صفحه شخصی: Seda110


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳ آبان ۱۳۹۰ (حدود ۷۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۶۲۸ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۱ ۶ ۲۵


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۹۲ موافق
ایشان مثل بعضی ها کجا بودند موقعی که تیم ملی به جام جهانی صعود کرد؟ یک جمله خشک و خالی هم برای تبریک نمی توانست از خودش در بکنه؟! خیلی وقت است ثابت شده کی روش بی مورد صحبت نمی کند و اسدی با شلوغ بازی فقط می خواهد رد گم کند. دریغ که از هوش مردم ایران چیزی نمی داند.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۹۱ موافق
آقاجانیان و نکو نام و پیروانی در این مدت نهایت اخلاق حرفه ای گری را نشان داده اند و در عمل نشان داده اند چقدر به تیم ملی و ایران علاقمندند. اگر برخی دیگر (که معرف حضور دوستان هستند) در چنین موقعیتی قرار می گرفتند! شب و روز جلوی کامپیوتر قصیده سرایی می کردند.
حدود ۱۵ روز پیش Seda110 در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۷ موافق
متاسفانه برخی از طرفداران تراکتور تماشاگران نفرت انگیز ترکیه ای را الگوی خود قرار داده اند و اصرار دارند تا با بی شخصیتی خود تیم حریف را در جهنم قرار بدهند. اگر با این بازی های زشت و غیر اخلاقی قرار بود تیمی برنده و قهرمان بشود تیم های ترکیه و انگلستان و روسیه در تمام مسابقات بین المللی در هر دوره اول می شدند.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۶۴ موافق
ضمن تایید نظر دوست گرامی fmzjn123 این موضوع مهم را اضافه کنم که تنها بازی در اروپا اهمیت ندارد بلکه نحوه آماده بودن بازیکنان و روش زندگی همراه با ساعات دقیق تمرین و استراحت و خصوصا خواب آنها را نیز در نظر بگیرید. شب زنده داری فوتبالیست ها در ایران بیداد می کند و تعداد زیاد قلیانی ها را نیز متاسفانه باید به این مشکل اضافه کرد. ضمنا در اروپا بازیکنان از حواشی روزنامه ها و خبر های بی مورد نیز دور می شوند و بهتر می توانند روی تمرین های خودشان متمرکز شوند. کی روش مانند تمام موارد قطعا دلیل خوبی برای چنین درخواستی دارد و نهایتا به سود تیم ملی ایران خواهد بود.
حدود ۲۶ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
امیدوارم این بار خبر صحت داشته باشد و سردار و بقیه بازیکنانی که در روسیه بازی می کنند به لیگ های بهتری بروند. با آرزوی بهترین ها برای سردار عزیز.