شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۶ (24 Jun 2017)، ساعت ۱۴:۵۳ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Seda110

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳ آبان ۱۳۹۰ (حدود ۶۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۵۸۵ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۱ ۶ ۲۵


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۴۶ موافق
آقای برانکو هنوز یک پوشش دفاعی ساده را بلد نیست به بازیکنانش یاد بدهد و بعد ادعای مربی گری برای تیم ملی را دارد؟ در چند دقیقه آخر شانس آورد تا مجددا سه گل نخورد.
حدود ۱۴ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۹۱ موافق
آقاجانیان و نکو نام و پیروانی در این مدت نهایت اخلاق حرفه ای گری را نشان داده اند و در عمل نشان داده اند چقدر به تیم ملی و ایران علاقمندند. اگر برخی دیگر (که معرف حضور دوستان هستند) در چنین موقعیتی قرار می گرفتند! شب و روز جلوی کامپیوتر قصیده سرایی می کردند.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۸۰ موافق
آقای برانکو مگر ما اجازه می دهیم؟ به جان خودت باید قبول کنید!! دوست داریم تیم ملی دوباره به سه شقه تقسیم شود و هر شقه به هم تیمی هایش پاس بدهد و شما فقط تماشاگر باشید. دوست داریم یکی دوباره به ساک پزشکی لگد بزند و شما هم مثل همیشه فقط تماشاگر باشید. دوست داریم دفاع های تیم وسط بازی و مقابل چشم میلیون ها تماشاگر با مشت بیافتند به جان هم و باز شما فقط تماشاگر باشید. دوست داریم بگویید تا موقعی که من هستم فلانی پنالتی نمی زند و فلانی بلافاصله و در بازی بعد پنالتی بزند و باز هم شما فقط تماشاگر باشید. اگر خدای نکرده شما را دوباره مربی تیم ملی کردیم تمام این سرگرمی های اعصاب خورد کن به فوتبال ایران باز می گردد و ما هم در کنار ذینفع می شویم. ما را نامید نکنید!!! امضاء: اسدی و عابدینی
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۵ موافق
اگر مایلی کهن در فوتبال ایران نبود چقدر حوصله مردم سر می رفت. واقعا یک بی ادب و بی اخلاق و روانی مانند مایلی برای فوتبال ایران لازم است تا با بیانات سراسر معقول خود دل مردم را شاد کند.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۲ موافق
به همین راحتی؟!! آقای فردوسی پور بروید خداوند را شکر کنید که توی ایران زندگی می کنید جاییکه هیچ چیز حساب و کتاب ندارد. اگر در هر کشور دیگری بودید روز سه شنبه صبح هفته پیش برای همیشه از تلویزیون اخراج می شدید و می بایست جریمه سنگینی هم پرداخت می کردید. در برخی از کشورها ممکن بود برای همین شوخی که منظوری نداشتید حتی دادگاهی و زندانی می شدید. متاسفانه نه خودتان این مشکل را به خوبی فهمیده اید و نه مدیران صدا و سیمای تان که فقط بلدند چسب دوقلو به صندلی شان بزنند تا خدای نکرده کسی جایشان را نگیرد. این هم از پوزش شما که باز هم رنگ پوست خود را مثال می زنید!! عذر بدتر از گناه به گوشتان خورده؟ همه به هم می آیید پس به تربیت فرهنگ و ادب و اندیشه جوانان ایران به همین صورت همچنان ادامه بدهید و مشغول کسب و کار و درآمد زایی برای صدا و سیما و شرکت مخابرات باشید. به هر قیمتی.