سرمربی تیم فوتبال شاهین بندر عامری با تأکید بر اینکه جام حذفی برای این تیم مهم نبوده است، گفت آنها نهایت توان خود را مقابل سرخپوشان به نمایش گذاشته‌اند.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بندر عامری با تأکید بر اینکه جام حذفی برای این تیم مهم نبوده است، گفت آنها نهایت توان خود را مقابل سرخپوشان به نمایش گذاشته‌اند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از بوشهر،‌ رضا نظرزاده سرمربی تیم شاهین بندر عامری پس از شکست ۴ بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی بسیار سنگینی برای تیم ما بود. ما چند بازی پرفشار در لیگ دو داریم و تمرکزمان را بیشتر روی آن بازی‌ها گذاشته بودیم. امیدوارم از شایستگی فوتبال بوشهر دفاع کنیم. حد توان ما مقابل نایب قهرمان آسیا و بهترین تیم حال حاضر آسیا همین بود. بچه‌ها هر چه داشتند گذاشتند و امیدوارم از شایستگی فوتبال بوشهر دفاع کرده باشیم.

وی در مورد اینکه تیمش در لحظات پایانی دچار اُفت شد،‌ تصریح کرد: تیم پرسپولیس اگر بخواهد بازیکنی تعویض یا جابه‌جا کند، کیفیت فوتبالش تغییر نمی‌کند، ولی تیمی مثل ما وقتی یک بازیکن خوبش بیرون می‌رود، شاید نتواند کیفیت لازم را داشته باشد. این باعث می‌شود که در دقایق پایانی اُفت کنیم، ولی بیشترین دلیل من برای تعویض بازیکنان، بازی سه روز بعدمان بود که خیلی برای ما مهم است. امروز انگیزه داشتیم و دوست داشتیم از بازی لذت ببریم، ولی بازی چند روز بعدمان در لیگ دو برای ما خیلی مهم است.

«تمام تلاشی که لازم بود انجام دادیم و تمام توان تیم ما همین بود.»، نظرزاده با بیان این جمله خاطر نشان کرد: شما فکر می‌کنید می‌گذارند تیم بندر عامری قهرمان شود؟! ما تلاش خود را کردیم و توان‌مان همین قدر بود. وقتی بازی یک - یک است و داور پنالتی آنطور می‌گیرد، بازیکن وا می‌رود. من از صحنه دور بودم و ندیدم، ولی به نظرم پنالتی نبود. بعد جمع کردن تیم سخت می‌شود. پرسپولیس را که یک روز در میان در آسیا بازی می‌کند، توانش را با ما که در لیگ دو هستیم مقایسه می‌کنید؟! توانایی تیم ما همین است. شما فکر می‌کنید ما بازیکن داشتیم و نیاوردیم؟

سرمربی تیم فوتبال شاهین بندر عامری در خاتمه تصریح کرد: اصلاً بازی جام حذفی برای ما مهم نیست. من این را هفته پیش به بازیکنانم گفتم. قشقایی پرسپولیس را برد، الان کجاست؟ به چه دردش می‌خورد. من اگر بتوانم تیمم را دوم لیگ دسته دو کنم هنر کردم. من هفته دوم به تیم آمدم و دیدم تیم جام حذفی شرکت کرده است، وگرنه من در این جام شرکت نمی‌کردم. من اگر سرمربی تیمی باشم در جام حذفی شرکت نمی‌کنم. تحقیق کنید، هر تیمی در مراحل بالای جام حذفی برود، لیگ را از دست می‌دهد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۹ )