مهاجم تیم ملی فوتبال آلمان قصد دارد از یکی از هواداران این تیم بابت شکاندن دستش دلجویی کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال آلمان جمعه شب گذشته در دیدار افتتاحیه هفدهمین دوره جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۴) در حالی موفق شد با نتیجه ۵ بر یک اسکاتلند را در هم بکوبد و شروعی طوفانی در این رقابت‌ها داشته باشد که پیش از آغاز این دیدار اتفاق تلخی برای یکی از هوارداران آلمان افتاد.

طبق گزارش روزنامه آلمانی «بیلد»؛ پیش از آغاز این بازی و در جریان گرم کردن بازیکنان تیم ملی آلمان در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا، نیکلاس فولکروگ شوتی زد که توپ پس از برخورد با یکی از هواداران روی سکوها به نام کای، باعث شکسته شدن دست او شد.

این هوادار آلمانی به خاطر شکستگی دستش مجبور شد راهی بیمارستان شود و از دیدن بازی تیم ملی کشورش با اسکاتلند در دیدار افتتاحیه یورو ۲۰۲۴ محروم شد. فولکروگ ۳۱ ساله که بابت صدمه زدن به این هوادار آلمانی متأسف شده بود، حالا در نظر دارد برای دلجویی از او یک بسته شامل پیراهن خود برای این هوادار بفرستد.

نیکلاس فولکروگ که در رده باشگاهی عضو تیم بوروسیا دورتموند است، در بازی با اسکاتلند گل چهارم مانشافت را در دقیقه ۶۸ به ثمر رساند.

شاگردان یولیان ناگلسمان از ساعت ۱۹:۳۰ امشب (چهارشنبه - به وقت تهران) در دومین بازی خود در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ در ورزشگاه اشتوتگارت آره‌نا به مصاف مجارستان می‌روند.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.