احتمال دعوت از سه بازیکن جوان تیم استقلال که این روزها در ترکیب این تیم در لیگ برتر خوش می‌درخشند به اردوی تیم ملی زیاد است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم استقلال در نیم فصل دوم با حضور و درخشش بازیکنان جوانش متحول شد. جوانانی که چشم‌ها را به خود خیره کردند از پس کارهای بزرگ بر آمدند. اتفاقاتی که ستاره‌های میلیاردی این تیم در نیم فصل اول از انجام آن عاجز بودند.

از جمله بازیکنان جوان این تیم که هفته‌هاست خوش می‌درخشند و در ثبت نتایج درخشان برای شاگردان منصوریان نقش کلیدی دارند، فرشید اسماعیلی، میلاد زکی پور و امید نور افکن هستند. سه بازیکن ۱۹، ۲۰ و ۲۱ ساله ای که در حد ستاره‌های گران قیمت لیگ برتر خود را مطرح کرده‌اند.

با توجه به درگیری‌های دنباله داری که بین کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ سرمربیان تیم ملی و پرسپولیس پیش آمده و به نظر می‌رسد کی روش نیز پای تهدید خود بایستد و از همه و یا حداقل تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی عبور کند. در این صورت، احتمال دعوت از این سه بازیکن استقلال در اردوهای بعدی تیم ملی زیاد است.

ناگفته نماند که فرشید اسماعیلی سابقه حضور در تیم امید ایران را دارد و امید نورافکن نیز از اعضای تیم ملی جوانان کشورمان است که حتی سابقه بستن بازوبند کاپیتانی این تیم را هم دارد.

این خبر حدود ۱۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۰ )