صفحه شخصی: Seda110


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳ آبان ۱۳۹۰ (حدود ۷۷ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۷۷۴ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۲ ۷ ۲۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۴ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۱۸۰ موافق
واقعا برای فوتبالی که مظهر پیشکسوت و اسطوره و جادوگر و ... این باشد باید به حال آن فوتبال گریست. آقای کریمی رو راست بگویید چه می خواهید و برای که می خواهید. اینقدر بیان این جمله سخت است؟ اگر فکر می کنید می توانید دادکان خائن به کشته شدگان استادیوم آزادی را دوباره برگردانید و برانکو مربی تیم ملی شود واقعا ذهنتان هم مثل کلامتان کودکانه کار می کند. تازه فرض بگیریم به این خواسته خود برسید. دوباره کریمی های دیگری پیدا می شوند و تیم را دو شقه می کنند و توی چشم همبازی های خود نگاه می کنند و پاس نمی دهند. دوباره بازیکن سالاری و هیاهو های آنچنانی. واقعا به دنبال چنین هدفی هستید برای آن شب و روز مصاحبه می کنید؟ متاسفم.
حدود ۱۹ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۷ موافق
خداوند تیم ملی ما را در مقابل افرادی مثل مایلی و کریمی و محصولات مشابه حفظ نماید.
حدود ۱ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۰ موافق
asemilan و علی کریمی و محمد مایلی کهن گرامی پیشنهاد شما برای بهبود کارها به صورت فوق حرفه ای در چهار ماه مانده به جام جهانی چیست؟ البته بنده از سوابق دوست گرامی asemilan خبر ندارم اما متاسفانه سوابق درخشانی در مدیریت و مربی گری و اخلاق و ادب در دو دوست دیگر نام برده شده به یاد ندارم. فرض بگیریم شما درست می فرمایید. فردا پرونده کی روش را بگذاریم زیر بغلش برود پی کارش. آن موقع احتمالا خیال شما آسوده می شود تا تیم ملی چند شقه شده ۲۰۰۶ در آلمان را احیا کنید؟ با پوزش٬ راه حل شما را مردم ایران و فوتبال دوستان نمی پسندند.
حدود ۱ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۸۱ موافق
مهدوی کیای عزیز ای کاش همه مثل شما صداقت داشتند و کارها را با قواعد و اصول و با پشتکار انجام می دادند و حرف ها و نوشته هایشان بوی تلاش برای روی بورس بودن نمی داد.
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۷۲ موافق
چه شانس بزرگ و خوب و غیر قابل توصیفی!!!!