صفحه شخصی: Shishtaeea


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ (حدود ۳۷ ماه پیش)
لینک‌ها: ۲ (ببینید)
عکس‌ها: ۲۳ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۵۱۵۲ (میانگین موافقان: ۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۵۸۸ ۱۱ ۲۳۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۰ روز پیش Shishtaeea در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۱ موافق
میگم یه وقت زشت نباشه سیامک نعمتی با بیست دقیقه بازی یه پاس گل داده ولی خط هافبکی که بازیکن سه میلیاردی و پوگبا و نیمار و زیدان آسیا رو داره هنوز نتونستن یه پاس گل بدن . کم کم داره فرصت شیش در چهارا تموم میشه واسه اینکه اختلاف امتیازشون با ما رو با انگشتای دست نشون بدن . بعضی ها هنوز تو حسرت شادی بعد از گل هستن و بعدش ما داریم میگیم منشا اقای گل میشه یا مهدی .
حدود ۱۰ روز پیش Shishtaeea در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۶ موافق
اگه امروز مهدی اقای گل دوتا زد و یه پاس گل داد و بعضیا یاد دربی چهارتایی افتادن من شرمندم .
حدود ۳ ماه پیش Shishtaeea در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۴ موافق
اشتباهات منصوریان تو مهره چینی و ترس و وحشت از حریف قبل از شروع بازی و چیدن تیم به اون شکل کار خودش رو کرد . همین العین رو ذوب اهن تو زمین اونها ازشون مساوی با گل گرفت و تو بازی برگشت اگه مسخره بازی بنگستون سر چیپ زدن پنالتی نبود هرگز نمیباختن با اون نتیجه . از نظر روحی ریختن بهم بعد پنالتی و بعدش سه تا خوردن . امشب اما نمیفهمم هدف از استفاده از مگویان به اون شکل و بازی دادن به هرچی مدافع و هافبک دفاعی تو لیست تیم اونهم برای حفظ نتیجه یک هیچ برای نود دقیقه کامل چی بود . العین اگه بخواهیم خیلی ارفاق کنیم در حد همین لخویا و الهلال بود . فوتبال اگه بازی میکرد استقلال به این فلاکت نمیباخت . بهرحال متاسفم از این نتیجه و خیلی باعث ناراحتی هست که تیم اول پایتخت رفت و اندازه کل جمعیت پایتخت گل خورد و اومد . مربی که سر این بازی مهم فکر کری خونی چیپ واسه تیم هموطنش باشه به جای تمرکز روی مسایل فنی عاقبتی بهتر از این نداره .
حدود ۳ ماه پیش Shishtaeea در مورد «این خبر» گفت: ۵۵ موافق
خدا بگم چیکارت نکنه منصوریان که باعث شدی کیا واسمون شاخ و شونه بکشن . یا اون سید مسجد ندیده که از هرجا زدن خورد و تازه تو صفحه اش وعده سرخرمن میده که جبران میکنیم . چی رو دقیقاً جبران میکنی . این تازه به دوران رسیده ها رو هم بهشون میفهمونیم که مسجد فقط جای نماز خوندنه و بس .
حدود ۳ ماه پیش Shishtaeea در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۳ موافق
اخه چه رویی دارن این استقلالیا که دوباره ریختن از مال عربها بالا رفتن . دری به تخته خورد و طرف خنده دار ترین پنالتی که تو فوتبال اتفاق افتاده رو داد و اینها با صفر ضربه به چهارچوب در جریان بازی تونستن یک هیچ ببرن . الانم فکر کردن که تموم شد و رفتن بالا . دیگه مهمترین اتفاق بازی تون دیروز تا قبل از پنالتی کادو پریدن اون سمور وسط زمین بود . حالا برا ما دوباره زبون دراوردن .