صفحه شخصی: Pars444


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱ خرداد ۱۳۹۱ (حدود ۷۱ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱۴ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۴ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۴۹۶۹ (میانگین موافقان: ۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۵۵۲ ۱۰ ۲۶۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۷۲ موافق
یعنی انتظار داشته بگه مسیر رو براش باز کنید ؟
حدود ۲ ماه پیش Pars444 در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۹ موافق
طارمی بازی شرافتمندانه ای انجام داد و درسته امروز ایران و ایرانی ها باختند ولی بخاطر این حس تعهد و رعایت اخلاق باید از طارمی ممنون باشیم چون این باعث میشه تیمهای خارجی و بقیه مردم دنیا بفهمند ایرانی ها آدمهای سالم و درستی هستند و اینطوری نیست که بخاطر خواست یا عرق به کشورشون کم فروشی یا بی اخلاقی کنند.
حدود ۲ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۶۷ موافق
کاش علی کریمی و بقیه منتقدان فوتبال ملی دست به کار بزرگی بزنند و چند ماه به جام جهانی مانده همه دست به پشتیبانی و حمایت کامل از تیم ملی و کی روش بزنند و اجازه بدهند این چند ماه با آرامش و با قدرت تیم ملی کار آماده سازیش رو انجام بده و قطعا موفقیت تیم ملی مال تیم ملی ایران و ایرانیان هستش و خوشحال کردن مردم ایران در این شرایط سخت به نظرم یکی از واجبترین کارهایی هستش که از فوتبالیستها انتظار میره. توجه کنید فوتبال یه سرگرمی برای مردم هستش نه چیز دیگه ای و این سرگرمی باید بتونه با این همه هزینه باعث خوشحالی و غرور و حس خوب در مردم بشه. کاش حداقل علی کریمی یکم روی این شانتاژهای و کل کل هایی که قبلا بقیه هم انجام دادند و نتیجه ای هم نداره فکر کنه و یه تصمیم شجاعانه و یه رفتار بزرگ از خودش نشون بده و بقیه منتقدان رو هم تشویق به همینکار بکنه. در هرصورت برخورد کی روش مهم نیست چی باشه ولی قطعا کی روش هم میفهمه و حرکت مثبت رو با روشی مثبت پاسخ میده. ما عکس گرفتن و آشتی کردن رسانه ای نمیخوایم باید از ته دل بخاطر مردم ایران دست به اینکار بزنند و شجاعتش رو نشون بده
حدود ۳ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۵۷ موافق
بازی قبلی که دروازبان بومی 4 تا خورد صداتون درنیامد چی شده یهو همه چی تقصیر دروازبان شد؟ یکم شعور هم خوب چیزیه
حدود ۲ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
من اصلا داستان این درگیری و بل بشوی بیخودی رو نمی فهمم. حمله به کی روش و تیم ملی بخاطر چی؟ یک مربی خارجی آوردیم واسه تیم ملی و طرف کادرفنی اش رو انتخاب کرده و دلش میخواد مربی های خودش رو داشته باشه ... حالا نمی فهمم نخواستن مربی ایرانی چرا باید انقدر تنش ایجاد کنه. این جر و بحث دوسر باخت هستش برای فوتبال ایران . از یه طرف اعتبار اسطوره های فوتبال ایران زیر سوال میره از یه طرف هم باعث دلسردی مربی تیم ملی و برنامه های تیم ملی میشه. امیدوارم بقیه وارد این بحث که اساسش بین تاج و فدراسیون و علی کریمی بوده و دلخوری ها و گله های علی کریمی از فدراسیون هستش وارد مسائل بیخودی و حرفهایی که هیچ گره ای از مشکلات کشور باز نمیکنه وارد نشه. در هرصورت باید قبول کرد کشور انقلابی ولایت فقیه کشور بی نظم و بی برنامه و سردرگمی هستش و حالا کی روش آمده و نظم ایجاد کرده و خوب همیشه نظم و برنامه ریزی مورد توجه و دلخواه یه گروههایی نیست و برای بهم زدن این نظم تلاش میکنند چون در اینصورت هستش که میتونند خودشون رو وارد این بیزینس کنند. در اقتصاد در مسائل اجتماعی در حتی بعد نظامی انقلابیون اول نظم و برنامه ها رو بهم ریختند و بعد از اینکه تونستند اینکار رو بکنند افراد کم سواد ولی شعار دهنده خودشون صاحب کار شدند و این وضعیت کشور نتیجه این نوع نگرش انقلابی هستش . احمدی نژاد اولین کارش بستن سازمان برنامه و بودجه بود تا بتونه نیروها و کارهای بدون برنامه خودش رو انجام بده .الانم به نظر میرسه داره از حرفهای علی کریمی سو استفاده میشه و هدف منافع اطراف تیم ملی و دلالی هایی که واسه رفتن بازیکنا به تیم ملی صورت میگیره هستش و به نظرم علی کریمی هم ناخواسته داره توی زمین این گروه ها عمل میکنه و البته کی روش هم نباید وارد این جروبحث کریمی و فدراسیون میشد و تاج تو دادگاه میتونست موضوعات رو روشن کنه.