مشغله ذهنی یحیی: رفتن یا ماندن، مسئله این است
‏فقط رسولپناه بلد بود با این ژستها و شومن بازی یایا درست برخورد کنه. یه بار یایا از طریق باند رسانه اییش شایعه کرد میخواد استعفا بده، رسولپناه گفت جای اینکه به عواملت بگی شایعه کنن بیا باشگاه کتبا استعفا بده. اینم رفته بود باشگاه گفته غلط کردم قربان، فقط یخرده پول بیشتر میخواستم:)

سرمربی پول پرست باشگاه پرسپولیس که هر وقت چند روز از موعد دریافت طلبش می گذرد تهدید به استعفا می کند یک بار دیگر از روش قدیمی استفاده کرده البته دست یایا برای همه رو شده و دیگر کسی شک ندارد که این استعفاها نمایشی است.

یایا البته یک پیشنهاد جدی دارد و آن هم تیم بدون مربی نفت مسجد سلیمان است اما به این دلیل که برای سرمربی قرمزها هیچ چیزی به اندازه پول اهمیت ندارد اگر نفتی ها پیشنهاد مالی مناسبی بدهند حاضر است به این تیم برود و برای فرار از سقوط تلاش کند!
یایا پیش از این هم برای دریافت چند میلیون ناقابل بیشتر لیگ برتر را به مقصد حضور در لیگ دسته اول ترک کرده و سرمربی اکسین البرز شده بود. ممکن است با توجه به اینکه پرسپولیس همچنان دچار بحران مالی است و هیچ اسپانسری تمایلی به همکاری با باشگاه جعل و دروغ ندارد یایا هم پیشنهاد مسجد سلیمان را قبول کند.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۷ )