صفحه شخصی: Seda110


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳ آبان ۱۳۹۰ (حدود ۷۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۷۱۴ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۲ ۷ ۲۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۹۷ موافق
حرفش کاملا درست و از نظر قانونی پرسپولیس از بازیکن غیر مجاز استفاده کرده است. متاسفانه چون استقلال در جایگاه دوم قرار داشته بی دلیل موضوع طور دیگری برداشت می شود.
حدود ۱ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۸۷ موافق
امان از روزگار و شرایط جامعه! وقتی آقای حاج رضایی هم به نرخ روز حرف می زند. آنطور از حقوق کی روش حرف می زند که انگار او خلاف کار است!! شما با یک نفر قرارداد بسته اید و طبق قرارداد هم باید عمل کنید. کی روش حتی می تواند بابت تاخیر دریافت حقوق خود خسارت هم بخواهد. او نه تنها این کار را نکرده بلکه به فوتبال این مملکت خدمت و برایش هزینه کرده. خودتان بهتر می دانید با مدیران ایران که فقط انشاالله ماشاالله بلدند کار کردن چه اعصاب فولادی می خواهد باز هم حرف هایی می زنید که اعتبار خودتان را پایین بیاورید؟ دوست داشتید او هم مثل بقیه مربیان خارجی لال باشد و فقط بله قربان بگوید؟ اتفاقا این ساده ترین کار است که او هیچوقت نکرده. یکبار در مورد قلعه حرف درستی زدید و حالا دوباره رفیق شده اید؟ باد از کدام طرف می وزد جناب حاج رضایی؟
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۶۱ موافق
Pars444 گرامی شما اگر بازی های حجازی و کیفیت و هوش و توانایی های استثنایی او را می شناختید هرگز به خودتان اجازه چنین مقایسه ای را نمی دادید. رحمتی یک دروازه بان متوسط با مشکلات فنی و رفتاری بسیار زیاد است. دروازه بانی با این همه سال بازی هنوز نمی تواند از خط دروازه دور شود. هنوز روی توپ های هوایی مشکل دارد. هنوز روی شوت های چهل متری گل می خورد. هنوز در جا گیری ها بسیار مشکل دارد. هنوز فقط با هیاهو و شلوغ بازی می خواهد عیب های خودش را پنهان کند. هنوز ... این کجا و آن ستاره درخشان فوتبال ایران و آسیا کجا؟ در مورد کی روش اگر الان متوجه نمی شوید در آینده و وقتی فوتبال ایران را ترک کرد متوجه خواهید شد.
حدود ۱۶ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
بهترین راه حل همانی است که دوست گرامی koroush31 پیشنهاد کرده اند. یکبار هم کی روش به این فکر افتاده بود اما باز مدیران انشالله ماشاالله فقط وقت را تلف کردند و می کنند. پول های فیفا هم که معلوم نیست بالاخره از کجا سر درآورده است.
حدود ۱۷ روز پیش Seda110 در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۲ موافق
همین الآن این مراسم را از بی بی سی دیدم. اگر فردوسی پور و سایر همکارانش این برنامه را تماشا می کردند و یه جو درک و استعداد و غیرت رسانه ای داشتند برای همیشه تلویزیون را ترک و هیچگاه به آن بر نمی گشتند. دیگر شک ندارم که همه توی صدا و سیما مرده اند. از بالا تا پایین.