هم که بارها و بارها در شهرهای مختلف ایران اتفاق افتاده است. در هر حال ایران دلایل محکمی برای دفاع دارد و البته مهمترین بخش دفاع، بحث گرفتن غرامت از عربستانی ها است. اگر عربستانی ها محکوم شوند این فوتبال ایران است که یک پیروزی بزرگ و تاریخی آن هم بیرون از مستطیل سبز به دست آورده است. اما این اتفاق چطور باید بیفتد؟ قراراست غرامت چه چیزهایی را بگیریم؟ اگر ایران در این پرونده پیروز شود هر آنچه در این دو فصل باشگاه های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا در بازی با حریفان عربستانی چه در عمان و چه در قطر هزینه کرده اند به حساب نمایندگان فوتبال ایران واریز خواهد شد. این هزینه ها شامل پرواز ،هتل،هزینه عدم حضور هواداران در ورزشگاه های آزادی ،فولادشهر اصفهان و یادگار امام (ره) تبریزو غدیر اهواز (ضرر از ناحیه عدم بلیت فروشی) و دیگر هزینه های مربوط به مارکتینگ و بازاریابی هر بازی خواهد بود. حتی ایران می تواند همان ۱۶۰هزار دلاری که اولین رای از دست داد را هم از عربستانی ها استرداد کند. رقم کل این غرامت آنقدر بالا است که می تواند مشکلات مالی باشگاه ها را حل کند. البته همه چیز به این هم بستگی دارد که طرف مقابل لایحه دفاعی ایران را بپذیرد و البته میانجی گران دادگاه CAS هم عربستان را راضی کنند تا بیشتر از این کار کش پیدا نکند. اما آیا عربستانی ها به این راحتی غرامت به فوتبال ایران غرامت می دهند؟ پاسخ کاملا مشخص است. مطمئن باشید طرف عربستانی پرداخت غرامت را به این راحتی ها قبول نخواهد کرد و رسیدن به توافق در روز ۲۲ تیر کاملا ایده آل به نظر می رسد. اما بوی توافق هم به مشام نمی رسد. سوال مهم دیگر این است که اگر توافقی صورت نگیرد چه اتفاقی می افتد؟ پرونده در دادگاه CAS باز می شود حالا که می دانیم به احتمال زیاد توافقی صورت نخواهد گرفت و مطمئنا" طرف عربستانی پرداخت غرامت سنگین را قبول نخواهد کرد. در این صورت قضات میانجی گر، پرونده را به دادگاه CAS ارجاع خواهند داد و سرو کار ایران و عربستان با قضات دادگاه CAS خواهد بود. آن وقت اگر آن دادگاه حکم به پرداخت غرامت بدهد عربستانی ها بی چون وچرا باید حکم CASS را بپذیرند. در صورت عدم توافق در جلسه پنج شنبه (امروز) نماینده های دو کشور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا هم به احتمال زیاد در کشور ثالث به میدان خواهند رفت. موضوعی که عربستانی ها به دنبال آن هستند همین است. به زبان ساده تر عربستانی ها به دنبال طول کشیدن زمان دادرسی و خریدن زمان و حفظ وضعیت موجود هستند. مواردی که فوتبال ایران به دنبال آنها نیست و البته برای فوتبال ملی و باشگاهی چالش برانگیز خواهد بود. در حالت کلی، بهتر است اهالی فوتبال برای دکتر اسدی، امیر صدیقی و جناب لوویی وکیل سوئیسی فدراسیون فوتبال ایران برای جلسات پنجشنبه انرژی مثبت بفرستند تا بلکه بتوانیم عربستانی ها را محکوم کنیم و از آنها غرامت بگیریم و از این مناقشه سربلند بیرون بیاییم. گزارش از چیا فوادی
این لینک حدود ۸ ماه پیش توسط samandar فرستاده شده و ۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
کره جنوبی با شکست ۳-۲ در برابر قطر، صدر نشینی ایران را در گروه انتخابی جام جهانی قطعی کرد. قطر با این پیروزی همچنان شانس صعود به جام جهانی است.
این لینک حدود ۹ ماه پیش توسط nanoball فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
لیگ یک با پیروزی ۳ بر صفر نساجی به پایان رسید لیگ دسته اول فوتبال طبق قوانین جهانی فوتبال با پیروزی ۳ بر صفر نساجی به پایان رسید. به گزارش \\\"ورزش سه\\\" و به نقل از تسنیم، فریبرز محمودزاده درباره عدم حضور خونه‌به‌خونه بابل مقابل نساجی در دیدار معوقه لیگ دسته اول اظهار داشت: همه عوامل برگزاری مسابقه مانند پزشکان، داوران و نیروی انتظامی از دو ساعت قبل از برگزاری بازی یعنی ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه شهید کشوری حاضر شدند و اعضای تیم نساجی هم در ورزشگاه حضور یافتند، اما اعضای تیم بابلی در ورزشگاه حاضر نشدند و این دیدار برگزار نشد. وی افزود: ما موظف به اجرای حکم کمیته استیناف هستیم و بدون برگزاری این بازی، جدول لیگ برتر ناقص می‌ماند. چون در مازندران ورزشگاه مناسبی از لحاظ نور ورزشگاه برای بازی پس از افطار نداشتیم، مجبور شدیم مسابقه را در تهران برگزار کنیم. با توجه به عدم حضور خونه‌به‌خونه و طبق قوانین جهانی فوتبال، نتیجه این بازی، ۳ بر صفر به سود نساجی می‌شود.
این لینک حدود ۱۰ ماه پیش توسط master15 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟