یکشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۶ (25 Jun 2017)، ساعت ۸:۱۰ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Shishtaeea

تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ (حدود ۳۵ ماه پیش)
لینک‌ها: ۲ (ببینید)
عکس‌ها: ۲۳ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۵۱۳۰ (میانگین موافقان: ۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۵۸۸ ۱۱ ۲۳۵


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Shishtaeea در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۹ موافق
چرا ما حتی بعد از بردهای پی در پی و در روزهای اقتدار هم نمیتونیم لذت ببریم .... واقعاً دلیلش چیه . چرا اینقدر زندگی برامون سخت و مشکله .... برد یا باخت فرقی نداره .... ما در هر حال بازنده ایم . نمیدونم این طلسم یا بهتره بگم این طالع نحس کی میخواد دست از سرمون برداره . فرانسه با انقلاب کبیرش به تکامل و اقتدار و اوج در فرهنگ و هنر و طعم واقعی ازادی رو میچشه و ما هم با انقلاب مون همه چی رو اتش میزنیم به ته چاه جهل و استبداد و نابودی میرسیم و به معنی واقعی کلمه سقوط رو تجربه میکنیم در حالی که کشوری مثل المان و مردم بزرگش از خاکستر و نابودی در جهت عکس و در زمانی کوتاه دوباره خودسازی میکنه و به اوج میرسه . نمیدونم به خاطر چه اشتباهی اینچنین نفرین شدیم و تا کی این داستان ادامه پیدا میکنه ولی این رو خوب میدونم که ایراد از کی روش ها و برانکوها نیست .... این ماییم که یا قوانین بازی رو بلد نیستیم و نمیخواهیم اون رو هم یاد بگیریم و یا اینکه قوانين بازی رو بلد هستیم ولی نمیخواهیم اونها رو رعایت کنیم . طبیعتاً در سال 2017 میلادی شما نمیتونید در هر هیچ کاری موفق بشید بدون رعایت قوانین اون حرفه . یعنی میتونید اونها رو رعایت نکنید اما موفق نخواهید شد .
حدود ۱ ماه پیش Shishtaeea در مورد «این خبر» گفت: ۹۳ موافق
بابا بس کنید خداییش . ابتون کمه ؟ نونتون کمه ؟ بد نتیجه میگیره تیم ملی ؟ بد بازی میکنه ؟ یه قدمی صعود باکلاس و زودهنگام نیستیم ؟ ول کنید این حرفها رو . با اینکه از این پسره کنعانی زادگان هیچ خوشم نمیاد ولی حتماً یه دلیلی داره سرمربی تیم ملی واسه دعوت کردنش . رامین هم حالا یه مشکلی پیش اومده براش و نتونسته بازی کنه . ولی کی روش که نمیتونه چشمش رو ببنده روی دفاع راست فیکس تیم ملی به خاطر چند هفته بازی نکردن . مخصوصاً واسه این اردو که کلاً بازیکنان پرسپولیس و استقلال و استقلال خوزستان نیستن . همه جای دنیا بعد از اعلام لیست تیم ملی انتقاد هست که چرا این هست و اون نیست ولی نه وقتی که تیم داره به خوبی کارش رو میکنه و نتیجه میگیره . انتخاب بازیکن و تعیین ارنج و تعویض ها فقط و تنها فقط در حیطه و اختیار کامل سرمربی هست و خودش بهتر از هرکسی میدونه چیکار کنه .
حدود ۲ ماه پیش Shishtaeea در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۶ موافق
عالی بازی کردیم . تیم قهرمان عربستان رو با این همه بازیکن تو قوطی کرده بودیم . فقط یه فرصت داشتن اون چیپی که یارو بازیکن سوری شون زد بیرون . مثل بازی با الریان هم داور یه پنالتی صد در صد رو نگرفت و یه تک به تک وحید رو هم کمکه الکی افساید گرفت . حرف نداشتن بچه ها مخصوصاً صادق محرمی و حاج انصاری و کمال . شانسی اوردیم که الوحده تا یه ربع به اخر بازی باخته به الریان رو چهارتا زده بهشون . الان شانس خوبی داریم تو تهران چون الهلال و الریان باهم بازی میکنن و اگه الهلال حتی مساوی هم کنه باهشون به خاطر سرگروه شدن اونوقت ما الوحده رو میزنیم و میریم بالا .
حدود ۲۶ روز پیش Shishtaeea در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۴ موافق
اشتباهات منصوریان تو مهره چینی و ترس و وحشت از حریف قبل از شروع بازی و چیدن تیم به اون شکل کار خودش رو کرد . همین العین رو ذوب اهن تو زمین اونها ازشون مساوی با گل گرفت و تو بازی برگشت اگه مسخره بازی بنگستون سر چیپ زدن پنالتی نبود هرگز نمیباختن با اون نتیجه . از نظر روحی ریختن بهم بعد پنالتی و بعدش سه تا خوردن . امشب اما نمیفهمم هدف از استفاده از مگویان به اون شکل و بازی دادن به هرچی مدافع و هافبک دفاعی تو لیست تیم اونهم برای حفظ نتیجه یک هیچ برای نود دقیقه کامل چی بود . العین اگه بخواهیم خیلی ارفاق کنیم در حد همین لخویا و الهلال بود . فوتبال اگه بازی میکرد استقلال به این فلاکت نمیباخت . بهرحال متاسفم از این نتیجه و خیلی باعث ناراحتی هست که تیم اول پایتخت رفت و اندازه کل جمعیت پایتخت گل خورد و اومد . مربی که سر این بازی مهم فکر کری خونی چیپ واسه تیم هموطنش باشه به جای تمرکز روی مسایل فنی عاقبتی بهتر از این نداره .
حدود ۲ ماه پیش Shishtaeea در مورد «این خبر» گفت: ۶۰ موافق
دیگه فقط آرش بحرانی رو کم داشتیم واسمون کری بخونه .