لبران جیمز فوق ستاره بسکتبال آمریکا پاسخ انتقادات اخیر زلاتان ابراهیموویچ مهاجم نامدار تیم میلان ایتالیا را داد.

لبران جیمز فوق ستاره بسکتبال آمریکا پاسخ انتقادات اخیر زلاتان ابراهیموویچ مهاجم نامدار تیم میلان ایتالیا را داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از انتقاد زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان به فعالیت‌های سیاسی لبران جیمز، فوق ستاره بسکتبال آمریکا، بازیکن لیکرز، پاسخ او را داد.

لبران جیمز پس از پیروزی ۱۰۲ بر ۹۳ تیمش مقابل پورتلند در لیگ NBA و در نشست خبری اظهار داشت: من هرگز در مورد مسائلی که غلط هستند، سکوت نمی‌کنم. من در مورد مردم، عدالت اجتماعی، تبعیض نژادی و برابری صحبت می‌کنم چون خودم بخشی از این اجتماع هستم. من گروهی ۳۰۰ نفره ار دانش آموزان در مدرسه‌ام دارم که در همین جامعه در حال رشد و حرکت هستند و نیاز به یک صدا دارند. من صدای آنها و جامعه هستم. وظیفه من مربوط به تمام دنیا است.

فوق ستاره تیم بسکتبال لیکرز ادامه داد: من فقط نمی‌توانم به ورزش بچسبم، چون می‌دانم از طریق ورزش، صدای من قدرتمندتر خواهد بود.

لبران جیمز در واکنش به اظهارات زلاتان ابراهیموویچ گفت: خنده‌دار است. او (زلاتان) در سال ۲۰۱۸ می‌گفت که در سوئد به خاطر نام خانوادگی‌اش (ابراهیموویچ) که شبیه سوئدی‌ها نیست به او توجه نمی‌شود. او از نژادپرستی حرف می‌زد. من از دید ذهن روشنفکر خودم صحبت کردم. او شخص بدی را برای حمله انتخاب کرده، چون من در هر حال کار خودم را انجام می‌دهم.

زلاتان ابراهیموویچ در سال ۲۰۱۸ به رسانه‌های سوئدی گفته بود: مطمئن هستم اگر فامیلی من هم اندرسون یا اسونسون بود، همه رسانه‌ها از من دفاع می‌کردند. این مربوط به نژادپرستی است. من نمی‌گویم نژادپرستی است اما تحت پوشش نژادپرستی انجام می‌شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۶ )