صفحه شخصی: Pars444


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱ خرداد ۱۳۹۱ (حدود ۷ سال پیش)
لینک‌ها: ۱۴ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۴ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۵۹۷۱ (میانگین موافقان: ۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۵۵۶ ۱۰ ۲۶۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۹ روز پیش Pars444 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۲ موافق
استیلی فاجعه بار دروغ میگه. یارو فک میکنه فرهاد رو آورده دیگه زیر دستشه. کاملا مشخصه استیلی دروغ میگه . میگه بررسی کردیم دیدیم یه هفته قبل بازی ها مربی خارجی بیاریم نمی صرفه خوب آوردن مربی ایرانی واسه یه هفته بیارید می صرفه؟ آخه ساکت رو همه میشماسن که چطور رشوه میگرفته و. فسادش در سپاهان مشخص هستش و استیلی هم شناخته شده هستش که چطور با زدوبند سرمربی پرسپولیس شد و با اون تیم پرمهره چه افتضاحی بالا آورد. خیلی واضحه بازیکنای گمنام رو با پول آوردن و نمی گذاشتن مجیدی جابجاشون کنند. میگه بیایید از بازیکنا بپرسید بازیکنایی که پول کلفت دادن به آقایون فک میکنید کدوم طرفی غش میکنند.
حدود ۲ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۹۶ موافق
باید بهش حق داد آخه تا کی حق این جوانها باید بخاطر شهوت قدرت چندتا ملا نادیده گرفته بشه؟ واقعا از خبر ناراحت شدم ولی تحقیر باخت اجباری برای یک قهرمان و کسی که نفر اول جهان هستش از پناهنده شدن بیشتره. حداقل از این به بعد نون زحمتش تلاشش رو میخوره و گردن زیر حرف زور نمیگذاره. براش آرزوی بهترینها رو دارم و فقط میتونم بگم قوی باش قهرمان جهان ما
حدود ۲۱ ساعت پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۸۸ موافق
ما که موقعیت صددرصدی ندیدیم همش الابختکی می انداختن شاید بره تو دروازه. هیچ برنامه ای دیده نمیشد
حدود ۱ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۷۲ موافق
همه باید دست به تحریم ورزشگاهها بزنیم. همه باید یکصدا تکرار کنیم . من از بازیکنان و پیشکسوتان استقلال متنفر شدم وقتی دیدم با سوکتشون در کنار ظالم ایستادند. من از همه میخوام با کامنت با اعلام انزجار از مظلوم این خواسته ساده حمایت کنند. کامنت نوشتن و نرفتن به ورزشگاهها کمترین حمایت و کم هزینه ترین حمایت از حداقل نیمی از جمعیت کشورمون هستش که برای خواسته هایی که هیچ منع قانونی حتی در قانون اساسی خودشون هم وجود نداره باید این هزینه های سنگین رو بدهند تا چیزی رو بدست بیارند که حق قانونی همه مردم هستش.
حدود ۸ روز پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۶۷ موافق
ببینید رسانه های صبحانه و نهار خور چطور برای مخفی کردن فساد استیلی و محمدی دارن موضوع رو قرمز و آبی میکنند. مشخصه این بازیکنا پول دادن و خوشحالند و از نگرانی خارج شدند که استیلی خودش شده همه کاره ولی این مصاحبه ها نشانه خوبی هستش که بعدها کمیته ضد فساد و سایر نهادها دربیارن که این افراد چقدر پرداخت کردند.