صفحه شخصی: Seda110


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳ آبان ۱۳۹۰ (حدود ۸۱ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۹۳۷ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۲ ۷ ۲۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۴ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۰ موافق
یک تبریک صمیمانه و به موقع حداقل نشان آدمیت است. برانکو و کریمی و کرانچار و افاضلی و قلعه و مایلی و دادکان و ... مرده بودند؟ از حشمت مهاجرانی بزرگترند اینها؟ شما جای کی روش حق نداشتید عصبانی بشوید که بچه هایش برای ایران جان دادند و این بی غیرتان مثل جنازه٬ از زور حسادت و بخل لام تا کام باز نکردند؟ حرف های کی روش کمترین بود برای این اوباشان.
حدود ۱ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۹۸ موافق
و همچنان در این صفحه برخی از اینکه تا پای مرگ می جنگیم. می میریم اما می بریم و صعود می کنیم ناراحت هستند!!!!
حدود ۱ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۸۹ موافق
تقوی یکی از بهترین ورزشی نویسانی است که در این چند سال اخیر دیده ام. امیدوارم با بازی های خوب ایران نظر این کارشناس خوب بیش از پیش تایید شود. شاید بد نباشد از زحمات مارکار آقاجانیان که همواره در کنار تیم ملی ایران در بی حاشیه ترین حالت ممکن به اعضاء فنی تیم کمک کرده یادی شده و از او تشکر شود. بعد دوستان معترض می گویند یک ایرانی در کنار کی روش نبوده تا در این سالها کار فرا بگیرد. مارکار آقاجانیان از ارامنه دوست داشتنی و صادق و اتفاقا از بسیاری ایرانی تر است.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۸۴ موافق
اتفاقا آقای اردشیر قلعه نوعی به همین علت کی روش این همه در ایران طرفدار دارد و طرفداران شما فقط از قماش علی ها هستند که آن هم برای بند کیفتان است.
حدود ۲۳ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۷۷ موافق
یکی از اتفاقات خوب امسال جام جهانی ترجمه برنامه های شبکه های دیگر در ورزش سه است. جناب فوق پروفسور حرکات موذیانه بهتر است برخی از این کلیپ ها را نگاه کنند و ببینند کارشناسان و بازیکنان مشهور در مورد کی روش و مربی گری او می گویند شاید تحت تاثیر قرار بگیرند. حرف های مفت می زنید و می دانید کی روش ساکت نمی ماند. متاسفانه دکترای موذی گری شما تنها مدرک واقعیتان است.