سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم از سمت خود استعفا کرد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم از سمت خود استعفا کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هومن افاضلی امشب (دوشنبه) با انتشار پیامی، از سرمربیگری تیم فوتبال پارس جنوبی جم کناره‌گیری کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی مردم نجیب، سربلند و عزیز جم

همانگونه که شاهد بودید در طی هفت ماه گذشته پس از چندین ماه تلاش شبانه‌روزی در سخت‌ترین شرایط ممکن، در جهت اعتلای نام باشگاه پارس جنوبی جم و صد البته تلاش برای حفظ تیم در لیگ برتر که تنها دلخوشی مردم آن شهر و هواداران این تیم است، از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکردم.

در طی این مدت اگر چه حمایت معنوی شما همواره انگیزه کادر فنی و بازیکنان باشرف و باغیرت تیم در این راه بود، اما حمایت‌های لازم از سوی مسئولان صورت نگرفت و تنها وعده‌هایی داده شد که به آن عمل نشد.

اکنون به عرض شما مردم نجیب جمی می‌رسانم که علی‌رغم قول‌ها و وعده‌های متعدد، اتفاق خاصی برای تغییر شرایط تیم به وجود نیامده و حتی برگشت مهندس رضاییان که امید اتفاقات بهتری را می‌داد نیز علی‌رغم تلاش ایشان، هنوز راه به جایی نبرده است و نشان‌دهنده سوءاستفاده برخی از اعتبار ایشان است.

در طی این مدت تلاش زیادی کردم تا به دلیل نبود هیئت‌مدیره و مدیرعامل، خلاء وجودی این بی‌سامانی را به کمک دوست خوب و زحمتکش‌ام ایوب چراغی بر عهده بگیریم و به همین دلیل، فشار زیادی از نظر جسمی و روحی تحمل کردم. نمونه آن را می‌توان در مورد بازی با استقلال مشاهده کرد که شاهد انواع و اقسام توهین‌ها از طرف هواداران و پیشکسوتان استقلال به خودم و خانواده‌ام بودم، اما هیچ حمایتی از من صورت نگرفت. خداوند را گواه می‌گیرم که برای احقاق حق تیم پارس و هواداران عزیز تیم، از هیچ کوششی فروگذاری نکردم و از حق خودم و خانواده گذشتم.

اکنون اینگونه به نظر می‌رسد که بنای هیچ حمایتی وجود ندارد و رای ناعادلانه و فرمایشی کمیته انضباطی نیز تاییدی بر مطالب فوق‌الذکر است. حضور اینجانب در مقام سرمربی تیم بیش از این سودمند نیست. بنابراین مراتب قطع همکاری و استعفای خود را اعلام می‌دارم.

امیدوارم از این به بعد مسئولان با نبود بنده، چتر حمایتی خویش را بر روی این تیم دوست داشتنی بگسترانند.

دوستدار شما هومن افاضلی

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۳ )