صفحه شخصی: Pars444


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱ خرداد ۱۳۹۱ (حدود ۷۷ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱۴ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۴ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۵۱۴۱ (میانگین موافقان: ۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۵۵۲ ۱۰ ۲۶۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۶۰ موافق
نه خیر یه مربی میخواد که شماها سوارش بشید. تیم ملی برانکو همون ایده آل شماست که بازیکن سفارش بدید و زدوبند بکنید و طرف هم سکوت کنه پولش رو بگیره و کنار زمین موهاش رو دست بکشه ... برانکو در پرس پول لیس هم خیلی جاها کوتاه آمده و با دلال و بوقچی و اعضاء هیئت مدیره و بعضی رسانه ها ساخت و پاخت کرده و عین خیالشم نیست.
حدود ۴ روز پیش Pars444 در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۷ موافق
این چه سوالاتی بود کرد؟ خدایااااااااا. باید می پرسید چی 8 سال دفاع مقدس میدونه ؟ سوالی که درباره جام جهانی کرد خدایش پررویی میخواد که اینطوری انگلیسی بلغور کنی اونم جلوی چشم میلیونها تماشاچی. وای این دیس وردکاپ نو ؟ فقط یه آدم بی خیال میتونه دست به همچین هنرنمایی بزنه
حدود ۳ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۴۹ موافق
یکی این یارو رو یه جریمه درست و حسابی بکنه تا دست از این مسخره بازیهاش برداره. مرتیکه الدنگ یا پول میگیره که از این دعواهای زرگری راه بیاندازه یا واقعا مجنونه و وقت اضافی داره.
حدود ۲ ماه پیش Pars444 در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۹ موافق
یه عده بازیکن تک رو بی هدف و مغرور. این تیم کاملا بی برنامه بود. تیمی که شاهرودی و استیلی مربیاش باشند فک کردید چیزی بهتر از این میشه؟ کرانچار دوره کار کردنش تموم شده و بیشتر دنبال گرفتن پول و بله قربان گویی هستش و زیاد براش مهم نیست که چی بشه. استیلی واقعا با روابط این پست رو گرفت نه بر اساس لیاقت و سواد و تجربه. هر بازیکنی توپ دستش می رسید بیخودی شوت میزد و اصلا پاس دادن به بازیکنی که توموقعیت بهتری بود انگار کسر شان بود.
حدود ۲ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۴۸ موافق
رحمتی باید ری اکشن هاش در هنگام گل خوردن یا هنگامی که تیم بد عمل میکنه عوض کنه. قیافه گریه گرفتن یا چهره بی تقصیر گرفتن و شکلهای زشتی که بعضی مواقع در مقابل رفتار بازیکنا در میاره واقعا مایه عذاب طرفدارا و بسیار زشت هستش. وقتی دروازبان انقدر می ناله و انقدر چهره بدبخت به خودش میگیره چطور انتظار دارید بقیه بازیکنا با روحیه و جنگنده باشند. رحمتی باید یکم از حرکات حسینی جوان توجه بکنه و انرژی بده به تیم نه اینکه همش می ناله و چهره درمانده به خودش بگیره.