مدیرعامل باشگاه تراکتور با بیان اینکه اتفاقات رخ داده در بازی با پرسپولیس مورد تایید این باشگاه نیست، گفت: امید عالیشاه و مهدی ترابی باعث تحریک تماشاگران تراکتور شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، میرمعصوم سهرابی در خصوص اتفاقات بازی پرسپولیس - تراکتور که منجر به ناتمام ماندن این مسابقه شد، گفت: اتفاقاتی که در ورزشگاه رخ داد توسط تماشاگران محدود و ناشناس در جهت تخریب چهره واقعی هواداران تراکتور انجام شد. در گذشته با اتفاقاتی که در استقبال از تیم‌هایی مانند سپاهان، فولاد داشتیم شعور و فهم هواداران ما نشان داده شده است.

وی با بیان اینکه باشگاه تراکتور این اتفاقات را تایید نمی‌کند، در خصوص بلیت فروشی بیش از حد برای دیدار با پرسپولیس تصریح کرد: فدراسیون و سازمان لیگ نحوه بلیت فروشی را به شورای تأمین واگذار کرده بود. شرط اصلی هم وصل شدن به سامانه استعلام واکسن بود. سامانه «ایران من» هم وصل بوده است. در نهایت تصمیم گیری بر عهده شورای تامین استان بود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در پاسخ به این سئوال که تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه بیش از ظرفیت ۳۰ درصدی تعیین شده بوده است، تاکید کرد: ظرفیت ۳۰ درصد نیست. بر اساس تشخیص شورای تامین استان ۴۰ تا ۵۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه می‌تواند تماشاگر داشته باشد. در بازی دیروز نزدیک به ۳۵ یا ۴۰ درصد و در طبقه اول ورزشگاه تماشاگر حضور داشت!

سهرابی همچنین به بازیکنان پرسپولیس اشاره کرد و افزود: کجای دنیا بازیکن حریف به تماشاگران توهین و به سمت آنها سنگ پرتاب می‌کند؟ سنگی که ترابی به پای بازیکن ما زد یا سنگی که عالیشاه به سمت تماشاگران زد باعث تحریک سکوها شد. خدا را شکر با ورود نیروی انتظامی اتفاق خاصی رخ نداد.

وی گفت: از پرسپولیس گلایه دارم. بعد از آنکه سکوها آرام شد و قرار شد تیم داوری برگردند، ۱۰ دقیقه منتظر شدند تا بازی مجدداً آغاز بشود. نیروی انتظامی تضمین داد که امنیت ورزشگاه را بر عهده می‌گیرد. داور آمده بود که بازی انجام بشود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در پایان گفت: باشگاه ما تخلف نکرده است. هم در بحث ورود تماشاگران با دو دوز واکسن و هم در بحث سامانه تخلفی نبوده است. تیم ما یک سر و گردن از نظر فنی بالاتر بود و می‌توانستیم نتیجه بگیریم. مستنداتمان را به فدراسیون می‌دهیم تا با عوامل دخیل برخورد بشود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۳ )