صفحه شخصی: Seda110


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳ آبان ۱۳۹۰ (حدود ۷۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۶۷۵ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۱ ۷ ۲۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۷ موافق
متاسفانه برخی از طرفداران تراکتور تماشاگران نفرت انگیز ترکیه ای را الگوی خود قرار داده اند و اصرار دارند تا با بی شخصیتی خود تیم حریف را در جهنم قرار بدهند. اگر با این بازی های زشت و غیر اخلاقی قرار بود تیمی برنده و قهرمان بشود تیم های ترکیه و انگلستان و روسیه در تمام مسابقات بین المللی در هر دوره اول می شدند.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
متاسفانه بعد از مرحوم ناصر حجازی دروازه بانی که از عقل و منطق و بلوغ برخوردار باشد کمتر در فوتبال ایران دیده شده است. عابدزاده با این سنش با این نوع شوخی ها خجالت نمی کشد؟ خوب است خودش نیز زمانی بازیکن استقلال بوده.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۶۸ موافق
این همه سال فوتبال و خصوصا تیم ملی را دنبال می کنم چنین دقت و نظارت و مدیریتی را از هیچکدام از مربیان به یاد ندارم. با آرزوی موفقیت تیم ملی ایران در دو بازی باقیمانده و موفقیت های استثنایی در جام جهانی.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۵۹ موافق
این کار را حشمت مهاجرانی بعد از راه یابی ایران به جام جهان آرژانتین انجام داد. بازی ایران و کویت کاملا تشریفاتی بود و مهاجرانی از افراد کمتر بازی کرده استفاده کرد. در آن زمان ایران هیچگاه به کویت نباخته بود و این خطر وجود داشت که رکورد ایران از بین برود. اما آن بازی را هم ایران برد. حرف متین و قابل قبولی است اما تیم کی روش اصولا نفرات اصلی و تیم دوم ندارد. اگر از آقای مختاری فر بپرسید در بازی ایران با کره چه افرادی بازی خواهند کرد مطمئن هستم که ایشان هم مثل بقیه نمی داند. این نوع کار کردن کی روش در ایران بی نظیر بوده و هیچکس توی تیم ملی جایش ثابت و غیر قابل تغییر نیست. تیم ایران در حال حاضر اصولا تیم اول و دوم و حتی سوم هم ندارد. بازیکنانی با انگیزه و یک دل بدون اینکه هیچکدامشان صد در صد مطمئن باشند بازی می کنند.
حدود ۳ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
امیدوارم این بار خبر صحت داشته باشد و سردار و بقیه بازیکنانی که در روسیه بازی می کنند به لیگ های بهتری بروند. با آرزوی بهترین ها برای سردار عزیز.