صفحه شخصی: Pars444


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱ خرداد ۱۳۹۱ (حدود ۷ سال پیش)
لینک‌ها: ۱۴ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۴ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۵۴۹۶ (میانگین موافقان: ۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۵۵۵ ۱۰ ۲۶۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۰ موافق
پاچه خواری آقای پشم.
حدود ۱ ماه پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۵ موافق
حمایت میکنیم ولی تو کشورهای دیکتاتوری چون همیشه قدرت دست یک اقلیت هستش اینجا هم یک اقلیت کوچیک مجموعه ای عظیم از رسانه ها و تریبون ها رو دارند و اینطوری هستش که صدای اکثریت قاطع مردم شنیده نمیشه و تصور میشه کی روش رو دوست نداریم. مردم و اکثریت قاطع مردم کی روش رو با لقب کی روش بزرگ صدا میزنند و واقعا حرفها و انتقاداتی هم که تا الان کرده همش بجا و درست بوده ولی منتقدان پرقدرت و نفوذش بجای پاسخ دادن از قرارداد و پول و دریافتی کی روش می بافند در حالی که عمده انتقادهای کی روش از برنامه ریزی و حمایت ها و تاخیر دستمزدش و همچنین مراکزی که باید در اختیار تیم ملی باشه و حمایت کافی نکردن از برنامه های آماده سازی تیم ملی و تبعیض قائل شدن برای باشگاهها با تیمهای ملی بوده .
حدود ۱۳ روز پیش Pars444 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۳ موافق
چقدر زننده و مسخره اس که با هر باخت بیانیه صدر میکنند و انگار این مدیران آشغال دولتی به زور بیانیه و مصاحبه میخوان خودشون رو نشون بدن. زمانهایی که از داوری منفعت میبرید هم بیانیه صادر میکنید؟
حدود ۲۰ روز پیش Pars444 در مورد «این عکس» گفت: ۹۷ موافق
تا دیروز خبرنگار دم در استادیوم بود. حالا این گاگول شده کارشناس فوتبال و فک میکنه چهارتا آمار رو ازبر کرده دیگه هر چرتی میتونه ببافه. حال آدم بهم میخوره از این گزارشگرای فوتبال که خودشون رو قاطی همه چیز میکنند بعد این گاگول تا حالا شورت ورزشی هم پاش نکرده و تمام ادعا و هوچی گریشون واسه گزارشگری چهارتا بازی هستش
حدود ۱ ماه پیش Pars444 در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۹ موافق
وقتی اردن استرالیا رو با اون وضع برد مشخصه این تیم قدرتمندی نیست و برد امارات چیز قابل پیش بینی بود. حالا قطر باید دوباره امارات رو ببره که اونم کار سختی نیست و قطر انگیزه کافی برای اینکار رو داره.