دوشنبه، ۷ فروردین ۱۳۹۶ (27 Mar 2017)، ساعت ۱۷:۰۹ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Seda110

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳ آبان ۱۳۹۰ (حدود ۶۵ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۵۲۵ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۱ ۶ ۲۵


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۱۹۷ موافق
خبرنگاری مهر حرف دل مردم فهیم ایران را نوشته است. در بازی دیشب دیدیم که با تمام توانایی های تاکتیک پذیری تیم و عدم تفاوت بین بازیکنان توی زمین و ذخیره ها و همدلی عالی آنها هنوز در رد و بدل کردن پاس ها به خاطر عدم بازی های تدارکاتی رنج می کشند. کی روش ثابت کرده که کارش را خیلی خوب بلد است پس بهتر است هم از او یاد بگیریم و هم به او در عمل کمک کنیم.
حدود ۱ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۸۸ موافق
درود بر کی روش و جهانبخش که امید تیم ملی ایران برای جام جهانی روسیه هستند.
حدود ۱ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۸۶ موافق
این پسوند پرتغالی به چه معناست؟!! مگر مخاطبین نمی دانند کی روش از کدام کشور است؟ متاسفانه همه رسانه های ما این رفتار غیر حرفه ای را انجام می دهند. اگر ضروری باشد می توان به کشور افراد اشاره کرد و نه بعنوان پسوند دایمی!!
حدود ۱ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۶۸ موافق
قابل توجه بعضی ها که کارشان فقط صبح تا شب بیانیه نویسی برای مطرح کردن خودشان است. درود به مهدوی کیای عزیز و با آرزوی بهترین ها برای او و تیمش.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۶۳ موافق
حالا با این لیگ به اصطلاح برتر و مربیانی فوق مدرنش که عربده می کشند تیم بیرون می آورند و زمین و زمان را به هم می دوزند و صبح تا شب هم مصاحبه می کنند یا حرف می زنند و یادشان می رود چه گفته اند و یا به خاطر حضور دایمی بازیکنان با تیم خود شب تا دم دم های صبح قلیان کشیده و خدا را شکر چاق هم نمی شوند سه روز مانده به بازی ها در اختیار تیم ملی قرار می دهند و ما هم به راحتی آب خوردن همه حریف های خودمان را بی دردسر شکست خواهیم داد. ما را چه به جام جهانی.