شنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ (29 Apr 2017)، ساعت ۱۳:۵۶ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Seda110

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳ آبان ۱۳۹۰ (حدود ۶۶ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۵۵۷ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۱ ۶ ۲۵


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۲۰۰ موافق
خبرنگاری مهر حرف دل مردم فهیم ایران را نوشته است. در بازی دیشب دیدیم که با تمام توانایی های تاکتیک پذیری تیم و عدم تفاوت بین بازیکنان توی زمین و ذخیره ها و همدلی عالی آنها هنوز در رد و بدل کردن پاس ها به خاطر عدم بازی های تدارکاتی رنج می کشند. کی روش ثابت کرده که کارش را خیلی خوب بلد است پس بهتر است هم از او یاد بگیریم و هم به او در عمل کمک کنیم.
حدود ۱۹ روز پیش Seda110 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۴۶ موافق
آقای برانکو هنوز یک پوشش دفاعی ساده را بلد نیست به بازیکنانش یاد بدهد و بعد ادعای مربی گری برای تیم ملی را دارد؟ در چند دقیقه آخر شانس آورد تا مجددا سه گل نخورد.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۸۸ موافق
درود بر کی روش و جهانبخش که امید تیم ملی ایران برای جام جهانی روسیه هستند.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۸۶ موافق
این پسوند پرتغالی به چه معناست؟!! مگر مخاطبین نمی دانند کی روش از کدام کشور است؟ متاسفانه همه رسانه های ما این رفتار غیر حرفه ای را انجام می دهند. اگر ضروری باشد می توان به کشور افراد اشاره کرد و نه بعنوان پسوند دایمی!!
حدود ۱۰ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۸۰ موافق
آقای برانکو مگر ما اجازه می دهیم؟ به جان خودت باید قبول کنید!! دوست داریم تیم ملی دوباره به سه شقه تقسیم شود و هر شقه به هم تیمی هایش پاس بدهد و شما فقط تماشاگر باشید. دوست داریم یکی دوباره به ساک پزشکی لگد بزند و شما هم مثل همیشه فقط تماشاگر باشید. دوست داریم دفاع های تیم وسط بازی و مقابل چشم میلیون ها تماشاگر با مشت بیافتند به جان هم و باز شما فقط تماشاگر باشید. دوست داریم بگویید تا موقعی که من هستم فلانی پنالتی نمی زند و فلانی بلافاصله و در بازی بعد پنالتی بزند و باز هم شما فقط تماشاگر باشید. اگر خدای نکرده شما را دوباره مربی تیم ملی کردیم تمام این سرگرمی های اعصاب خورد کن به فوتبال ایران باز می گردد و ما هم در کنار ذینفع می شویم. ما را نامید نکنید!!! امضاء: اسدی و عابدینی