صفحه شخصی: Seda110


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۴ آبان ۱۳۹۰ (حدود ۸۷ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۹۸۷ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۲ ۷ ۲۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۱ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۷۸ موافق
ردیک ۸۰ یا استقلال ۴ و یا هر نام کاربری دیگری که برای خودتان درست کرده اید تا یک حرف تکراری بدون دلیل و منطق همراه با توهین های نژاد پرستی را بیش از یکسال کپی پیست کنید. کسی شما را مجبور نکرده به این سایت مراجعه کنید. شاید هم مجبورید و کاربران خبر ندارند.
حدود ۲ روز پیش Seda110 در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۳ موافق
اولا تبریک برای بازی خوب و برد ایران و تاسف همیشگی برای یک گزارش معقول!!! این مرتیکه را دیگر از کجا گیر آورده اند که مدام نعره می زند و حرف های صد من یه غاز تحویل می دهد؟!!! بازی را از شبکه افغانی با کیفیت اچ دی و گزارش بسیار خوب و معقول دیدم. پیشنهاد می کنم گزارشگران فوتبال ایران یک دوره در افغانستان ببینند. فوتبال را در شبکه لمار دنبال کنید تا ببینید چه می گویم.
حدود ۲۳ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۶۲ موافق
و چهار نفر هم تا این لحظه از سلامتی بازیکن تیم ملی ناراحت هستند!! بی نظیریم در دنیا.
حدود ۴ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
می دانیم که تیم ملی برای این کمپ پول نداده. شرمساری واقعی و موضوع مهمتری برای گریه کردن های خیابانی. آیا پرسپولیس هم مجانی آنجا رفته یا حامی مالی دارد؟ اگر قطر مجانی کمپ را داده است دلیلش چیست؟ اگر حامیان مالی این کار را کرده اند چرا پنهان کاری می کنند؟ اگر از پول دولتی استفاده شده باشد کی روش حق دارد عصبانی باشد. اما از زمان و مکان طرح چنین موضوعی قابل دفاع نیست.
حدود ۱ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۵۵ موافق
این واژه های بی ریشه و اصل و نسب مثل:‌بستر یا ورود کردن ها و ... چیست و از کجا سر در آورده اند؟ واقعا فارسی حرف زدن و نوشتن اینقدر سخت شده؟ فاجعه استفاده بی رویه و بی دلیل واژه های انگلیسی کم به ادبیات و زبان فارسی لطمه زده آن مقدار ناچیزی را هم که مانده با واژه های من در آوردی و زشت از بین ببریم؟ ضمنا آقای عابدینی و شرکاء! شما دلسوخته نیستید بلکه مورد دیگری که نمی توانم اینجا بنویسم دچار سوختگی شدید شده است.