صفحه شخصی: Seda110


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۴ آبان ۱۳۹۰ (حدود ۹ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۱۲۸۱ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱۲ ۷ ۲۷


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۱ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۴ موافق
مردم ما هم كى روش را مى شناسند هم شما و رضازاده و جديدى و... را. مى دانيد چرا با اينكه مدال آور بوده ايد به هيچ وجه محبوب نيستيد؟
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۶ موافق
کسی که تا ساعت چهار صبح کار می کند و عاشق کارش است و در تیم هایی کار کرده که تو آرزوی دیدن زمین چمن آنها را داری و اتفاقا از هیچ کسی هم هراسی ندارد جایگاهش اینقدر متزلزل بود که از تو بخواهد علیه این و آن مصاحبه کنی؟!!! ضمنا در کجای دنیا می گویند تیم باشگاهی بر تیم ملی آن کشور ارجح است؟!! در ایران که تمام تیم ها به اشکال مختلف از طریق دولت (بخوانید جیب ملت) پول می گیرند مهم ترین هدفشان باید کمک به تیم ملی کشور باشد. اینجا انگلیس یا آلمان یا اسپانیا و ... نیست که باشگاه ها مستقل از دولت و تمام ارکانشان حرفه ای باشد. تازه در آنجا هم کسی چنین حرفی نمی زند. ضمنا این صدا و سیمای باهوش! کی می خواهد یاد بگیرد که برای انجام مصاحبه نیازی به موسیقی پس زمینه نیست؟ مجری هم که خلاص. برنامه سازی تلویزیون را کجا یاد گرفته اند اینها؟!!
حدود ۳ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۵۱ موافق
روزانه حدود صد و پنجاه نفر از ميان ما مى روند و برخى در اين وانفسا هنوز به قهرمانى و فوتبال فكر مى كنند!!! قهرمانان واقعى در بيمارستان ها هستند كه جان خود و خانواده خود را بر كف گرفته اند و از هيچكس توقع مدال و جام و ستاره هم ندارند. براى اين ها هورا بكشيم يا براى آنها؟
حدود ۲ ماه پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۴۵ موافق
تو فقط نيا، بقيه اش مهم نيست.
حدود ۸ روز پیش Seda110 در مورد «این خبر» گفت: ۴۲ موافق
بهترين مربى تاريخ ايرانى؟!! اين يعنى از تاريخ ورزش ايران هيچ چيز نمى دانى.