باشگاه بایرلورکوزن در این تابستان نسبت به جذب مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت اقدام نخواهد کرد.

باشگاه بایرلورکوزن در این تابستان نسبت به جذب مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت اقدام نخواهد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار آزمون که در روزهای اخیر بحث پیوستنش به بایرلورکوزن مطرح شده بود و حتی گفته شد که دو باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ و لورکوزن برای انجام این انتقال مذاکرات سطح بالایی هم با یکدیگر داشته‌اند، حالا خبر می‌رسد که این باشگاه آلمانی فعلاً از به خدمت گرفتن این مهاجم ایرانی منصرف شده است.

بر اساس گزارش نشریه «کیکر» آلمان؛ سران باشگاه بایرلورکوزن برای تقویت خط حمله خود سردار آزمون را زیرنظر گرفته بودند، اما به دلایل مالی فعلاً قید خرید مهاجم گلزن زنیت را زده است. طبق این گزارش؛ باشگاه بایرلورکوزن پیش از این قصد داشت لوکاس آلاریو را در این تابستان بفروشد، بازیکنی که قرارداد فعلی‌اش در پایان ماه ژوئن ۲۰۲۲ به پایان می‌رسد و آزمون ۲۶ ساله را به عنوان جانشین این مهاجم آرژانتینی در نظر داشت، اما برنامه تغییر کرد و آلاریو در آستانه تمدید قرارداد تا سال ۲۰۲۴ است.

«کیکر» در ادامه نوشت؛ انتقال مهاجم ایرانی زنیت سن‌پترزبورگ به لورکوزن در این تابستان عملی نخواهد شد و دلیلش مجموع مبلغی است که این باشگاه آلمانی باید بابت دستمزد و انتقال آزمون بپردازد که رقمی در حدود ۳۰ میلیون یورو خواهد شد. طبق این گزارش؛ این توافق اکنون در بالاترین سطح مذاکرات طرفین به حالت تعلیق در آمده است.

در بخش پایانی این گزارش آمده است؛ حتی با وجود اینکه در صورت فروش قریب‌الوقوع لئون بیلی به استون‌ویلا به مبلغ ۳۲ میلیون یورو (به علاوه پاداش‌های احتمالی) فرصت مانور دادن روی انتقال آزمون فراهم می‌شود اما بایرلورکوزن در حال حاضر به دنبال جذب یک بال جدید است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۶ )