صفحه یاهو در معرفی ۳۲ تیم جام جهانی از هر تیم یک عکس را در صفحه اول خود قرار داده و این عکس انتخابی یاهو برای معرفی تیم ایران هست . به امید افتخار آفرینی جوانان ایرانی .
پس حتما غنچه بوده که داور ندیده ,ولی این فصل اینقدر باید خوب بازی کنیم که این داور ها هم نتوانند جلوی قهرمانی ما را بگیرند .
صدای ماندگار ورزش ایران ,عطا اله بهمنش هم از رفت . آشنایی کودکی ما با صدای این گزارشگر بزرگ آغاز شد ,و بعد آقای روشن زاده هم اضافه شدند و بعد گزارشگران بعد از انقلاب . روح این بزرگوار شاد .
یعنی در بازی که ۹۹ درصد پرسپولیس سرتر از استقلال بود , و این نتیجه مساوی هم به دست نمیومد ,میبایست که به عدل خدا شک کرد .. پرسپولیس مالک بازی و برنده مسلم این دربی بود .
تا آخر نیم فصل به مدت ۶ هفته پرسپولیس در نهران بازی دارد و این بهترین فرصت برای تیم ماست تا با حمایت هواداران به رده های ابتدایی جدول برگردیم با بازی های خوبی که اخیرا از این تیم دیده ایم رسیدن به این هدف زیاد سخت نیست .
سالهاست که در این گوشه از دنیا بیشتر مردم از بیشتر ملت ها را میبینم ولی ژاپنی ها از بهترین مردم دنیا هستند
اینها یک سند حقیقی از برد ۸ به ۰ استقلال در مقابل رئال مادرید لطفا به نام گلزنان هم توجه شود !
از بزرگانی که حق زیادی به گردن ورزش و فوتبال ایران دارد
واقعا یادش بخیر چه بازیکنان سرشناسی در این تیم "بزرگ اما نماندنی!" بازی کردند: یاریار، نعمت زاده، سرپریان، طاحونی، میرآخوری، گلدهی، تهمتن، میراحمدیان، نبوی، حاج خلیل، کاظم زاده، ناصر محمدخانی، مهدوی کیا وشکور زاده...
هما هم از تیم های با ریشه و با کلاس و با اخلاق قدیم بود که بسیاری بازیکن خوب و ملی پوش تحویل ایران داد ,علیرضا عزیزی ,حمید علیدوستی ,خبیری ,توانایی ,میرفخرایی ,نایب آقا ,خورشیدی , سنجری ,و ....بچه های خیلی خوبی بودند و با سواد و...
ایستاده از چپ ,حافظ طاحونی ,قلم فتح آبادی ,رحیم میر آخوری ,حمید درخشان ,پنجعلی ,نشسته از چپ ,بیانی ,محمد خانی ,پیوس .طاهری و تهمتن .
عید نوروز را به تمام دوستانم در این سایت ,چه قرمز ,چه آبی , چه زرد و...همه ایرانی های عزیزم و ایرانیان داخل وطن که سال هاست که ازشون دورم ,تبریک میگم و روی ماه همه تون را می بوسم ,امیدوارم در سال جدید تیم های ورزشی فوتبال و سایر...