صفحه شخصی: Seda110


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳ آبان ۱۳۹۰ (حدود ۷۹ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۸۵۸ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۲ ۷ ۲۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۱۸۰ موافق
واقعا برای فوتبالی که مظهر پیشکسوت و اسطوره و جادوگر و ... این باشد باید به حال آن فوتبال گریست. آقای کریمی رو راست بگویید چه می خواهید و برای که می خواهید. اینقدر بیان این جمله سخت است؟ اگر فکر می کنید می توانید دادکان خائن به کشته شدگان استادیوم آزادی را دوباره برگردانید و برانکو مربی تیم ملی شود واقعا ذهنتان هم مثل کلامتان کودکانه کار می کند. تازه فرض بگیریم به این خواسته خود برسید. دوباره کریمی های دیگری پیدا می شوند و تیم را دو شقه می کنند و توی چشم همبازی های خود نگاه می کنند و پاس نمی دهند. دوباره بازیکن سالاری و هیاهو های آنچنانی. واقعا به دنبال چنین هدفی هستید برای آن شب و روز مصاحبه می کنید؟ متاسفم.
حدود ۳ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۷ موافق
خداوند تیم ملی ما را در مقابل افرادی مثل مایلی و کریمی و محصولات مشابه حفظ نماید.
حدود ۱۱ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۸۴ موافق
اتفاقا آقای اردشیر قلعه نوعی به همین علت کی روش این همه در ایران طرفدار دارد و طرفداران شما فقط از قماش علی ها هستند که آن هم برای بند کیفتان است.
حدود ۱ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۸۰ موافق
مسئولین محترم سایت فوتبالی ترین. از طرف تمام کاربران این سایت خواهش می کنم جلوی برخی از افراد مغرض را یکبار و برای همیشه بگیرید تا مدام مجبور نشوید به خاطر خطای کاربری نظرات مشعشع ایشان را کم رنگ و یا حذف کنید. دوست کاربر ما احتمالا با برخی از ورزشکاران نامدار سابق فکر کنم هر شب تا صبح دعا می کنند تیم ملی ایران به بدترین شکل در جام جهانی ببازد تا این افراد بیمار خوشحال شوند. واقعا اگر ایرانی هستند جای تاسف فراوان است.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
Farshad1 گرامی می خواستم چند خطی بنویسم دیدم شما تمام موارد را با جزییات بیان کرده اید. عالی.